Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Fun Fact: RaD robil te gre 5 lat

 

Czyli rok na godzine grania, dobry wynik xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie czarujmy się ale za czasów Psx i ps2, Sony miało najlepsze eksy i najwięcej...później na Ps3 trochę zwolnili i obecnie exy na ps4 juz prawie wcale nie zachwycają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie posmarowali, podobna sytuacja jak z DL. No to już niedługo będę cieszył się grą za 100 zeta :)

 

niech tanieje, chetnie zagram ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widząc reakcje

"a nie mówiłem"

tumblr_ln23xzZfet1qcragg.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co kolejny ex sony spełnił zadanie. Jest tak słaby jak niemal wszystkie poprzednie na ps4. Kto by pomyślał marka którą się właśnie kochało za exy tak teraz powoduje zakłopotanie. Teraz mówiąc że wzięło się ps4 dla exów można zostać całkiem słusznie wziętym za wariata. Czyli co został bloodborne i ucharted 4 które raczej nie zawiodą. Piszę raczej bo już sam nie wiem czego po  sony można się spodziewać.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edge jeszcze dal 3/10

 

r3CyswP.jpg

Tylko 3? Wiadomo dlaczego bo nie moge w necie znaleźć ich recki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą grali w kinie to biorę pada i lecę na nocny maraton. Za 30zł, 5h filmu to nie jest żle ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony słynące ze świetnych exów coś nie ma do nich szczęścia w obecnej generacji.... Moim zdaniem dotychczas najlepiej wypadł Infamous SS, który i tak był krytykowany. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vincent Jak U4 zawiedzie to będzie w ogóle fun. Ale nic to, konsole w równej cenie mniej więcej są więc nie widzę specjalnego problemu. Chętnie pogram w Sunset i Horizon ;-)

Tak czy owak mam przycebulone TO za 17zł więc ze względu na samo osadzenie i klimat chętnie sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście masochizm nie jest zakazany także droga wolna :)

 

Zluzuj wacpan i spusc z tonu. 

 

Ujme to tak. Nie widze tutaj zaskoczenia. Po tym jak balonik dmuchany hajpem pekl przed czasem. 

 

I co wiecej nie zmieniam zdania o tej grze. Dalej jestem ciekawy co to jest. I tak zagram w nia.... ale z pewnoscia z bardzo duzym opoznieniem jak juz bedzie mozna ja kupic za duzo mniejsze pieniadze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem lekko zaskoczony, spodziewałem się, że to ta rozdmuchana długość gry będzie największym problemem, a można odnieść wrażenie że jest najmniejszym :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arkadiuszj akurat IGN to chyba jedno z najmniej wiarygodnych źródeł ;-)

Sony odbija się teraz dawanie exów niedoświadczonym studiom, LBP3, TO, hype robią jak przystało na system sellera, a wychodzi..

No wlasnie o to chodzi - IGN słynie z zawyżania ocen w ogóle co druga gra to dla nich co najmniej great albo amazing

6,5 to jakis crap juz

Btw jak tak oceny bedą lecieć to sie TO w przyszłości nawet na plusa nie załapie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem lekko zaskoczony, spodziewałem się, że to ta rozdmuchana długość gry będzie największym problemem, a można odnieść wrażenie że jest najmniejszym :-D

 

Moze recenzenci uznali to za plus.

 

+ meczarnia nie trwa dlugo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie te oceny osobiście nie interesują. Gorzej by było, jakby fabuła została pocięta niczym Destiny. Wtedy nawet dla mnie ta gra byłaby warta ocen 5/10 i 50 zeta. Oby nie, oby nie, bo dlc by zniszczyło grę.

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie te oceny osobiście nie interesują. Gorzej by było, jakby fabuła została pocięta niczym Destiny. Wtedy nawet dla mnie ta gra byłaby warta ocen 5/10 i 50 zeta. Oby nie, oby nie, bo dlc by zniszczyło grę.

 

Jeszcze bardziej negatywnie tytuł postrzega Polygon. „Historia Galahada kończy się tak szybko i z tyloma otwartymi wątkami, że ciężko oprzeć się wrażeniu, że ktoś uznał, że czas już wydać grę na świat, bez względu na stan prac. Choć udało się dobrze zrealizować niektóre podstawowe założenia, to The Order: 1886 nie oferuje nic, czego inne gry nie robią lepiej.”

 

Fragment recki z polygonu, tłumaczenie eurogamera : ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja stoję na taborecie z węzłem na karku i przeglądam oceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zluzuj wacpan i spusc z tonu. 

