Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jest jeszcze masa czasu do premiery U4 ale jak dla mnie The Order wygrywa jeśli chodzi o oprawę,mam nadzieje że na dniach sony pokaże nam oficjalne 15-20minut gameplayu który jest grywalny na Experience...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z wilkiem walkę widzieliście? :D 

 

 

tak genialnie że aż podejrzanie, zupełnie nie wygląda jak gra, nie ma żadnych pasków energii, nie ma żadnych przycisków nagle do wciśnięcia, ... mam nadzieję że to gameplay :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika lepsza tylko jak wielkie są te mapy. Małe i ciasne pokoje, a nie jak rozległe mapy w Uncharted. Inna gra, inny styl, ale pasy denerwują. Zresztą pewnie i tak wezmę na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieważne, chodzi o wrażenie filmowości ... 

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=142111021&postcount=405

 

 

uu ... to qte mnie martwi, i ogólnie kolejna prezentacja i facet mówi dokładnie to samo, filmik, potem qte, i trochę strzelania, otworzyć zamek, qte, filmik, i strzelanie ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie mogę sie doczekać kiedy zobacze to miejsce w grze, ten londyn pełen ludzi i pieknych budowli 

To dopiero w listopadzie z premierą AC: Victory

 

Nie spodziewam się po The Order zbyt dużej liczby przechodniufff. Jak już gra nam pozwoli wyjść poza korytarzowe zaułki, to pewnie do opustoszałych dzielnic. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dopiero w listopadzie z premierą AC: Victory

 

Nie spodziewam się po The Order zbyt dużej liczby przechodniufff. Jak już gra nam pozwoli wyjść poza korytarzowe zaułki, to pewnie do opustoszałych dzielnic. 

Akurat to art z gry wiec na 100 bedzie obecny w grze, jestem pewien ze nie zawiodę sie na tej grze, co wy macie do tych korytarzy? są rózne gry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy macie do tych korytarzy? są rózne gry 

 

Ludzie mają schizy po SIlent Hills i stąd ta niechęć do korytarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm widzę że niektórzy mają problem o to że gra będzie składać się z schematu *Eksploracja,Strzelanie,QTE,cutscenka,strzelanie" i tak w kółko dodam jeszcze że w grze ma być dostępne skradanie,ale do rzeczy dziwi mnie ten fakt że ludzie twierdzą że to będzie nudne i drewniane,przecież takie hity jak Uncharted,Last of us same czerpią z tych schematów i są to gry świetne.Najważniejsze jest to jak zostaną nam ukazane te aspekty rozgrywki,inni wolą otwarty zbugowany teren lub właśnie liniowe i filmowe tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm widzę że niektórzy mają problem o to że gra będzie składać się z schematu *Eksploracja,Strzelanie,QTE,cutscenka,strzelanie" i tak w kółko dodam jeszcze że w grze ma być dostępne skradanie,ale do rzeczy dziwi mnie ten fakt że ludzie twierdzą że to będzie nudne i drewniane,przecież takie hity jak Uncharted,Last of us same czerpią z tych schematów i są to gry świetne.Najważniejsze jest to jak zostaną nam ukazane te aspekty rozgrywki,inni wolą otwarty zbugowany teren lub właśnie liniowe i filmowe tytuły.

 

Hmmm zalezy jak ta gre beda sprzedawac z marketingowego punktu widzenia.

Owszem sa gry bardziej otwarte i bardziej zamkniete jesli chodzi o kreacje swiata, tutaj to gracz musi wiedziec co go kreci a co nie.

Co do schematu korytarz, QTE, strzelanie i powtorka z rozrywki wszystko zalezy jak te schematy beda polaczone i wykorzystane - jesli calosc bedzie oparta na tych 3 schematach bez ich  przeplatania i np dluzszych sekwencji bez QTE to faktycznie wiele gier tak ma - ale jesli gra byla zrobiona tak ze masz sekwecje korytarz, QTE, strzelanie i tak w kolko bez zadnej wariacji na ten temat to  licze ze gra bedzie miala mocarna fabule bo bardzo szybko stanie sie dosc malo zaskakujaca - bedziesz z gory wiedzial o teraz QTE czyli za chwile pewnie bedzie strzelanie itd... tu nie chodzi o same schematy ale jak one sa ze soba polaczone i jak ze soba wspolgraja.

