Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj udało mi się z trzema kolezkami zaliczyć misję Zaginiony Patrol na ambitnym poziomie. Co prawda nagrody kiepskie mi dropnelo ale sama walka rewelacja. Prawie 2h ostrej rozpierduchy. Udało się komuś zaliczyć jedna z tych 3 dużych misji na bohaterskim poziomie? Widzę ze nagroda oprócz części armora i uzbrojenia jest jakiś legendarny przedmiot. Warto? Bo jak mam osiwiec z nerwów tylko po to żeby dostać szalik batalionu albo inny stricte czysto wizualny element ubioru to raczej nie będę podejmował wyzwania

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No my (ps4) jeszcze niemamy :38_worried:

ja od 6 godzin staram sie wydropić maske ferro.. Ale niestaty póki co nic z tego :38_worried: same dodatki do broni lecą.. Ale za to mam plecak "ninja bike" ^^

Mi z któregoś bossa z tygodniowych celów wypadły zolte rękawice MS Skull, zwiększające dmg o 16% pod warunkiem że nie używamy armora którego zdolność również zwiększa dmg (np 3×banshee = +10% obrażeń dla nieoslonietych celów). Jak dla mnie kapitalna sprawa. Teraz mam 250k dps, 410k wytrzymałości, 4x armor wędrowca , który po kilku kalibracjach daje mi 27% życie za życie (+35% hp przez 20 sekund za zabicie przeciwnika - zdolność broni) i w przypadku smierci natychmiastowa reanimacja raz na 4 minuty. Oczywiście jest to build tylko pod PvE ale jak dla mnie nie ma lepszego. Wczoraj sam zrobiłem 2 fazową misję w Underground na poziomie ambitny.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ta gra nadal żyje i coraz lepiej się ma przez nowe dodatki...

Może warto ponownie sobie ja kupić?

Powiedzcie mi, jak miałem Gold Edition i wykorzystałem kod na przepustkę sezonową, to teraz jak kupię zwykłą wersję to nadal będę miał tego Season Pass?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie poleciał plecak Ninja i gdzie maskę można wydropić najszybciej?

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, rgomez napisał:

 

Gdzie poleciał plecak Ninja i gdzie maskę można wydropić najszybciej?

 

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Mi poleciał w DZ06 z jednego z bosów.

image.jpg

Przy rekalibracji wydałem fortune aby go dobrze wykręcić :1_grinning:

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde widzę że gra odżyła. Może też spróbuję wrócić chociaż nie wiem czy jest sens bez płatnych dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, xtomashx napisał:

Kurde widzę że gra odżyła. Może też spróbuję wrócić chociaż nie wiem czy jest sens bez płatnych dodatków.

Farmisz lexington na ambitnym i zyskujesz od metra itemów + 80 feniksów. Kilka razy przechodzisz i już kupujesz sety od sprzedawców albo skrzynki z setami. poza tym punkty lecą tak szybko, że co dwa przejścia dostajesz extra skrzynkę polową. Więc dodatki nie są potrzebne aby się ubrać.

 

P.S. W sumie to już od wczoraj zacząłem ale dziś będę kontynuował farmienie "Wytwórnie napalmu" w poszukiwaniu maski Ferro. Jeśli ktoś chętny to zapraszam. Zaczynam dziś w okolicach 16:00 i bede farmił mniej więcej do 24:00. i tak każdego dnia aż do zrzygania..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Farmisz lexington na ambitnym i zyskujesz od metra itemów + 80 feniksów. Kilka razy przechodzisz i już kupujesz sety od sprzedawców albo skrzynki z setami. poza tym punkty lecą tak szybko, że co dwa przejścia dostajesz extra skrzynkę polową. Więc dodatki nie są potrzebne aby się ubrać.

 

P.S. W sumie to już od wczoraj zacząłem ale dziś będę kontynuował farmienie "Wytwórnie napalmu" w poszukiwaniu maski Ferro. Jeśli ktoś chętny to zapraszam. Zaczynam dziś w okolicach 16:00 i bede farmił mniej więcej do 24:00. i tak każdego dnia aż do zrzygania..

