Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli tak jakby wszystko co zdobywam grając sam, przenoszę później do Dark Zone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli tak jakby wszystko co zdobywam grając sam, przenoszę później do Dark Zone?

W dark zone nabijasz lvl dark zone, mozesz miec np. lvl postaci 30 a w dark zonie nabijasz lvl od zera tylko dla strefy mroku

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zakupiłem The Division (BTW, obniżka w PSS na 110 zł), zamierzamy pograć trochę z kumplami online. Jestem całkiem zielony w tej grze, więc jak to jest jeśli chodzi o poziomy i wyposażenie w grze online - powinienem grać w singla i zdobywać je czy olać to i od razu rozpocząć online, bo rzeczy zdobyte w singlu nie przechodzą tam?

Ale będziesz mięsem armatnim dla weteranów, rada:

Znajdź jakąś ekipę i bujaj się z nimi, bo inaczej sam będziesz mięsem armatnim...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak samo jest z wyposażeniem, tzn. jak znajdę jakąś lepszą broń na singlu, to wszystko przepada w Dark Zone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie przepada, cały sprzęt masz wszędzie. W DZ nabijasz tylko oddzielny lvl. Narazie z dz daj sobie spokój bo cię zjedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale tak samo jest z wyposażeniem, tzn. jak znajdę jakąś lepszą broń na singlu, to wszystko przepada w Dark Zone?

Tak jak kolega napisal, to co wydropisz z singla nie przepada w przypadku zgonu w dz, jedynie drop z dz musisz najpierw podpiac w strefie podpiecia by fanty wpadly na Twoje konto

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką preferujecie martwą strefę w ustawieniach pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - kiedy zaczynają być widoczne najazdy na mapie? Na jednym koncie na konsoli (inny użytkownik) są widoczne na moim koncie ich nie ma pomimo że mam wyższy level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 10 października 2016 o 13:32, literat napisał:

Jaką preferujecie martwą strefę w ustawieniach pada

Ja mam na 20%.. tylko denerwuje mnie fakt, że za każdym razem po wyłączeniu gry trzeba to ponownie ustawiać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia po patchu 1.4? Ja jak na razie jestem zadowolony ze zmian.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale ja jestem lekko zdenerwowany. Cały ekwipunek jaki miałem został przerolowany pod nowy patch jednak otwory na mody się nie pojawiły. Są tylko w nowych itemkach. Wniosek wszystko co mam nadaje się na złom. Poza tym podnieśli czas odnawiania sie umiejętności, osłabili umiejętności np.: smart cover. Regeneracja zaczyna sie dopiero po skończeniu kożystania z danej umiejętności. Pod tym względem jestem zły. No i ten pancerz. Miałem go na poziomie 75% a teraz na tier 4 ledwo wyciągam 44%. Masakra.. a wiśnia na torcie to x-45 taki był fajny a teraz co? Lipa znowu pistolet stał sie pistoletem na kapiszony. Na trudnym zagrałem 2 misje i faktycznie było trudno. Ambitnego wolałem już nie sprawdzać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmian jest o wiele więcej. Gra dla mnie jest dobrze zoptymalizowana pod względem trudności. Wczoraj udało mi się zrobić samemu. jedną fazę podziemia na ambitnym, choć býło trudno. Jednak zabawy jest o wiele więcej niż poprzednio. Takie shotgany nie ściągają na raz np. Ja nie miałem czegoś podobnego ze slotami - raczej wszystko jest. Czułem się jakbym nową grę odpalił. Dla mnie zmiany na plus. Odnośnie pistoletu, masz rację. Miałem dodatkowo oprócz X45 M911 ( chyba tak się nazywa) i ten dostał strasznego kopa- ponad 20 000 obrażeń. Wiele by pisać.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś troche pograłem i uzyskałem 413k na sticky bomb :1_grinning: powoli ogarniam to co się dzieje. Dotychczasowe mody są bezużyteczne. Bo nawet mod dający 2k do siły to nic jeśli mamy moda z elektroniką to siły uzyskujemy duuużo więcej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się może, na jakie bronie primary i secondary - po update 1.4 - warto polować? Wcześniej grałem PP19 i byłem zadowolony, ale teraz, po  update, coś nie za bardzo mi podchodzi ten SMG. Co do setów, to Alpha Bridge i Predator dla DPS czy może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak na razie po patchu dobrze z smg chodzi AUG.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMG leży i kwiczy po 1.4, teraz tylko AR (lvoac) i LMG(L86). Co do setów to ja będę celował w 3 predator, 3 lonestar chyba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jadę z G36 + 3x Alpha + 2x Samotna Gwiazda + plecak złoty. G36 wróciło do łask tak jakby. Na razie taki zestaw. Zobaczę co uda się złożyć dalej. Towaru dużo leci. Na razie zrobiłem podziemia jedną postacią. Tak na marginesie - mało ludzi z tego forum gra chyba w Division.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram prawie co dziennie tyle, że wieczorem jak dzieciak idzie spać. Ale większość się poddała i nie grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja walę z LVOA -S, G36, SCAR  i sam nie wiem co lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz popróbowałem LMG M60 z alphabridge i kosi wszystko niesamowicie. Ta broń ma ponad 17k dmg, do pve jest idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×