 

Gra od momentu ogloszenia wydawala m i sie ciekawa - dalej sie nia interesuje ale doprawdy fabula musi byc mocarna bo inaczej bedziemy mieli kojena ot gre ladnie wyglada przejsc mozna next. A nie: o rany alez to swietna produkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche czuje rozczarowanie tym co ten koles mowi na filmiku z poprzedniej strony, jednak wciaz licze ze na mega klimat ktory sprawi ze te rzeczy nie beda przeszkadzaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cuz, jak widac grafika kosztem wszystkiego - znikomy gameplay, masa cut-scenek i QTE, 800p, wszystko po to zeby dzieci sie spuszczaly ogladajac screeny w necie i polecialy w dniu premiery zostawic pieniazki. Gra jest juz od dawna zapowiedziana, w przyszlym roku premiera, a mimo masy filmikow gameplay'u pokazali tyle co nic, gdzie np. UC4 juz przy pierwszej prezentacji pokazalo 15min czystej nieprzerwanej rozgrywki, wiec cos tu jest ewidentnie nie halo...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze rzecz w tym, ze to co ogladamy nawet na trailerach to czysta gra? No bo skoro ta gra to w wiekszosci cut-scenki i QTE to tak na prawde moga wygladac tak jak nam to pokazuja - jak rendery z innych gier ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cuz, jak widac grafika kosztem wszystkiego - znikomy gameplay, masa cut-scenek i QTE, 800p, wszystko po to zeby dzieci sie spuszczaly ogladajac screeny w necie i polecialy w dniu premiery zostawic pieniazki. Gra jest juz od dawna zapowiedziana, w przyszlym roku premiera, a mimo masy filmikow gameplay'u pokazali tyle co nic, gdzie np. UC4 juz przy pierwszej prezentacji pokazalo 15min czystej nieprzerwanej rozgrywki, wiec cos tu jest ewidentnie nie halo...

 

Twoje negatywne nastawienie zarowno w tym jak i innych watkach nie uszlo mojej uwadze. Pewnie inni tez to zauwazyli. 

 

Poczekajmy na gre narazie oceniamy to co widzimy i szalu to nie robi - ale zdajesz sie zupelnie nie brac pod uwage ze gra moze miec fabule i klimat ktory bedzie (byc moze) dawal duzy fun z ogrywania tej produkcji. (Heavy rain to nic innego jak QTE a jednak wielu ocenilo ta gre wysoko). 

 

Po drugie, jestes ignorantem piszac 800p -> na poprzedniej stronie wyjasnialem roznice dokladnie tutaj: http://www.ps3site.pl/forum/topic/77261-the-order-1886/?p=1102841

 

Owszem nie podobaja mi sie pasy, ale rodzielczosc to 1920x800 a nie skalowanie z 1600x900 (reszte masz w moim poscie). 

 

Ja przyjmuje postawe wyczekujaca...

Nie wiem moze ja jakis inny jestem nie jaram sie nie czekam na premiery ogrywam co mam siegam po to co moze mi sie sposobac. 

W wypadku tej gry jak juz pisalem licze na klimat i fabule - ktory moze z niej uczynic produkcje dobra a moze nawet cos wiecej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale ja jestem zawiedziony, wręcz zniesmaczony pasami .

Sorry ale ta gra to exclusive ps4, co za tym idzie nie robią portów na inne konsole pcety tablety i mikrofalówkę .

Skupiają się na jednej konsoli z 1 architekturą, wydawać by się mogło że gra musi być odpicowana max - tym bardziej na mocarnym(?) nextgenie .

A tu już na starcie generacji dylematy albo pasy/skalowanie/ żeby jako tako chodziło .

Może się nie znam ale exclusivy zawsze wyznaczały nową jakość na danej platformie .

Jeśli tym maxem jest korytarzowy fps na szynach 1920x800  to obawiam się bardzo o ps4 .

A niech mi jeszcze na premierę w 25 fps hula to parsknę śmiechem .

Exclusive= jakość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych to co teraz napisze może się wydać go*** warte,ale skoro deweloperzy w wywiadach twierdzili ze gra to ma być filmowe doświadczenie to ja nie widzę problemu jeśli chodzi o pasy nawet z nimi gra urywa dupe pod względem wizualnym ,np w takim evil within one przeszkadzały a tutaj ledwo zwracamy na nie uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych to co teraz napisze może się wydać go*** warte,ale skoro deweloperzy w wywiadach twierdzili ze gra to ma być filmowe doświadczenie to ja nie widzę problemu jeśli chodzi o pasy nawet z nimi gra urywa dupe pod względem wizualnym ,np w takim evil within one przeszkadzały a tutaj ledwo zwracamy na nie uwage

 

No wierzyc mozesz w co chcesz a Twoje subiektywne odczucia sa Twoje i masz pelne do nich prawo. 

 

Niemniej jak pisalem cinematic experience to jest marketingowa papka i bujda na resorach - 30fps lepsze niz 60fps i pasy. 

