Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to wqrwiają mnie tacy ludzie, szukający na każdym kroku zaczepki. 

To rob misje/biegaj po mapce pve.

DarkZone jest od tego, zeby szukac zaczepki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna jedyne wyzwanie w grze umozliwa status manhunta nad glową ;)  niestety ciezko trafic na silną i zgraną ekipe

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja po prostu wolę ścigać niż być ściganym i nie bawi mnie znajdowanie słabszych graczy i zabieranie im lootu.

Zgadza się że muszą być tacy gracze bo by było nudno ale po prostu ich nie lubię.

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kims trzeba ten 5lvl nabic. Jakby kazdy chcial scigac, to bysmy mogli scigac moby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja po prostu wolę ścigać niż być ściganym i nie bawi mnie znajdowanie słabszych graczy i zabieranie im lootu.

Zgadza się że muszą być tacy gracze bo by było nudno ale po prostu ich nie lubię.

Jak biegaja po dz6 po bossach to wychodze z zalozenia ze tacy slabi nie sa. Poza tym bijemy wszystkich jak leci. No mercy. Kto by tam sprawdzal lvle...

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można coś zrobić z zielonymi tech ? Jakoś przerobić je na blue-gold ? Jak nie to beka , mam crafcić zielone bronię na 50 lvl ? :)

Ogólnie to po 50 lvl miało być cannabis , whisky , ananas a tu bieda panie weź tu teraz szukaj tych techów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielone Division tech możesz wymienić na niebieskie składniki, jakie tylko chcesz. Np. 2x zielony division tech za jeden niebieski weapon part, później niebieskie za złote. Czyli 10 zielonych da Ci złotego

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dz6 masz duzo tech skrzynek, wyznacz sobie trase i biegaj od skrzynki do skrzynki (nie trzeba ubijac mobkow i mozna biegac samemu), jak skrzynki beda puste to zmieniasz server i od nowa. Mozna wyfarmic sporo goldow w krotkim czasie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie przy stole do craftu przy wejściu ? Kurde bo ja nie mam bazy do końca zrobionej ( nuda te "potyczki" ziewałem ) i nie mam opcji żeby to przerobić , możesz napisać które skrzydło za to odpowiada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie przy stole do craftu przy wejściu ? Kurde bo ja nie mam bazy do końca zrobionej ( nuda te "potyczki" ziewałem ) i nie mam opcji żeby to przerobić , możesz napisać które skrzydło za to odpowiada ?

W bazie masz crafting zaraz przy wejściu. Na lewo od wejścia masz skrzynke z uzupełnieniem i vendorów z bronią i armorem. Stojąc do nich twarzą, stoisko z craftingiem masz za plecami.

Albo inaczej - na lewo od skrzyni, gdzie można przechowywać szmelc, jeszcze przed wejściami do tych rozwijalnych części bazy.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie craftujesz bronie, ale żeby było jasne złotych division techów nie zrobisz. Złote tylko można znaleźć. Z niebieskich i zielonych można zrobić wszystko inne złote ale nie złote division tech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok , będę musiał opracować nową ścieżkę i farmić goldy dziękuje za odpowedzi :) Przy okazji potwierdzam bo doczytałem , ten AUG na 50 lvl miazga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rob misje/biegaj po mapce pve.

DarkZone jest od tego, zeby szukac zaczepki.

I to TY jesteś z tych "bohaterów", którzy w życiu realnym nawet od emerytki w pysk dostają - więc ich bieganie w grze we 4 i nawalanie pojedynczego gracza bawi? LVL tym nabijcie? chyba własne nieudacznictwo. Przecież we 4 zabijecie każdego bossa i EXP 100 razy tyle, co za pojedynczego gracza więc głupio się nie tłumacz. Wejdź sam, zabij innego, bądź "czachą", niech Cię wszyscy ganiają, pokaż jaki jesteś bohater wtedy i nabijaj EXP...

