Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz za ten spam tutaj nawet kluczyków nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znakomita grafika, dźwięk, nie zastąpi gameplay, którego w tej pozycji zabraknie najbardziej.(jeszcze do tego strzelanka ) Gra zapewne pomiędzy Heavy Rain /Beyond. Tyle w temacie.

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pojawila sie pierwsza recenzja:

 

15/20 (7.5)

 

The%20Order%201886%20pierwsza%20recenzja

 

Plusy:

 

- piekna grafika

- szczegolowy/bogaty swiat gry

- ciezka/przytlaczajaca atmosfera

 

Minusy:

 

- tempo rozgrywki
- zbyt filmowe
- wszechobecne qte

 

Recenzent ukonczyl gre w 7 godzin.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedł na easy w 7-8h a ocena 15/20 to odpowiednik 7,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak 7,5/10 i słabo się zaczyna xD w jakich czasach żyjemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 2/10 i to moja recenzja była pierwsza. Masońskie manipulacje. 

 

7,5/10 słabo... No. Połowa Ready at Down na bruku. PSN działa bez zarzutu. Koniec świata. 

 

Sir Gejahad wypatruje nowej roboty. 

 

1423232383-5717-card.jpg

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja chciałbym żeby EXCLUSIVY na moją ulubioną konsolę zdobywały więcej niż 7/10. Ale ja pewnie zbyt wymagający jestem, bo w takich czasach żyjemy.

Edytowane przez vann
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7,5 jest większe od 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7,5 jest większe od 7

No, przepaść je dzieli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Plusy:

 

- piekna grafika

- szczegolowy/bogaty swiat gry

- ciezka/przytlaczajaca atmosfera

 

Minusy:

 

- tempo rozgrywki
- zbyt filmowe
- wszechobecne qte

Ja tu widzę same plusy :D Już w piątek się sprawdzi na własnej skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja chciałbym żeby EXCLUSIVY na moją ulubioną konsolę zdobywały więcej niż 7/10. Ale ja pewnie zbyt wymagający jestem, bo w takich czasach żyjemy.

Dokładnie -7/10 to słabo dla gry tego formatu,tego całego gadania, pokazów itd.

Same zachwyty a pózniej 15/20

Zobaczymy jak dalej pójdzie-do piątku jeszcze daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę same plusy :D Już w piątek się sprawdzi na własnej skórze.

Mam podobnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak gra będzie miała NG+ ze zdobytymi zabawkami itd, będę zachwycony. Lubię drugi raz przechodzić grę uzbrojony po zęby i mścić się za to że mnie lali :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak gra będzie miała NG+ ze zdobytymi zabawkami itd, będę zachwycony. Lubię drugi raz przechodzić grę uzbrojony po zęby i mścić się za to że mnie lali :).

 

Nie chce Ciebie martwic ale doniesienia rozne rozniaste mowily o braku NG+ w 1886. 

Juz niedlugo pojawia sie pewnie recki ktore z pewnoscia to wyjasnia - i potwierdza lub zdementuja wczesne doniesienia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę smutne, że w tej grze jest tylko prosty single. Jestem ciekaw czy po przemierze gry wyjdą jakieś fajne DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie chce Ciebie martwic ale doniesienia rozne rozniaste mowily o braku NG+ w 1886. 

Juz niedlugo pojawia sie pewnie recki ktore z pewnoscia to wyjasnia - i potwierdza lub zdementuja wczesne doniesienia. 

 

No to niedobrze, gdyż taka opcja znacznie przedłuża zabawę. Niektórzy napiszą że to żadna sprawa, bo po skończeniu można szybko grę sprzedać i straci się kilka złotych.

Tylko że ja do marca nic w repertuarze dla siebie nie widzę i miałem nadzieję że Order 1886 trochę tę czas mi zapełni.

