Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, bulet1408 napisał:

 

podrzucisz jakieś info/link ? również się zastanawiam ;) 

 

W tej promocji jest w dobrej cenie,  imo:

 

18 godzin temu, Mandi napisał:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie podstawka wystarczy. DLC TO to na razie podziemia i 20 grudnia wychodzi survival. To są tak jakby oddzielne tryby gry. Podziemia nic specjalnego.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, bulet1408 napisał:

 

podrzucisz jakieś info/link ? również się zastanawiam ;) 

The Division +Season Pass

 

To moim zdaniem jest lepsza opcja bo nawet jak by sprzedać samą przepustkę SP to mamy zwrot w okolicach 50-70 zł.Więc gra może wyjść nawet 50 zł :)

Odstawiłem ten tytuł z czerwcu jak dobrze pamiętam ale wiedziałem że do niego powrócę.Chciałem te dodatki ale jakoś 60 zł za jeden płacić a SP prawie 200 zł to nie dla mnie :) Przez przypadek dowiedziałem się o w/w ofercie wiec sprzedałem podstawkę za 65 zł dorzuciłem 50 zł i otrzymałem grę z SP.I moim zdaniem to dla nowego klienta oraz dla starego któremu zależy na Season Pass jest bardzo dobrą ofertą (p.s.Nie mam żadnego interesu w promowaniu sklepu )

 

A co do gry obstawiam że po tak długiej przerwie tyle się pozmieniało że będę musiał się uczyć od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu, na 20lv poziomu głównego, zawitałem do DZ. Było fajnie. Grałem solo i w grupie, przeciwnicy konsolowi byli na kilka strzałów, wpadło kilka fajnych przedmiotów. W końcu wyszedłem z DZ na 17lv. Wczoraj po przerwie znowu wszedłem do DZ będąc na 27lv poziomu głównego. Było tragicznie. Przeciwników zatrzęsienie, wszyscy na 25lv, nacierali z każdej strony. By ich powalić pakowałem w nich całe magazynki przy czym ja byłem na 4-5 strzałów z pistoletu lub jeden granat.

Wyjaśni mi ktoś co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj graliśmy ze Skibą i baty dostaliśmy obaj. Dzisiaj dołączyłem do randoma i efekt był ten sam. Chłopak padał szybciej niż ja. Nie rozumiem skąd taka zmiana w rozgrywce.

Dla porównania w zwykłych dzielnicach w misjach głównych gdzie przeciwnicy są na 25-27lv nie mam żadnego problemu. Idę jak przez masło.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobij szybko do 30 lvl potem uzbieraj sety na max light 256 i będzie prościej. Będziesz chciał pomocy to pisz śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu tłumaczyć. Przeciwnicy mocniejsi to i biją. Poczekaj do 30 levela, dopiero będzie wesoło. Typowo darkzonowi wyjadacze odbiorą Ci ochotę na DZ.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Chyba że będziesz uparty i cierpliwy.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, rgomez napisał:

A co tu tłumaczyć. Przeciwnicy mocniejsi to i biją. Poczekaj do 30 levela, dopiero będzie wesoło. Typowo darkzonowi wyjadacze odbiorą Ci ochotę na DZ.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Chyba że będziesz uparty i cierpliwy.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

Tzn , że nie będąc darkzonowym wyjadaczem nie da się pobiegać po DZ? Czy te strefy nie są jakoś podzielone pod względem poziomu trudności? W sensie nie tyle poziomu trudności co poziomu postaci. Będąc na samym początku można trafić na jakiś wykoksowanych graczy, którzy momentalnie robią jesień średniowiecza z wiadomej cześci ciała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się biegać tylko trzeba unikać grupek zjebow, którzy strzelają do każdego kogo zobaczą. Dzisiaj biegałem ze znajomymi po zonie, zrobiliśmy kilka podjęć i nie trafiliśmy na żadnych rogue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegać się da pod warunkiem że będziesz unikał właśnie takich typów o jakich kolega wyżej pisze. Dlatego trzeba cierpliwym być bo te superdarkzony jak się uwezmą to będą Cię ścigać do upadłego. Wiem z doświadczenia, wielu moich znajomych przez takie akcje zniechęciło się do tej gry. To są wykoksowani goście na 99 levelu ( mówię tu o tych kilerach DZ), ich tylko interesuje inny gracz jako ofiara. No ale ta gra, a właściwie DZ, polega na zabijaniu innych. Gra się dobrze na Darku pod warunkiem że madz ogarniętą drużynę lub do takich graczy przy odrobinie szczęścia dołączysz. Powodzenia życzę. I nie, nie ma po 30 Level zróżnicowanych poziomów trudności poza poziomami świata. Ale im niższy poziom świata tym niższy poziom nagród.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DZ są różne progi zależne od GS. Świeżaki na 30lvl z niskim GS mają inny przedział DZ niż koksy z 256GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby racja ale kto po 30 Level nie dąży do wymaksowania gs? W czasach gdzie na piątym świecie leci wszystko 256, w ilościach takich że nie ma sensu zbierać sprzętu niższej klasy.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