A jesteś teraz? Nie chciałbyś pomoc z jednym celem wysokiego ryzyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, donsarcasm napisał:

A jesteś teraz? Nie chciałbyś pomoc z jednym celem wysokiego ryzyka?

dawaj teraz ID.: Michal_015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze? Warto zaczynać (od bety nie grałem :D) ? Pudełka są w bardzo fajnych cenach, nawet 75zł i się zastanawiam. Klimat zaśnieżonego miasta mocno do mnie przemawia w chwili obecnej, kiedy chodzę dzień w dzień po zawalonej śniegiem stolicy :1_grinning:

Czy start dla nowego gracza i wyrównanie szans wobec starych wyjadaczy nie będzie za ciężki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest COD czy BF żeby od razy rzucać graczy do rywalizacji we wspólnej rozgrywce, w Division są nie tylko różne levele gracza ale też poziomy świata do których początkujący gracz nie ma dostępu. Aby grać z wyjadaczami czeka cię kilkanaście / dziesiąt godzin misji fabularnych (zdobycie LVL 30) a potem kilkadziesiąt następnych godzin grindu często klepiąc te same misje tylko na wyższych poziomach trudności lub w podziemiach, w poszukiwaniu najlepszych zestawów gear setów - obecnie sa na poziomie 256.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj! ja z checia Ci pomoge na nowej postaci :) dodaj nenesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy pomagają sobie to i ja się dorzucam. Nick z PSN gomezik

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wróciłem po dłuuugiej przerwie do D i w szoku jestem ile tam się pozmieniało, znowu jest co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1.4 wszystko się zmieniło i jest to już zupełnie inna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mata ja zakończyłem przygodę po platynie, ok m-ca po premierze. Wtedy wszytko było inaczej ;) dzisiaj wieczorem znowu siadam do gry i cisne ile wlezie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też już dawno pozbyłem się pudełka z grą, ale jak czytam o zmianach i premierze dodatku przetrwanie to kusi kusi:) jest tyle tych gier online że ciężko to wszystko ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś po pracy siadam do farmienia "Wytwórni napalmu" maska ferro musi w końcu wypaść.. 5 dni już za mną a weeckend przede mną więc jak ktoś chętny na farme to zapraszam. PSN ID.: Michal_015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najszybciej polecą rękawice odzysku?

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś wiedzę dobrą co w wersji 1.5 najlepiej farmić i miejsówki? Już wiem że na pvp AlphaBridge secik dobry. Albo jakaś mapka? :) Bo coś w gogle nie mogę nic ciekawego znaleźć. Jakieś ciekawe poradniki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rob to co Ci najbardziej pasuje, teraz taki sam loot leci wszędzie.

Gdzie najszybciej polecą rękawice odzysku?

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Rękawice lecą na Falcon Lost, ale równie dobrze może Ci wydropić gdziekolwiek. Nawet ze skrzynek u vendorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w sumie zaczynam przygodę z The Division, mam 11lvl w singlu. Macie może jakieś rady ? Na tym etapie da się złożyć jakiś set i jak to zrobić ?

Rozumiem, że wszystko ładować w DPS i wytrzymałość ? Latam po mieście i napindalam misje poboczne i potyczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 30 levela zakładaj to co Ci wpadnie w ręce. Ważne żeby było lepsze od poprzedniego. Na sety przyjdzie czas po wbiciu 30 levela. Staraj się w miarę możliwości jak najszybciej zrobić skrzydła w bazie na 100%.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre promo się pojawiają na tą gierkę. Zastanawiam się... :huh:

Czy kupując podstawkę można pograć czy trzeba być na bieżąco z serią wysoce płatnych dlc, jak to zwykle w takich grach bywa?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, sLk napisał:

Dobre promo się pojawiają na tą gierkę

 

 

podrzucisz jakieś info/link ? również się zastanawiam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×