Owszem niech poczekaja kolejne 2 generacje i niech robia tytuly na oba formaty 16:9 i 21:9. ale wtedy niech gry chodza  w natywnych rozdzialkach czyli 1920x1080 oraz 2560×1080. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie marketing, to zwykle bazowanie na skojarzeniach. Skoro gra ma byc filmowa (czyt. bazowac na cut-scenach i qte) to proporcje panoramiczne spoteguja wrazenie filmowowsci. Marketingowa papke uprawiali kolesie z Ubisoftu, ktorzy spadki animacji tlumaczyli filmowym feelingiem. Warto odrozniac te rzeczy i nie ladowac wszystkiego do jednego wora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beyond: Two Souls też miało takie pasy i jakoś nikt nie płakał. Mniej hipokryzji panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft juz dawno jest skończony dla mnie..od dwóch lat nie kupilem żadnej ich gry i nie zamierzam,co do fpsow to 30 stale bez żadnych spadków do 25 jest jak najbardziej wystarczajace ,60 fpsow to raczej pctowy Bajer ,wiadomo ze im wiecej fpsow tym trudniej wycisnac z gry co najlepsze,ale nie wyobrażeń sobie żeby bijatyka smigala w 30 ;) na szczęście Sony dba o takie sprawy jeśli chodzi o exclusivy nie to co żałosny Ubisoft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beyond: Two Souls też miało takie pasy i jakoś nikt nie płakał. Mniej hipokryzji panowie.

 

Tos dowalil... mnie sie pasy nie podobaly w beyond - i nie tylko mnie w watku nie bylo o tym tak glosno ale byly pomruki niezadowolenia. 

Niemniej BTS mial swoje pieknie graficznie chwile choc jako calosc byl nierowny. A usprawiedliwienie pasow (powielane przez wielu) bylo takie PS3 to jest juz starenkie to juz dziadek, na PS4 z pewnoscia bedzie lepiej. 

 

 

To nie marketing, to zwykle bazowanie na skojarzeniach. Skoro gra ma byc filmowa (czyt. bazowac na cut-scenach i qte) to proporcje panoramiczne spoteguja wrazenie filmowowsci. Marketingowa papke uprawiali kolesie z Ubisoftu, ktorzy spadki animacji tlumaczyli filmowym feelingiem. Warto odrozniac te rzeczy i nie ladowac wszystkiego do jednego wora.

Slucham? 

Gra w pierwszej prezentacji byla w pelnym HD potem zrobili pasy mozna znalezc materialy porownawcze. 

Moze Tobie takie tlumaczenie pasuje i cos poteguje :P ale wierz mi nie wszystkim. Wielu chcialo by aby gra byla wyswietlana w natywnej rodzialce TV. Ale oczywiscie moze mam za duze oczekiwania.

Potegowac wrazenia to mozna jak masz TV 21:9 na ktorym tych pasow byc nie powinno, ale to jest zupelnie inna rozdzialka. 

Marketing wierz mi w duuzej mierze bazuje na skojarzeniach - marka jak mnie nauczono to wlasnie jest bazowanie na skojarzeniach. Na czyms co dzieki tym moze sie sprzedac. 

Przyklad bedac w obcym kraju dajmy na to egzotycznym jesli masz do wyboru pare past do zebow bardziej sklonny wybrac jestes ta ktora kojarzysz od tych pozostalych nawet jesli jedna z nich ma dokladnie toczka w toczke taki sam sklad li tylko inny nadruk na tubce. 

 

No ale to nie o tym watek. 

 

Z mojej strony - o pasach napisalem juz wszystko. 

Dziekuje za uwage. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodze na te fora coś konkretnego poczytać i widze te żale, że znowu korytarz, że znowu qte, że znowu cover shooter, to mam ochotę sie zbełtać.Dla odmiany od dawna rzygam już otwartym światem i wałęsającymi się po nim mumiami. Też dużo widziałem i większosć gier mnie nudzi, też zdaje sobie sprawe z bolączek tej gry mimo że jeszcze nie dano mi było pograć, to chyba jakoś moim zdaniem, jestem w stanie wznieść się ponad to i podążyć wizją twórców. A nóż będzie się w to fajnie grało (albo wciskało odpowiednie przyciski ?) ale nie siedze i nie pierdole w kółko o tym samym bo mam wybór - nie grać, nie kupić wcale, nie wspierać podobnych projektów. Tym czasem w internecie siedzą buce i myślą że sa święte krowy bo znowu ktoś zawiódł ich oczekiwania wydajać swoją wizję pod postacią gry w takim a nie innym schemacie, i krzywda im się wielka dzieje. Niech sobie co poniektórzy najlepiej kupią szachy, tam trzeba myśleć, nieskończona ilość rozwiań, nieliniowa rozgrywka i grafika jak fotorealizm. Polecam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem więcej urywków z dema,naprawdę wygląda to świetnie szczególnie otwieranie zamków juz teraz widać ze gra będzie miała dużo gameplayu :) blagam Sony udostępnij nam cały gameplay

Muzyka w tle urywa

Edytowane przez Joleke22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×