Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Gadaja na Twitchu o tym co dalej z gra ... no wiec wyglada na to, ze zamiast banow dadza nam po 150PC za zalogowanie sie do gry w ten weekend i jeszcze dorzuca 500PC ... ale nie pamietam za co, chyba rekompensata za niedzialajace misje dzienne  :laugh:  :laugh:  :laugh:


Eeee.. niestety 500PC i 10 materiałów tylko dla tych którzy mieli problem z "plecakiem" ... ale dla reszty za gliczowanie 150PC  :whistling:  :whistling:  :whistling:

 

Temat Incursion czy tarcz nie poruszony ... tzn poruszony na zasadzie "przygladamy sie temu" ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slippery Banana Ability!!! 

FU*K YEAH!!

 

...zając życie to na to tez się znajdzie jakiś glitch :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak ale osłona była przyczyną większości glitchy więc już dawno powinni ją usunąć. Z resztą kto miał się obłowić to już to zrobił.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie glicz na sliperry banana to z checia powroce do gry na jakis czas :) jesli chodzi o glicze to zadna gra mnie tak nie fascynowala pod tym wzgledem.

 

ps. Dzisiaj odbieram rolki, bedzie inline urban skating od jutra

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam miałem oczekiwania względem tego wcześniejszego patcha. Wydarzenia codzienne z nagrodami! Nie zapominając o super zrzutach w DZ. Wow! Co to będzie za aktualizacja :) wyszło jedno wielkie G. Jedyna rzecz, która mnie troszkę zachęca do odpalenia tytułu to ekwipunek w DZ na 75lvl. Niestety tryb ten jest dobry przez kilkadziesiąt pierwszych godzin. Mikroskopijny obszar i bieganie cały czas w te same miejsca jest cholernie nudny. Raczej jest to tytuł dla stałych 4 znajomych, którzy wieczorkiem relaksują sie przed TV.

Glitche... no cóż, nie można tutaj mieć pretensji do graczy, bo ludzie z natury lubią sobie wszystko ułatwiać. Nie bede przytaczał przykładów, bo jest tego masa. To, ze zepsuło to rozgrywkę jest wyłącznie wina ubi. Jest glitch? Wyłączamy serwery/wydarzenie i naprawiamy, a nie zostawiamy go na tydzień.

Dla mnie cały czas gra ma potencjał. Ale nie jest to tytuł z płatnym abonamentem wiec i ciśnienia ze strony Ubi nie ma. Sprzedali? Dziękujemy.

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie aktywności byloby niesprawiedliwe wobec uczciwych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie aktywności byloby niesprawiedliwe wobec uczciwych graczy.

Zycie jest nieuczciwe. Imo Serv down roll back, ban.

 

No panowie...

http://i.imgur.com/6mH64gs.png

https://ubisoft.fluidsurveys.com/surveys/kk/the-division-post-launch/?var=60296CFD-2781-4F4B-9D31-78EAD8926A87

 

Na koniec trolololololololololololololololol

 

http://tvpot.daum.net/v/vfd2aLV1L1zd3RVVC3Cd1CC

Edytowane przez kosciarz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gdzie mozna sprawdzac jakie sa zadania dnia, tygodniowe i miesieczne?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gdzie mozna sprawdzac jakie sa zadania dnia, tygodniowe i miesieczne?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Sa dzienne oraz tygodniowe, nie ma miesiecznych kek.

Otworz glowna mape i pierwsza zakladka w lewo.

 

 

@down figure it out, tylko uwazaj zeby bana nie dostac;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mocny ten filmik Kościarz , ta muzyczka :) .... Jak on to robi czy tam robił że trafia bronią palną , jak byłem w tym Matriksie tylko sticky wchodziło ? :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sama waryość klasy wyposażenia przekłada się na coś? Nie wiem czy się sugerować najwyższymi klasowo przedmiotami czy bardziej do czego dochodzą punkty. Przy najwyższym secie mam 211gear ale punkty typu ons, życie są gorzej rozłożone niż jak bym zrezygnował z wysokiej klasy w kliku miejscach i założył zamiast 214 to 191. Co jest ważniejsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam w sobie item level w tym przypadku nazwany GS nie ma wpluwu na nic.

Chodzi tu o to, ze przedmioty z poziomu 214 maja lepsze przedzialy przy losowaniu statow niz 191.