I nie wiem czy gra nie liczy do Darka sprzętu ze skrzyni. Chyba że inaczej jest.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie nie jest tak, że jak ktoś nie grał od day 1 to już nie ma czego szukać. Można się spokojnie wylevelować i dopiero zaczynać potyczki z koksami z dz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak. Poza tym jak masz niski GS to gra nie pozwoli Ci grać w najwyższym tier.

@rgomez, no każdy dąży, ale chodzi o to że świeży 30lvl nie trafi w DZ na wymaksowanego gościa. I będzie mógł spokojnie dobić do czołówki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Levelovać się możesz spokojnie poza Dark Zone. Mówiąc o koksach mówimy o graczach wymaksowanych, nastawionych tylko na darka , z levelem zazwyczaj między 70 a 99.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Mataman jeżeli będzie w grupie z kolegami z gs 256 to i tak wrzuci go do strefy 231+ bodajże

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, mataman napisał:

Oczywiście że tak. Poza tym jak masz niski GS to gra nie pozwoli Ci grać w najwyższym tier.

@rgomez, no każdy dąży, ale chodzi o to że świeży 30lvl nie trafi w DZ na wymaksowanego gościa. I będzie mógł spokojnie dobić do czołówki.

Goście są na takim samym lv co ja. Sęk w tym że mają taki sprzęt że jestem na 4-5 strzałów z pistoletu a ja im zabieram 10% HP serią 130 pocisków z LKM. A to i tak jak mam szczęście. Wczoraj Skiba i ja znowu odwiedziliśmy DZ. Trafiliśmy na dwóch kolesi którzy dla sportu nas kosili nawet nie zabierając naszego sprzętu. Byłem na jeden strzał ze strzelby. Takie akcje sprawiają że odechciewa się grać. Wnerwia mnie to że grą żądzą jakieś reguły i niuanse których nie ogarniam przez co rozsamrowuje mnie po ścianach jakaś pryszczata, hamburgerowa gimbaza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety aby być konkurencyjnym trzeba poświęcić trochę czasu na zbudowanie buildu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Oprócz DZ można zbierać sprzęt wszędzie dosłownie. Misje dzienne, tygodniowe, podziemia( jak kto ma ), najazdy itp. Odpuść sobie na razie darka, uzbieraj sprzęt i wal wtedy. Albo cierp i walcz.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Uwierz mi, grałem z ludźmi na levelu 99 i co oni wyprawiają to szczęka opada. Ale oni tylko dark zone cisną i mają ją w małym palcu. A i tak jak widzą grupę która zaczyna latać za nami od zrzutu do zrzutu to radzą spieprzać.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę uważał. Jak będziesz widział gracza gomezik to nie bij

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Będę uważał. Jak będziesz widział gracza gomezik to nie bij

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Serio mówiąc, ci z którymi grałem byli naprawdę ogarnięci czym wzbudzili mój szacunek.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Nie jarzę tego tspatalka

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goście są na takim samym lv co ja. Sęk w tym że mają taki sprzęt że jestem na 4-5 strzałów z pistoletu a ja im zabieram 10% HP serią 130 pocisków z LKM.