 

Ujme to tak. Nie widze tutaj zaskoczenia. Po tym jak balonik dmuchany hajpem pekl przed czasem. 

 

I co wiecej nie zmieniam zdania o tej grze. Dalej jestem ciekawy co to jest. I tak zagram w nia.... ale z pewnoscia z bardzo duzym opoznieniem jak juz bedzie mozna ja kupic za duzo mniejsze pieniadze. 

 

True true...  :biggrin: Z tym, że opóźnienie może już nie być takie duże, zważywszy na oceny, cena może spaść do akceptowalnej dużo szybciej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra tak slaba, to nikt jej nie kupi, a jak nie kupią to i nie odsprzedadza, a ze jest sporo na nią chętnych ale w niższej cenie, to tak szybko nie stanieje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściąga się. Szkoda że jutro do roboty, bo bym cisnął od północy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze bardziej negatywnie tytuł postrzega Polygon. „Historia Galahada kończy się tak szybko i z tyloma otwartymi wątkami, że ciężko oprzeć się wrażeniu, że ktoś uznał, że czas już wydać grę na świat, bez względu na stan prac. Choć udało się dobrze zrealizować niektóre podstawowe założenia, to The Order: 1886 nie oferuje nic, czego inne gry nie robią lepiej.”

 

Fragment recki z polygonu, tłumaczenie eurogamera : ) 

 

Miliony much nie mogą się mylić, gówno musi być smaczne ;) Oglądałem ostatnio film, który wg opinii i recenzji w internetach był mistrzostwem, ja po 40 minutach wyłączyłem, bo był po prostu kiepski. Nie podobał mi się, mam inne preferencje co do filmów i tutaj, do gier. Uwielbiam Beyond Two Souls z racji wszechobecnej otoczki sci-fi, dla mnie to gra 9/10 z lekkimi wadami, reszta ludzi sprowadza na nią gównoburzę, niczym szaman wioski nękanej przez wielotygodniowe susze. Jeśli ta gra trzyma poziom mimo tego, że wątki mogą wydawać się urwane (oby nie dlc), warta jest zagrania. Możliwe, że była planowana następna część, by te wątki uzupełnić bądź zamknąć, tego nie wiem. Ludzie są po prostu ślepi i głusi, bo filmowość produkcji i wizja RaD była znana o wiele wcześniej. Na koniec dodam, że to wybór ludu. Dostajemy to, na co jest popyt. Czyli grafikę i np fenomen oldschool-u. Macie The Order, mieliście Knacka. Głos ludu został wysłuchany. I dlatego nie należy słuchać ludzi, bo odwrócą się do ciebie dupą.

 

Jeszcze szybka edytka. Co do cytatu poly(z)gonu to jestem ciekaw, jakie inne gry robią to (co??) lepiej? Jak podadzą przykłady gier, ok, można polemizować. Ale niech to będą przykłady bliskie z tym, co dostarcza The Order. A tutaj nie mamy praktycznie żadnej podobnej gry, filmowość połączona z tpp. Więc dla mnie argument totalnie z czeluści pupy oszołomów redakcyjnych. I nie bierze się pod uwagę opinii ludzi skorumpowanych ;)

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, padłem liczyłem na chociaż 75

 

Macie fanboje świetną grę 66/100 5h, 2h gameplayu za jedyne 269zł

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to wychodzi że będę pierwszym "szczęściarzem" który w to zagra. Jutro załatwiłem sobie wolne :). Mam wieczorem lekką popijawę, więc gra będzie jeszcze lepsza, no i na pewno dłuższa ;)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotaku recenzja zniszczyła gre

Jeśli lubisz filmy i gry wideo to powinienies omijać Order

Nazwał ja jedna z najbardziej depresyjnych gier jakie grał w życiu

Mocna recenzja ogólnie z gifami pokazującymi co mu sie nie podobało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o oceny IGN to są dla mnie nic nie warte. Alien Isolation recenzował koleś, który grywał tylko w halo i cody - dał 5,9 bo za trudna i za straszna. Dla mnie to był najlepszy tytuł minionego roku. Ludzie chcieli go zjeść w komentarzach. Co mnie niepokoi to podobne oceny innych serwisów :/ cholera, tak słabych wyników się nie spodziewałem. Żaden z exów Sony nie był chyba tak rozjechany.  Mimo wszystko jestem osobą, która i tak musi sama ograć tytuł. Coś czuję, że gra poleci szybciej z ceny niż Destiny :) ktoś kupując The Order jutro za 249 zł , w pon może go juz sprzedać za 200 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest że nie ma 70/100 więc nie dadzą w plusie, chyba że kłamliwy Fred znowu da gorsze gry niż obiecał  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×