Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś kupując The Order jutro za 249 zł , w pon może go juz sprzedać za 200 zł :)

 

Nie zmienia to faktu, że przez ten czas zdąży wbić platynę na dwóch różnych kontach :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupie the order za jedyne 150 zł jutro moge brać po 15(sklepy otwierają o 9 jakoś, więc mam nadzieje, że już ktoś platynke wbije i odsprzeda) :)

 

Brawa dla tych wszystkich ludzi, którzy swoje własne zdanie opierają na recenzjach ludzi, którzy mają swoje odmienne gusta. Nie ma to jak bycie obiektywnym! Mam nadzieje, że te wasze portale i gazetki niedługo zaczną udzielać porad i jak napiszą, żeby nie myć dupy, bo inaczej dostaniecie raka to tak zrobicie :) Pozdrawiam serdecznie! Ostatnie 5 stron tego tematu powinno wylądować w koszu.

 

PS.

Gorące oklaski dla tego idioty co przed chwilą zmienił nazwę tematu na The Order: 66/100. Pełny profesjonalizm. Admina mu!

Edytowane przez Morph3n
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorące oklaski dla tego idioty co przed chwilą zmienił nazwę tematu na The Order: 66/100. Pełny profesjonalizm. Admina mu!

Pewnie juz ma.

I pewnie szybciej się o tym przekonasz niż myślisz misiu ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie juz ma.

I pewnie szybciej się o tym przekonasz niż myślisz misiu ;)

Hahahaha xD Pomysł i może dobry z tą średnia z mc przy temacie z grą, ale raczej po jakimś myślniku, niż ucinaniu tytułu

 

 

Dobrze że nie ma trybu wieloosobowego,znów by serwery szlag trafił :laugh:

 

No cóz tym razem rozdawaliby tylko skiny do postaci, bo jakie ta gra może DLC zaproponować. Nie no moze będzie kilka fabularnych mini DLC, ale raczej za darmo jak patrzeć na cene gry, a jej zawartość.

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie obrazek na poprawę humoru :)

 

 

oiipt6M.jpg

 

 

Hahahaha że mnie zmiana nazwy tematu ominęła ;D 

 

@up Jakie serwery ? Sony ma jakieś serwery ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisali to wybnika 6,5 godziny z czego większość to cutscenki których nie można przeskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest że nie ma 70/100 więc nie dadzą w plusie, chyba że kłamliwy Fred znowu da gorsze gry niż obiecał  :whistling:

 

Proteusa dali na PS3 (no hit jakich malo :P :P) to i The order dadza na PS4 :) i pewnie wtedy ogram :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja filmwebu xDDDDD

 

A pierwsza poniewaz Playstation Polska ustalilo embargo na 20 luty dla innych portali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zauważyli ze to lekko interaktywny film tak naprawde, to się poczuli żeby cos skrobnac ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Embargo było bardzo dobre. Nielegalne przecieki 9,5/10 podtrzymywało hajpik który dziś lekko popołudniu został brutalnie zamordowany.

 

Dobry tolling na wikipedii. Nie tylko ja miałem dziś ochotę pobawić się internetem

http://en.wikipedia.org/wiki/Ready_at_Dawn

 

 

 

Ready at Dawn

From Wikipedia, the free encyclopedia
Ready at Dawn just wasted three years of their lives making a 6-hour game. Shameful.

edit: już zmienili notkę

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy zarzut to że za mało gry w grze. Jest to miód na moje serduszko. Może w końcu branża zrozumie że gra to ma być gra a nie interaktywny film za 250 zł. To za tą cenę wole iść z 6-7 razy do kina. Dobrze ze za pasem bloodborne. Tego się nie da raczej spier... bo widać że to najzwyczajniej w świecie gra video z krwi i kości gdzie trzeba ot po prostu grać a nie gapić się w ekran i coś tam przycisnąć żeby się to dalej powlokło. Jeszcze żeby sprzedaż padła na pysk bo jak to się dobrze sprzeda to na nic te oceny słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry od Telltale czy Heavy Rain też ma mało gry w grze a oceny od dwie klasy wyższe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gry od Telltale czy Heavy Rain też ma mało gry w grze a oceny od dwie klasy wyższe.

Tylko trzeba brać pod uwagę to że z góry było wiadomo co kupujemy,twórcy od razu mówili nam na czym mają  polegać w/w gry,jeśli chodzi o treść i w jaki sposób ma to się wszystko zazębiać.

