Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

panowie czy ta gra ma jakieś błędy przy wyborze ekwipunku ? Jutro pokaże screeny natomiast mam nałożony plecak ARM 31 o statystykach dodatkowych - / +21 / -

w sklepie jest plecak do kupienia z ARM 60 który mam statystyki - / +39 / -   a  pomimo tego pokazuje mi, że jeśli go ubiorę to obniży mi ONS o 1000pkt oraz zdolność dodatkową o 400pkt

ale dlaczego skoro ten item nie ma strzałek w dół dla tych dwóch umiejętności. jutro pokaże wam screeny, denerwuje mnie to bo albo ja nie rozumiem albo jest błąd w tej grze. Mam dwa takie same itemy a ten dużo lepszy gdyby zakupił obniżył by mi umiejętności nie wiadomo czemu,

 

edit; zazwyczaj są takie strzałki w dół czerwone ale właśnie ani na aktualnym przedmiocie ani na nowym dużo lepszym takich strzałek nie ma więc dlaczego mi obniża statystyki

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez to zauwazylem, rowniez pojawia sie przy broni.

Trzeba wyjsc ze sklepu, wejsc na dany item w inventory i wtedy jeszcze raz porownac,

Przynajmniej mi to pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broniłem się jak mogłem ale nie mogłem się powstrzymać i wlazłem dziś do zony. Znowu tętno skoczyło mi do jakich nieprzyzwoitych poziomów, takich emocji jakie są w strefie w innych grach ze świecą szukać. Spociłem się normalnie jak pedofil w przedszkolu jak miałem ekstrakcję z przyzwoitym lootem. Nim się obejrzałem a 3h pękło jak z bicza strzelił.

 

CdJsKoZW8AAbqWx.jpg

 

Myślę że ten obrazek idealnie oddaje atmosferę panującą w DZ.

 

PS. Trafiłem dziś na irytującego buga, w pewnym momencie zniknęła mi połowa nie granych jeszcze misji fabularnych, już się bałem że zapis mi się spieprzył ale na szczęście po jakimś czasie wszystko wróciło do normy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bugow jedynie co mi sie zdarzylo to podczas otwierania lodowki, znajomy podszedl i tez zaczal otwierac co spowodowalo ze jego model postaci wchodzacy w interakcje wepchnal mnie do lodowki i nie moglem sie ruszyc XDDDDD

 

Co do DZ, dzisiaj chyba ze 100 niebieskich przedmiotow wpadlo, z grupa 4 osob Dark Zone, przynajmniej obecnie to totalny luzik, samemu za to jest troche bardziej intensywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym levelowaniem to tak na lajcie - jesli chcecie pofarmic DZ to proponuje zatrzymac levelowanie na 13-14 poziomie.. bo zdaje sie na 15/16 wskakuje wyzszy poziom DZ i znowu jest trudno... ;) U mnie staty po prawie 10tys na 18lvl :)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam endgame

krótki ten "główny" wątek zdeka , miało być chyba 26 misji ? Na tej mapie tzw. fabularnych miałem maks 15 (teraz nie mogę spojrzeć bo maintrence) , lvl27 . Ale rozumiem ze gra teraz do grindowania , ogólnie bawiłem się wyśmienicie samo miasto klimat rewelka , jedna z tych gier co wciągają na całego kosztem zdrowia heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jak chodzenie po bagnach...... Wciąga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym levelowaniem to tak na lajcie - jesli chcecie pofarmic DZ to proponuje zatrzymac levelowanie na 13-14 poziomie.. bo zdaje sie na 15/16 wskakuje wyzszy poziom DZ i znowu jest trudno... ;) U mnie staty po prawie 10tys na 18lvl :)

No ale chyba nie skill? ja przy 20lvl mam idac od lewej 11tys, 15,5tys, 5tys

We Wtorek gralem ze znajomym, Wczoraj sam ale pod koniec odpalilem jedna misje z machmakiengiem i mi dobralo 3 graczy z 10-15lvl na misje 18-20-lvl, Tą w elektrowni. Po prostu miazga co tam sie dzieje. Misja wgniotla mnie w fotel Mobkow od zaje, wszystko sie trzesie, jakis typu drze morde... koledzy co chwile gineli z racji niskiego lvlu i musialem ich ratowac, Gralismy ze 40min.

Finał jednej misji pobocznej :))

ziol.jpg

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, wymiany ognia bywaja dlugie i intensywne. Wczoraj we trzech przechodzilismy na hardzie misje w obozie dla uchodzcow. Ja i kumpel 8 lvl, trzeci znajomek 4... Cala spolecznosc The Division moglaby wbic na nim trofeum z przywracaniem do zycia w tym czasie :D

GOTY

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre są te kolejki przy skrzynkach z amunicją czy plecakami, już chyba większość się nauczyła że naraz nie da rady skorzystać :) i już póżniej co randomy to pełna kulturka :) Gra ma walor edukacyjny pod tym względem trzeba przyznać :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie udzielałem się na forum, tak więc...

 

Gra jak dotąd gniecie jajka :), najwięcej przyjemności sprawia mi grając na hardzie w 4 osoby. Flankowanie, cofanie, napieranie, znowu cofanie, ogólnie mówiąc bez komunikacji jesteśmy w dup..ie  :P . A przechodzenie misji na normalu to takie strzelanie do kaczek i nie dające nic a nic satysfakcji z robienia misji. A jak wam się podobają mapki z misji? Dla mnie świetnie zaprojektowane i bardzo fajnie wyglądające (np: Napalm, Time Square, tam gdzie są pociągi). Takiej gry mi ostatnio brakowało post apo w metropoli z misjami w co-opie, customizacja broni, jednym słowem cud miód i orzeszki :biggrin:

 

Mam tylko obawy co do endgameu gry, ale tym będę się martwił później :biggrin:

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ubilismy w ekipie 30 lvle.