Te wartosci nie beda prawidlowe, ale podam poprostu dla przykladu:

Item 191 ma np przedzial na staminie od 90-130.

Item 214 ma przedzial na staminie od 110-160.

 

I jak juz widac, nie zawsze 214 musi byc lepsza od 191, bo na 191 moze Ci wypasc max 130, a na 214 min 110.

Wiec teoretycznie lepszy bedzie gorszy. Wiec patrz nie na sam GS, a sprawdzaj poszczegolne staty.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już praktycznie nikt nie gra, a wiadomo że to gra pod coop więc trzeba będzie sprzedać i kupić uncharted w maju :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kilka krotnie znalazłem full ekipę na kilka misji więc to trosze na wyrost takie określenie ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie codziennie ok 7-10 osób nadal gra. DZ mnie znudził ale dążenie do lepszego ekwipunku jeszcze przyciąg i trzeba czekać do dlc w międzyczasie grając w inne gry i już.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już swój egzemplarz sprzedałem. Gra mocno traci na wartości, półtora miesiące po premierze a już za 140 można kupić.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna gra od ubi nie trzyma ceny, tak pięknie zachwalane a jeden uj warte...

:yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając takie wpisy można załapać doła.. Giereczke mam miesiąc 27lvl jakieś 30h i dopiero kończę główną fabułę i nawet bw dz nie byłem. Więc do DLC do Wiesława mam w co grać. Dobrze że nie mam tyle czasu by katować Dywizje jak niektórzy tutaj hehehe

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie dużo grania sprawia, że się nudzi jak ktoś gra z umiarem to jest co robić. 

No to jak ktoś z was jeszcze gra i ma ochotę trochę poubijać ludzi to dodawajcie mnie do znajomych PSN id: amplus_pl

 

http://divisiontracker.com/profile/ps/amplus_pl

Rogue Players Killed pozycja 6 w PL

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już praktycznie nikt nie gra, a wiadomo że to gra pod coop więc trzeba będzie sprzedać i kupić uncharted w maju :)

Ta gra miala wlasnie mi umilic czas do Uncharted...Niestety poza pve,czyli wszystkimi misjami ktore byly bardzo fajne,nie ma co robic a gra nie oferuje nic poza powtorkami i tak w kolo.Co do ceny to masakra ledwie gra wyszla a juz traci duzo na cenie,troche zaluje ze nie sprzedalem 2 tygodnie tem jak przeszedlem glowny watek,ale mialem nadzieje na platyne,niestety motywacji brak......chyba ze ktos ma ochote zrobic wszystko na hard to zapraszam,jezeli nikt sie nie znajdzie do piatku w sobote leci do ludzi.Hejp na gre trwal tak krotko jak snieg tej zimy:)

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ta gra będzie miała dokładnie taki sam żywot jak Destiny. Zostanie tylko i wyłącznie garstka zapaleńców, a reszta oleje tą grę.

Jedynie przy wyjściu większych DLC pewnie część wróci i jak wydadzą jakąś wersję GOTY, pewnie wtedy sam się skuszę.

Na razie ta gra to festyn cheaterów, glitcherów i exploitów. Destiny było jakie było, ale poza jaskinią nie było takich cyrków jak tutaj.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu juz tak jest. Gramy jeszcze z ekipa, ktora sie wykrusza, bo nie ma nic innego w co mozna byloby razem zagrac.

To nie jest zla gra, ale przez wszystkie exploity, DZ dla mnie osobiscie stracilo sens. W pve to niech ludzie maja najlepsze sprzety co mi do tego czy ktos Incursion przejdzie w 10 minut czy bedzie sie meczyl 3 dni.

 

W desinty wiele razy wracalismy chociazby po to zeby zagrac rundke pvp i bylo fes, a w Division jak mysle ze mam isc na DZ zeby zaraz zrobic rage quit to wole w ogole nie isc. Bo mam ekipe noob`kow, i jak nas kosi jedna osoba to nam sie odechciewa.

I nie mowie tutaj o tym, ze nie dajemy sobie rady, ale jak kazdy z nas strzela do goscia ktoremu hp praktycznie nie spada, a my padamy jak kaczki to dla mnie nope nope nope.

 

Coz, lada moment overwatch, przez tydzien bedzie co robic;]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×