 

@BTW To, że DZ to nuda to już wie prawie każdy, zachwyt nowego gracza mija po kilku godzinach. Niestety pojedynczy gracz nie ma co tam szukać, a i o zgraną ekipę randomów ciężko. Przez 2 dni z PONAD 20 ekipami nie zrobiłem ani jednej misji na Ambitnym. Wczoraj kolejna próba i ...4 razy pod rząd bez problemu, w 2 misjach na ambitnym nawet RAZ apteczki nie użyłem, nie wspominając o zginięciu! Przy 35 lvl biegania sam po DZ, ANI JEDNEGO złota, wczoraj z losową ekipą - 2 złota w 30min. Tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym złotem to jest faktycznie dziwna sprawa , biegałem z kolegą tu z forum ja 80% zbieractwa on 140 % przez kilka h mi wpadło z 10 itemów on ani jednego , nie czaję zupełnie tego wskażnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo jakby byla opcja (nie wiem czy to trudne do zrealizowania) ze sa jakby dwie strefy mroku,jedna dla osob ktore wybieraja wspolprace z innymi osobami bez mozliwosci ubijania i okradania innych z lootu oraz ta agresywniejsza dla wlasnie takich akcji jak kolega pare postow wyzej opisal. Ja sam grajac z randomami w dz bo nie mam nikogo do grania gram tylko przyjacielsko, gram w druzynie,pomagam i nie bawi mnie zabijanie innych i okradanie ze sprzetu i sam pewnie tez bym sie wkurzyl jakbym meczyl sie, zdobyl jakis dobry loot a ktos po prostu by mi go zwinal. Dlatego dla mnie osobiscie fajnie by bylo jakby byla taka opcja friendly i unfriendly:)

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to TY jesteś z tych "bohaterów", którzy w życiu realnym nawet od emerytki w pysk dostają - więc ich bieganie w grze we 4 i nawalanie pojedynczego gracza bawi? LVL tym nabijcie? chyba własne nieudacznictwo. Przecież we 4 zabijecie każdego bossa i EXP 100 razy tyle, co za pojedynczego gracza więc głupio się nie tłumacz. Wejdź sam, zabij innego, bądź "czachą", niech Cię wszyscy ganiają, pokaż jaki jesteś bohater wtedy i nabijaj EXP...

Jaki ten DZ niesprawiedliwy...buu huu. Ideą DZ jest brak jakichkolwiek zasad, jak ktoś ma ochotę we 4 jechać 1 gracza to pogódź się z tym i giń :)

 

Friendly Dark Zone, serio? Już dosyć wieje nudą...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mając satysfakconujacy nas build w dobrej ekipie ( bo ta gra jest nastawiona na granie w ekipie), bycie manhuntem w DZ to esencja tej gry i jedyna sluszna opcja, jedyne mozliwe wyzwanie i nadzieja ze podczas ubijania innych graczy natrafi sie na godnych rywali i dluzsza wymiane ognia. Piscie co chcecie ale emocje sa najwieksze gdy jest sie grupa z  manhuntami w jakiejs waskiej uliczce miedzy blokami i z dwuch stron napieraja na was inni gracze w ilosci powyzej 8 i wychodzicie z tego calo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to jest strefa mroku, właśnie o to chodzi że zgarniesz świetny łup i z trzęsącymi łapami wzywasz śmigłowiec. To jest to co ta gra ma dawać. Emocje. Gdyby zbierało się sprzęt ot tak to gra byłaby dość... nudna? Wchodzisz do DZ i musisz być czujny bo to jest właśnie taka strefa gdzie za winklem może czaić się Twój wróg.

My osobiście grywamy raczej polując na rogali ale wczoraj na koniec świąt stwierdziliśmy (mając słaby sprzęt) wybijamy wszystkich! I sru, z sercem w gardle czołgałem się za ścianę by znajomy mnie podniósł i później ucieczka bo przeciwników było zbyt wielu :) Emocje, emocje i jeszcze raz emocje :) Tego nie dostarczy bieganie i robienie misji.