Można to spokojnie zrobić robiąc misję, bez jakiegoś przesadnego 'farmienia'. W momencie przekroczenia 30 mam jeszcze 2 misję główne do zrobienia i kilkadziesiąt pobocznych.

Swoją drogą śmieszna sprawa, że z kumplami robiłem misję kończąca grę (fajny nietypowy motyw w niej dodali :D) a mam jeszcze kilka innych nieruszonych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ubilismy w ekipie 30 lvle.

Można to spokojnie zrobić robiąc misję, bez jakiegoś przesadnego 'farmienia'. W momencie przekroczenia 30 mam jeszcze 2 misję główne do zrobienia i kilkadziesiąt pobocznych.

Swoją drogą śmieszna sprawa, że z kumplami robiłem misję kończąca grę (fajny nietypowy motyw w niej dodali :biggrin:) a mam jeszcze kilka innych nieruszonych ;)

Ile by mniej wiecej zajelo czasu dobicie do 30lvlu w ekipie na szybko? Mam 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko wam idzie te levelowanie oraz zakonczenie gry. Chyba sporo macie godzin za sobą w tej grze co?

Mnie to trochę zajmie bo w ciągu dnia mam maks. 3godzinki na granie. Mam grę od 8marca i dopiero 4 lvl :D

Tapatalk - S5

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedno pytanie, czy zdolności z ostatniej zakładki w rozwoju postaci (niestety nie pamiętam dokładnie nazwy teraz), takie jak np lepszy filtr, większa pojemmość plecaka etc.  działają wszystkie jednocześnie, czy trzeba je jakoś wybrać/aktywować po odblokowaniu? Wydaje mi się, że działają, ale wolę się upewnić u bardziej doświadczonych ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedno pytanie, czy zdolności z ostatniej zakładki w rozwoju postaci (niestety nie pamiętam dokładnie nazwy teraz), takie jak np lepszy filtr, większa pojemmość plecaka etc.  działają wszystkie jednocześnie, czy trzeba je jakoś wybrać/aktywować po odblokowaniu? Wydaje mi się, że działają, ale wolę się upewnić u bardziej doświadczonych ;)

Skille i talenty trzeba wybrać żeby były aktywne, atuty są pasywne i działają wszystkie jak się je odblokuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trzebiat 

 

Właśnie - atuty :) dzięki, dokładnie o to mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo w destiny nie dało sie zrobić w jeden dzien całego wątku głównego i w ten sposób osiągnąć maxa? Jakby grać wszystko po kolei bez powtarzania, to exp szybko leci. Napisz czy cos się odblokowuje po 30 poziomie, jakiś pseudo raid czy trzeba w kolko wałkować te misje które pojawiły sie zaraz po dotarciu do kryjówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w DZ są w ogóle jakieś misje, a jeśli tak to w jakiej mniej więcej ilości? Czy tylko czaimy się na siebie bez większego (tylko jak dla mnie oczywiście) sensu

Bo jeśli to ma tak wyglądać że w jeden/dwa dni wbijam 30 poziom i kończę singla, następnie mogę sobie znów jechać od początku żeby dalej wbijać rangę, no to średnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma misji w DZ, ubijasz tyko boty lub rogali. Oczywiście jak chcesz to może zapolować na innych graczy, ale musisz mieć mocny sprzęt bo inaczej zatłuką cie momentalnie.

Wczoraj przy heli jeden taki cwaniaczek się trafił co loot chciał zabierać innym, szybko został skoszony :D

Nie skończysz singla w dwa dni, jo chyba że będziesz leciał na pałę przez główny wątek.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, rozumiem.

Czyli w DZ biegamy w sumie bez celu, szukając zaczepki lub zaczepiającego, ok. Zero jakichś trybów.

A singiel to powtarzanie ciągle tych samym misji po przejściu głównego wątku, w celu wbicia wyższego poziomu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po wbiciu 12 lvl poszedłem do Dark Zone. Mobów faktycznie jest więcej, a exp leci szybciej niż w becie, ale za to ludzi jest dużo mniej. W tym miejscu muszę pochwalić Ubi od strony technicznej. Miałem prawie cały plecak z lootem i po długiej wymianie ognia wypadł zajebisty niebieski pancerz. Podnosząc go gra mnie wywalił do głównego menu konsoli z jakimś błędem.

Po ponownym uruchomieniu byłem w dz w checkpointcie i nie dosyć, że miałem cały loot to jeszcze miałem też ten pancerz, przy podnoszeniu którego mnie wywaliło. Szczerze spodziewałem się, że cały nienadany ekwipunek przepadnie.

Gra jak na razie spoko, choć misje prostackie. Z jednej strony dobrze, można je bez trudu robić z randomami bez hs, z drugiej strony człowiek chciałby jakiejś głębi. Ciekawe jak będą wyglądały misje na poziomie wymagającym.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać grę gdy się ma słaby internet i gra online nie jest możliwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz misję poboczne, potyczki, szukanie znajdziek, masa tego jest. Gra wciąga jak bagno, ale widzę że na siłę szukasz powodu żeby nie kupić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×