A w przypadku "hitu" ze stajni SONY nie pamiętam aby ktoś z twórców wspominał że ludzie bardziej będą podziwiać niż grać :P

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry od Telltale czy Heavy Rain też ma mało gry w grze a oceny od dwie klasy wyższe.

Widocznie się przejadło już takie podejście do gry i bardzo dobrze. Za dużo tego powstaje. W gry się ma grać a nie obserwować co się tam dzieje. To nudne. Filmy mają przeważnie lepszą fabułę niż gry także niech gra pozostanie grą a film filmem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy zarzut to że za mało gry w grze. Jest to miód na moje serduszko. Może w końcu branża zrozumie że gra to ma być gra a nie interaktywny film za 250 zł. To za tą cenę wole iść z 6-7 razy do kina. Dobrze ze za pasem bloodborne. Tego się nie da raczej spier... bo widać że to najzwyczajniej w świecie gra video z krwi i kości gdzie trzeba ot po prostu grać a nie gapić się w ekran i coś tam przycisnąć żeby się to dalej powlokło. Jeszcze żeby sprzedaż padła na pysk bo jak to się dobrze sprzeda to na nic te oceny słabe.

 

Pisalem zluzuj. 

 

Jak myslisz na kim to sie odbije w dlugoterminowym rozrachunku? 

 

Sony jest wydawca wiec to oni wylozyli kase - RAD skasowal czesc pieniedzy ktore pewnie pokrywaly wyplaty dla ludzi co przy grze pracowali a reszta pewnie miala byc procentem od zyskow. Jesli gra nawet na siebie nie zarobi to straci tez Sony. To jak straci na exach to myslisz ze garniaki i krawiaciarze pojda po rozum do glowy i zaczna wydawac wiecej gry w grze? (to zwyczajne myslenie marzeniowo zyczeniowe)

 

Spojrz co jest kolejne w kolejce Until Down.... I nie chodzi o to ze filmowosc bo Heavy Rain mimo iz to festiwal QTE ocenilem bardzo wysoko bo zwyczajnie mi sie podobalo. 

 

Takie gry tez moga byc dobre.... A w przypadku 1886 niestety jak widac po recenzjach zbyt wiele czynnikow sie skumulowalo. Ot stalo sie mleko sie wylalo. 

 

Spojrz czy Ubi sie czegos nauczylo na bledach? I slaba sprzedaz serii za to ze poszla w kijowym kierunku (SC:conviction) cos zmienila? W tym wypadku troche SC:blacklist poza paroma bugami bylo bardzo dobre, ale sprzedalo sie marnie. I z czym ubi ostanio wyskakuje Tetris, WD, AC:U.

 

Dalej beda doic graczy  (niewazne sony, ubi, ea, itd). I wydawac bardziej dopracowany produkt sporadycznie a my bedziemy sie z tego cieszyc - gdzie to powinno byc norma. 

 

Takie sa czasy, nie inne. Ja tam cenie roznorodnosc w grach - ale nawet jesli mam doczynienia z interaktywnym filmem niechaj bedzie on dobry.

 

Nie podoba mi sie nie kupuje, ogolnie nie kupuje - tylko czekam na wyprzedaze... ale moge zrozumiec rozgoryczenie tych ktorzy czuja sie rozczarowani. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie przejadło. Na interaktywne filmy nadal jest miejsce na rynku.

Ready at Dawn powinno wrócić do tego na czym się zna czyli porty na konsolę przenośne a nie rzucać się na samodzielny duży tytuł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz co najmniej 10 stron będzie na temat niskich ocen i o chęci zakupu poniżej stówki. Na jakiś czas znikam z tematu bo się zanudzę na śmierć. No to narka panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisali to wybnika 6,5 godziny z czego większość to cutscenki których nie można przeskoczyć.

Kto pomija cutsceny? :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie się przejadło już takie podejście do gry i bardzo dobrze. Za dużo tego powstaje. W gry się ma grać a nie obserwować co się tam dzieje. To nudne. Filmy mają przeważnie lepszą fabułę niż gry także niech gra pozostanie grą a film filmem. 

 

Czy ja wiem czy się przejadło,jakby nie był popyt na takie gry,to by ich nie robili.Jak jest w coś włożone serducho to i treść nie będzie przeszkadzać jak i również forma danej gry.

 

Koniec z pisaniem nie na temat  :)

 

Był duży hype,ale po raz kolejny pękł duży balon. Pierwsza wtopa w tym roku .... i nie ostatnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to twórcy nie zapowiadali od początku filmowego doświadczenia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×