Stary, level sam w sobie nie ma zadnego znaczenia bo jak sam napisałeś wszyscy są na tym samym poziomie. Najważniejsze jest to co nosisz na sobie i jakiej broni używasz. Koleś który Cię kosi kilkoma strzałami spędził na pewno sporo godzin żeby uzbierać odpowiedni sprzęt. Moja rada (dotyczy tylko PvP a nie PvE):

- wybierz jeden (ewentualnie 2) z setow pod pvp (banshee, alphabridge, napastnik, drapieznik) i rozbuduj go tak, żebyś miał pancerz z co najmniej 52-55% redukcja obrazen, 350k ONS, ok 450k wytrzymałości a elektronikę na razie olej.

- jeśli chodzi o broń to z całym szacunkiem ale z LKM to w DZ można polowac co najwyżej na gołębie. Sugerowalbym żebyś skupił się raczej na karabinku szturmowym i tu polecam Ci LVOC. Mocny, szybkostrzelny i z przyzwoita stabilnością. Z bronią jest o tyle problem, że nie dość ze musisz znaleźć ją z dobrym dmg to jeszcze musi mieć co najmniej 2 odpowiednie talenty (trzeci możesz skalibrowac).

Tak na szybko i z pamięci bo nie ma teraz mnie w domu:

- jeśli będziesz miał 350k ONS i np 4 elementy setu napastnika to raz ze da Ci to +20% stabilności (dzięki czemu rozwijając broń możesz skupić się np tylko na krytykach i celnosci) a dwa ze każdy celny strzał zwiększa Twoje obrażenia o 1% do max 100%.

Dodając do tego tak na szybko talenty broni typu +10% więcej obrażeń jeśli nie odnawia Ci się żadna umiejętność, +10% więcej obrażeń jeśli cel znajduje się w promieniu 10 metrów (a w DZ 90 procent pojedynków to oko w oko) no i do tego powiedzmy +10% do 25% więcej obrażeń w zależności ile zdrowia straciłeś to Twój dmg dzieki setowi napastnika wzrośnie z 350k do ponad 700k (zakładając że będziesz trafiał przeciwnika a nie okoliczne sciany). A to już jest moc.

Jak ogarniesz te dwa punkty to zaręczam Ci, że Twoje szanse się wyrownaja i w 1 na 1 będziesz walczył jak równy z równym. Na Twoim miejscu olalbym na razie DZ (no chyba ze będziesz latał w grupie) i skupilbym się na dziennych i tygodniowych celach do zabicia, misjach na ambitnym poziomie i ewentualnie podziemiach.

Się rozpisałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, donsarcasm napisał:

Stary, level sam w sobie nie ma zadnego znaczenia bo jak sam napisałeś wszyscy są na tym samym poziomie. Najważniejsze jest to co nosisz na sobie i jakiej broni używasz. Koleś który Cię kosi kilkoma strzałami spędził na pewno sporo godzin żeby uzbierać odpowiedni sprzęt.

 

Wczoraj skończyliśmy misje główne które skończyłem na 29lv. Dzisiaj rano posiedziałem trochę nad postacią i nagle DZ stała się łatwa i przyjemna. AI chłonie kule aż serce rośnie. Inni gracze wpierw mnie albo skanują i odchodzą albo wysyłają zaproszenia. Był przypadek gdzie grupka dwuosobowa ominęła mnie wyraźnym łukiem.

LKM odstawiłem już dawno temu. Zawdzięczam mu bolesną naukę: ONS nie zawsze pokazują faktyczną moc i siłę rażenia broni. LKM miał ONS 28k, mój obecny karabinek ma 6.5k DMG a jest bronią o wiele lepszą.

Zabawna sprawa z tą Dywizją. Ominęły mnie zapowiedzi i słynny pokaz na E3, nie zwracałem uwagi na premierę, ogólnie gra mnie nie istniała. Głównym powodem był fakt chronicznego braku czasu na granie i brak partnerów do coop. I gdy przyszło co do czego, czyli znalazłem jedno i drugie, gra chwyciła mnie niczym pierwsze Diablo na PSX 20 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać też o umiejętnościach oraz talentach odpowiednich. Zwłaszcza talenty przez początkujących graczy są niezauważalne, pomijane , a tam też można niezłe rzeczy poustawiać w zależności od setu..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Używał ktoś liberatora kupionego za fenixy? Warto wywalić kasę za niego?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×