Takiego na przykład do bólu liniowego Residenta 5, przechodziłem kilka dobrych razy i za każdym razem banan na twarzy. Także z gry nie za długiej, można wycisnąć coś większego :)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niedobrze, gdyż taka opcja znacznie przedłuża zabawę. Niektórzy napiszą że to żadna sprawa, bo po skończeniu można szybko grę sprzedać i straci się kilka złotych.

Generalnie, mam to trochę w doopie. Do marca nic w repertuarze dla siebie nie widzę i miałem nadzieję że Order 1886 trochę tę czas mi zapełni.

Takiego na przykład do bólu liniowego Residenta 5, przechodziłem kilka dobrych razy i za każdym razem banan na twarzy. Także z gry nie za długiej, można wycisnąć coś większego :)

 

Zawsze mozna - kazda gre mozna przebiec na pale. Ale jesli gra oferuje cos co powoduje ze warto ja mimo iz wiemy co i jak przejsc drugi, trzeci raz czy to w pelni czy przez wybor rozdzialow to jest to. Jedni przeleca i wezma kolejna pozycje z polki inni beda bawic sie pare razy. 

I teraz czynniki sa dwa: nastawienie gracza oraz desing gry. 

Jesli to pierwsze po ograniu gry nie bedzie super optymistyczne to pewnie gra laduje w szufladzie/idzie na sprzedaz.

Ale jesli to drugie nie zacheca do wielokrotnego przechodzenia tego samego no na to juz nic nie poradzisz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie dlaczego jest embargo na recenzje w tej grze? Skoro jest tak świetna, innowacyjna, przepiękna jak twierdza twórcy no dosłownie system seller to dlaczego blokować recenzja do dnia przed?

Przecież recenzje mogły być od paru dni, chwaliliby gre, rozwiewały watpliwości co do czasu czy liniowości i byłoby więcej chętnych na premierę

Embargo to dla mnie news ze sami twórcy wiedza ze nie jest dobrze(a przynajmniej nie tak dobrze jak zapowiadali) i chcą jak najwiecej jeleni złapać na preorder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zastanawiam sie dlaczego jest embargo na recenzje w tej grze? Skoro jest tak świetna, innowacyjna, przepiękna jak twierdza twórcy no dosłownie system seller to dlaczego blokować recenzja do dnia przed?

Przecież recenzje mogły być od paru dni, chwaliliby gre, rozwiewały watpliwości co do czasu czy liniowości i byłoby więcej chętnych na premierę

Embargo to dla mnie news ze sami twórcy wiedza ze nie jest dobrze(a przynajmniej nie tak dobrze jak zapowiadali) i chcą jak najwiecej jeleni złapać na preorder

Bo wiedzą że miała być bomba a tym czasem znowu się zanosi że to Ex od sony który okazał się być kapiszonem który na dobre nawet nie odpalił. Pierwszy raz w życiu mam nadzieję że ta gra w recenzjach zostanie zmiażdżona za tą długość gry. Ile ta gra powstawała? Gdzie rzuciło mi się w oczy że od 3 do 5 lat. Czyli godzina gry na jeden rok developingu. Jeśli to prawda to niech ready at dawn wraca do poczciwego psp bo przecież nie do vity gdzie ta konsolka tez by mogła ich przerosnąć. Sony na chwilę obecną jest w du... jesli chodzi o Ex coś co kiedyś było ich złotem tak teraz na dzień dzisiejszy Xboxone i Wiiu ich wręcz wgniatają w glebę. Ciekawe czy się obudzą czy dalej wszystko będą olewać jak to ma miejsce do dnia dzisiejszego w przypadku ich konsoli. Zachłysnęli się sprzedażą tej maszynki. Życzę im z całego serca aby się przejechali na tym tak żeby im w kości poszło. W chwili obecnej najbardziej chamska, arogancka i bezczelna firma na rynku konsol.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście i tak grę biorę, bo z tego co dotychczas widziałem bardzo mi się podoba :). Jak coś nie teges to przejdę i sprzedam, jak polecał kolega kilka postów wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×