Zresztą to jest właśnie zamysł twórców, DZ - miejsce ponure i niebezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze komunikacja przez proxy-chat jest slaba i czesto zamula przez co wiekszosc graczy siedzi na imprezach. Chetnie bym posluchal tego lamentu i irytacji zamiast czytac obelgi w wiadomosciach

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym złotem to jest faktycznie dziwna sprawa , biegałem z kolegą tu z forum ja 80% zbieractwa on 140 % przez kilka h mi wpadło z 10 itemów on ani jednego , nie czaję zupełnie tego wskażnika

Scavenging nie wplywa na ilosc dropow, a na ich jakosc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xbone działa.

Najbardziej mnie rozwalają "naciągacze".

"Holy sh*t, yellow mask, ups" przy dropie z imiennego moba i liczy że zaczną do niego od razu napieprzać wszyscy dookoła a widać że nawet nic nie podniósł (reszta ekipy skitrana za rogiem)  :D  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xbone działa.

Najbardziej mnie rozwalają "naciągacze".

"Holy sh*t, yellow mask, ups" przy dropie z imiennego moba i liczy że zaczną do niego od razu napieprzać wszyscy dookoła a widać że nawet nic nie podniósł (reszta ekipy skitrana za rogiem) :D

Olo :)

Ale czasami jak w tych soulsach akcje , eleganckie przywitanie na podjęciu tym "salut" hehe no jak w życiu nigdy nie wiesz kto wyjdzie z uliczki naprzeciw wracjąc w nocy :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scavenging nie wplywa na ilosc dropow, a na ich jakosc.

Skad wiesz ze na jakosc? Z tego co ja wyczytalem to wzrasta szansa na wypadniecie zlota czy fioletu z tym ze jesli szansa na wypadniecie zlota w grze jest powiedzmy 1% to przy scavenging 100% szansa wzrasta do 2%  co jest i tak nieznacznym i malo oplacalnym boostem.

 

Osobiscie biegam ze scavenging 15% i wypada 1-2 zlotka dziennie przy farmieniu dz. Byly dni ze wypadalo 5-6 albo nawet dwa zlote z jednego mobka. Na misjach wypada mniej zlotych ale najczesciej sa to bronie (w moim przypadku 2 x AUG, M1A standard, jeszcze jakas inna snajperka snajperka i shotgun)

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ farmerzy .. to chyba pokolenie WOWa, a powinno byc jak w Lineage2 - czekasz na bossa tydzien, pojawia sie wiec dzwonisz do wszystkich osob z klanu zeby wpadali do gry ... zaczynacie go jechac i pod koniec gdy wszystko wydaje sie byc przesadzone i takie przepiekne wpadaja wrogie klany..........  buffuja moba, zabijaja tanka... Respawn w miescie, przegrupowanie i zwolanie kolejnych klanow i kolejne 3h sieczki o lokacje w kilkadziesiat osob .... a tu czytam ze wam tylko farma w glowie .. to moze jednak nie wchodzcie do DZ?  :down:

 

 

PS. Juz widze ten placz na forum gdy/jesli na konsole wyjdzie H1Z1 lub DayZ ...  :laugh:

Edytowane przez czacha79
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz ze na jakosc? Z tego co ja wyczytalem to wzrasta szansa na wypadniecie zlota czy fioletu z tym ze jesli szansa na wypadniecie zlota w grze jest powiedzmy 1% to przy scavenging 100% szansa wzrasta do 2%  co jest i tak nieznacznym i malo oplacalnym boostem

Stream. 

 

 

Ależ farmerzy .. to chyba pokolenie WOWa, a powinno byc jak w Lineage2 - czekasz na bossa tydzien, pojawia sie wiec dzwonisz do wszystkich osob z klanu zeby wpadali do gry ... zaczynacie go jechac i pod koniec gdy wszystko wydaje sie byc przesadzone i takie przepiekne wpadaja wrogie klany..........  buffuja moba, zabijaja tanka... Respawn w miescie, przegrupowanie i zwolanie kolejnych klanow i kolejne 3h sieczki o lokacje w kilkadziesiat osob .... a tu czytam ze wam tylko farma w glowie .. to moze jednak nie wchodzcie do DZ?  :down:

 

 

PS. Juz widze ten placz na forum gdy/jesli na konsole wyjdzie H1Z1 lub DayZ ...  :laugh:

Dejm man, L2 <3

To byly czasy. Buffowanie mobow :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×