Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

W innych produkcjach od Sony chyba nie było problemu z ustawieniem org audio i napisów, przynajmniej nie przypominam sobie (bądź nie pamiętam) na chwilę obecną. 
Też liczę na napisy z eng audio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arkadiuszj i bardzo dobrze ;) Strzelam ze wiekszosc tutaj tych ktorzy naprawde ograja gre a nie oceniaja po filmikach z yt i recenzjach portali beda miec jedynie pretensje do tej dlugosci gry. I smialo bedzie mozna powiedziec mozna mowic ze byla to KROTKA ale FAJNA ZABAWA.

@malakay a dlaczemu nie ? Brat juz odebral swoja kopie i gra,dlaczego mialby nie grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę was zmartwic. Gracie albo w całości po Angielsku albo po Polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@arkadiuszj i bardzo dobrze ;) Strzelam ze wiekszosc tutaj tych ktorzy naprawde ograja gre a nie oceniaja po filmikach z yt i recenzjach portali beda miec jedynie pretensje do tej dlugosci gry. I smialo bedzie mozna powiedziec mozna mowic ze byla to KROTKA ale FAJNA ZABAWA.

@malakay a dlaczemu nie ? Brat juz odebral swoja kopie i gra,dlaczego mialby nie grac...

chodzi mi o wersje digital, sciągam 7gb ... i ma niby odpalić giera, tylko właśnie pytam czy bez problemu odpalę po północy dzisiaj :) ... po pobierać się ma 35gb, tylko 7 na odpalenie potrzeba. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba będzie grać w pełni po eng. Pozbywając się londyńskiego akcentu, pewnie odbierzemy odrobinkę klimatu grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o wersje digital, sciągam 7gb ... i ma niby odpalić giera, tylko właśnie pytam czy bez problemu odpalę po północy dzisiaj :) ... po pobierać się ma 35gb, tylko 7 na odpalenie potrzeba. 

 

Jeżeli sony nie skopie odblokowania gry to na spokojnie 00:01 odpalisz. Jednak tego nie wiadomo na pewno. Co do pobierania części przed rozpoczęciem to jasne, zrobisz tak ale nie wiadomo na ile to 7gb pierwsze starczy. Może być tak że po godzinie grania nie pograsz dalej ponieważ reszta gry sie nie pobrała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę was zmartwic. Gracie albo w całości po Angielsku albo po Polsku.

Boże, ale dno. Przecież PL dubbing w takiej grze to grzech śmiertelny. Chyba powoli zacznę stawać po stronie wrogów lokalizacji, jak mają być takie kwiatki. No i leci -1 do oceny. W tym momencie jest 1/10, a może być jeszcze gorzej. 

 

Czyli gramy po angielsku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja 2.0... sami gracze tego chcieli więc to nasza wina. Od samego początku mówiłem, że gry powinny być tylko z napisami a nie dubbem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Boże, ale dno. Przecież PL dubbing w takiej grze to grzech śmiertelny. Chyba powoli zacznę stawać po stronie wrogów lokalizacji, jak mają być takie kwiatki. No i leci -1 do oceny. W tym momencie jest 1/10, a może być jeszcze gorzej.

Czyli gramy po angielsku.

Oglądam sobie twitch jakiegoś Polaka i dubbing jest katastrofalny, ten z DL brzmi jeszcze jako tako przy nim. Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez dub w Dying Light jest dramatyczny. Nie może być gorzej. 

 

Nie no, może być. 

 

 

Tu mi jeszcze dają wybór. W Killzonie ograniczał się do wciśnięcia mute na pilocie. Rzal  :mellow:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie no to jest jakaś masakra. Ogladam od 10, koleś gra od poczatku gry i przynajmniej 25 minut to przerywniki. Powiedział ze odkłada pada i idzie po popcorn...

Dialogi są strasznie dretwe i nawet oglądanie tych scenek nurzy i ziewac się chce.

Dobijające jest te oglądanie nawet ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę was zmartwic. Gracie albo w całości po Angielsku albo po Polsku.

 

serio?!  jakieś żródło? porąbało ich?  druga po KZ:SF gra bez PL napisy + oryg audio....    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Koleś na twitchu tłumaczył i pokazywał menu gry.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja 2.0... sami gracze tego chcieli więc to nasza wina. Od samego początku mówiłem, że gry powinny być tylko z napisami a nie dubbem.

 

Nie dub nie jest zlem - ale ma byc wybor - jesli na plycie mam 8 jezykow to powinniem moc dowolnie ustawic dub i sub jak mi sie podoba.

I nie wierze ze taka opcja to jakas skomplikowana jest i niewykonalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na tym miała polegać Lokalizacja 2.0, że wybieram jaki chce język i jakie chce napisy. Angielskie głosi polskie napisy na przykład....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chcą na siłę nas przekonać do gównianego dubbingu. 

Myślę że każdy z nas w kodzie potrafiłby to przestawić, w linijce audio dać eng, a sub pl. Nie jest to pewnie jakaś wyższa szkoła kodowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać Sony stwierdziło że nie warto dać wyboru. Może to jest sposób na podbicie ceny gry tak jak było to z TLoU, które w wersji angielskiej kosztowało dobre 30zł mniej na premierę niż wersja rodzima jezykowa.

 

 

AKKU9xx.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płać, nie marudź. Sony wie lepiej jak chcesz grać i wybierze za Ciebie.

To jak bo juz sie pogubiłem - nie bedzie możliwości gry ang audio i polski tekst albo chociaż wszystko po angielsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak bo juz sie pogubiłem - nie bedzie możliwości gry ang audio i polski tekst albo chociaż wszystko po angielsku?

 

zapytałem już na redicie :D 

 

ENG na pewno będzie przez wymuszenie (system język do zmiany w opcjach konsoli) pytanie czy PL napisy da się włączyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez dub w Dying Light jest dramatyczny. Nie może być gorzej. 

 

Nie no, może być. 

 

[...]

 

Tu mi jeszcze dają wybór. W Killzonie ograniczał się do wciśnięcia mute na pilocie. Rzal  :mellow:

 

Mistrz, dawno sie tak nie usmialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za syf - dying light odpuściłem wymuszanie systemu i grałem po polsku ale Londynu wiktoriańskiego sobie tak nie wyobrażam

Taki problem dać w menu rożne opcje ustawień audio i napisów

Z tego wszystkiego co dotychczas napisali to mnie najbardziej wku...lo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Więc wygląda na to że jednak gówno uderzyło w wiatrak. Z jednej strony trochę mi szkoda devòw że od razu dostali mocno po dupie, z drugiej jednak dobrze że tak się stało. Jak można robić grę 4 lata i wychodzi z tego gra na 6-7h gdzie po skończeniu nie ma totalnie nic do roboty. Sony powinno przyjrzeć się swoim studiom bo ostatnio prawie co ex to crap. Zaczynam bać się o Bloodborne. Jutro sam sprawdzę co w trawie piszczy, ale jako graficzna prostytutka chociaż w jednym aspekcie będę zadowolony.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×