Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

 

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę martwię. Myślałem, że będzie to przygodówka (nie sprawdzałem żadnych info o grze) ale takie stwory? Nie wiem czy Angielsko-francuski styl połączony z Van Helsingiem wypali. Daj Boże ale mam wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,martwię się żeby gra nie okazała się korytarzówką z trylionem cut scenek

Jak to ma tak wyglądać i mieć fajną fabułę, to jedna filmowa korytarzówka nie zaszkodzi...

A ja się trochę martwię. Myślałem, że będzie to przygodówka (nie sprawdzałem żadnych info o grze) ale takie stwory? Nie wiem czy Angielsko-francuski styl połączony z Van Helsingiem wypali. Daj Boże ale mam wątpliwości.

Przecież to alternatywna rzeczywistość...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2041693925.png

545863878.png

Biedna ta kolekcjonerka...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to z lewej to piersiówka?

 

edyta

a już znalazłem wisiorek

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najwieksze rozczarowanie konferencji, liczyłem na znacznie obszerniejszy i miazdzący jajka pokaz. Na plus desing wroga i oczywiście grafika, obecnie najładniejsza gra targów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napraede nie wiem co wy tam widzicie ^^ gdzie ta ladna grafika? Moza ja widzialem inny material ?

Ladne to jest Uncharted 4 Far Cry 4(pewnie fake) a jesli chodzi o Order to nie bylo zadnej bogatej graficznie lokacji... Ja np nie mam pijecia jak ta gra bedzie wygladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może popytaj tych wszystkich dziennikarzy, którzy opisują tą grę jako najładniejszą na next-geny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów jakiś urwany gameplay, z którego nic nie wynika. Podchodzę z dystansem, samą grafiką się nie obroni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może popytaj tych wszystkich dziennikarzy, którzy opisują tą grę jako najładniejszą na next-geny.

Nie znam dziennikarza zadnego to po 1 hahaha

Po 2 moze oni widzieli wiecej niz my? W co watpie a po 3 ja sie pytam ciebie na podstawie tego co widzielismy na streamie a nie dziennikarzy ktorzy potrafia lac wode lepiej jak sam Ubisoft.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też najlepiej wyglądająca gra na next geny, niesamowitej jakości modele, światło, otoczenie, obecnie nie widzę gry, która pod względem technicznym zbliża się do Order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A farcry 4 Uncharted 4 ?

Farcry 4 pokazali kawal gamepayu w ladnych lokacjacj a nie filmik w budynku. W zakmnietej przestrzeni kazda gra wyglada swietnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pukawki się bardzo fajnie prezentują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

522449313.jpg

 

522449329.jpg

 

Sugerowana cena Edycji Kolekcjonerskiej (która wbrew temu, co sugeruje nazwa, jest uboższa) to niecałe 80 dolarów (ok. 240 złotych), a Edycji Premium prawie 150 dolarów (ok. 450 złotych).

Ciekawe jaka będzie cena tej tańszej edycji w Trzecim Świecie...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena tej uboższej to na nasze realia pewnie z 300 zł lub więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska to zamożny kraj, więc pewnie tak będzie. Biedacy z UK i Niemiec niech mają taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wogóle jak wam się widzą elementy survival horror w grze??? Ja liczyłem na coś w stylu tajnego zakonu powołanego do zwalczania zła coś w stylu dezorganizacja, anarchia, rabunek, chaos a tu będzie trzeba likwidować potwory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się zawiodłem, pierwotnie gra rozbudziła zmysły i dawała nadzieje na cos dużego. Tymczasem z tego co widze to jest tak: cut-scenka strzelamy, cut-scenka strzelamy, cut-scenka strzelamy.. wtf!? W dodatku ta fizyka którą tak zachwalali twórcy, gdzie ona jest ? no chyba że objawia się tylko poruszaniem płaszczy bohaterów. Więcej tutaj: http://tvgry.pl/?ID=4551

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wogóle jak wam się widzą elementy survival horror w grze??? Ja liczyłem na coś w stylu tajnego zakonu powołanego do zwalczania zła coś w stylu dezorganizacja, anarchia, rabunek, chaos a tu będzie trzeba likwidować potwory

Jak nie będzie ich za dużo (potwórów) to czemu nie. To alternatywna rzeczywistość...

 

Strasznie się zawiodłem, pierwotnie gra rozbudziła zmysły i dawała nadzieje na cos dużego. Tymczasem z tego co widze to jest tak: cut-scenka strzelamy, cut-scenka strzelamy, cut-scenka strzelamy.. wtf!? W dodatku ta fizyka którą tak zachwalali twórcy, gdzie ona jest ? no chyba że objawia się tylko poruszaniem płaszczy bohaterów. Więcej tutaj: http://tvgry.pl/?ID=4551

Nikt nie obiecywał sandboxa a tych wkrótce będzie ich sporo. Jak fabuła będzie wciągająca a wizualia nie zaliczą zbyt dużego downgradu w stosunku do tego co pokazali obecnie, to jeden korytarzowy film nie zaszkodzi. Zwłaszcza, że to naprawdę zajebiście się prezentuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy wywiad z producentami, którzy opisują potworki zawarte w The Order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×