Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem, ale dalej mnie to nie zniechęca do zakupu tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na PS Store 254zł, może jakieś obniżki cen na store się szykują :) chociaż to i tak dużoooo.

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/the-order-1886/cid=EP9000-CUSA00076_00-TO1886GPREORDPSN

 

Tyle samo zapłacisz za pudełko w dniu premiery,można uznać ze ta cena w storze to jest "zajebista okazja" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pudełko myślę, że będzie 209 albo 219 coraz więcej gier schodzi do tej ceny.

Ja nie wiem jak oni wszyscy chcą przejść na model dystrybucji cyfrowej jak gry są droższe czasem o 50, 80 zł droższe od pudła :(. Taki mały off-top  :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda ze w grze beda takie dwa czarne pasy jak np w The Evil Within?  moim zdaniem strasznie to psuje rozgrywke, jezeli chca kinowych wrazen to ok ale mysle ze wiekszosc i tak woli ogladac na full ekranie a nie tam z paskami jakimis, powinno to byc do wyboru a nie ze sa nam te paski  narzucane z gory, tzn zebysmy mogli w opcjach sobie ustawic czy chcemy te czarne pasy czy nie...   a moja teoria jest taka ze te czarne pasy sa po to bo konsole nie wyrabiaja i im mniejsza rozdzialka tym wiecej fps i ogolnie wydajnosc wzrasta ... 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinowe atrakcje masz dlatego ze procesor i grafika nie wyrabiają a dzięki paska gra będzie starała się chodzić płynie. To cała filmowiec to pic na wodę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie boje tylko ze teraz kazdy ex bedzie mial te pasy, albo i lepiej za jakis czas co druga gra...

 

wystarczy zmienić ustawienia w tv, 80% filmów tak ma, mimo że masz tv panoramę to paski domyślnie są wyświetlane, trybów proporcji wyświetlania jest sporo, ja stosuje zooma, obcina jakieś pół centymetra obrazu po bokach w pionie i obraz jest trochę bardziej rozciągnięty w pion - glowy lekkie jaja, ale po kilku minutach oko się przyzwyczaja, dlaczego się tak dzieje? bo filmy mają pasy są tylko góra dół, niema boków, więc powiększając zmieniają się proporcja wyświetlanego obrazu, można dać inne ustawienie ale wtedy skalując proporcjonalnie obetnie ci więcej obrazu. 

 

dali by jakieś demo na święta :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ogladam filmy na swoim 32 cale to mam 16:9 i wszystko jest dopasowane pieknie do tv bez zadnych pasow ;p

Ale jak włączasz Blu-ray to już będą pasy :) gdyż Film jest w oryginalnych kinowych proporcjach 21:9 Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak włączasz Blu-ray to już będą pasy :) gdyż Film jest w oryginalnych kinowych proporcjach 21:9

no właśnie bluraye sobie kadruje opcjami w tv, żeby nie było pasów ... tryby mam takie, 

Auto

16:9

14:9

Rozszerzony

4:3

Zoom

4:3 Pełny

Sidecut Rozszerzony

Sidecut Zoom 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ładneeeee. Klimat jest, oby była wciągająca fabuła na przynajmniej kilkanaście godzin. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe fragmenty gameplayu podczas wywiadu Muszę przyznać że wygląda to świetnie 

 

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tych czarnych pasów jak w filmie 16:9. Pewnie PS4 więcej nie pociągnie więc musieli zmniejszyć obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tych czarnych pasów jak w filmie 16:9. Pewnie PS4 więcej nie pociągnie więc musieli zmniejszyć obraz.

 

Nie wydaje mi sie ze PS4 nie pociagnie - masz TLOU, masz Inf:SS - bedzie Uncharted 4ry i pewnie jeszcze (na co licze) wiele gier ktore dadza rade.

 

Raczej wydaje mi sie ze bardzo ambitnie podeszli do tego jaki poziom szczegolow ma byc oddany i jak zwykle to bywa trzeba bylo isc na kompromis. Albo nieco podciac szczegoly  albo wyciac okolo 30% i zastapic je czarnymi pasami.

Oczywiscie wydaje mi sie ze zawsze jest alternatywa ta byla by optymalizacja ale ta jest dlugim i zmudnym zajeciem a plany wydawnicze i terminy gonia.

 

Co do samym pasow tez ich nie lubie - i absolutnie nie zgadzam sie z tym ze to jest cinematic experience. Takie to moze i by bylo jesli ktos gra na TV o formacie kinowym i nie widzi  tych pasow. W mojej opinii wmawianie graczom ze 30fps i pasy to nowa jakosc i wlasnie wspomniane cinematic experience to jest papka marketingowa i zwykly bullshit na ktory czesc  ludzi sie nabiera.

 

Sama gra - coz ladnie wygladajacy korzytarz ocierajacy sie o steampunk - jesli tylko fabularnie bedzie trzymac poziom to jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie dali opcji gorsza, grafika brak pasów lub pasy + lepsza grafika ale na szczęście TV ma zoomowanie więc ten błąd sie naprawi jednym przyciskiem na pilocie TV :D

 

gierka mega klimatyczna i ja biorę na premierę na pewno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie dali opcji gorsza, grafika brak pasów lub pasy + lepsza grafika ale na szczęście TV ma zoomowanie więc ten błąd sie naprawi jednym przyciskiem na pilocie TV :biggrin:

 

gierka mega klimatyczna i ja biorę na premierę na pewno :biggrin:

 

Ale wtedy bedziesz mial skalowanie ktore w mojej opinii negatywnie wplywa na obraz pomijajac juz fakt ze wiekszosc TV ma pan scan czyli obcina boki zeby dopasowac srodek obrazu, to panie nie to samo. Alternatywa to TV ktory rozciaga obraz ale to przy zbyt duzym rozciagnieciu tez psuje efekt wizualny.

 

 

Będę jednak te czarne pasy w górnej i dolnej cześć? O masz... Lipa.

Ale o pasach juz bylo jakis czas temu wiec nie powinnies sie dziwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korytarz i kill them all ..... od 2 generacji podbijają rozdziałkę i tyle .

Kierwa co z fizyką gry co z SI ?

Zaczyna mnie to już wnerwiać .

I jeszcze te pasy, jak nie potrafią zrobić gry w 1080 to niech robią w 720p  .

Nextgen i każda gra ma jakieś problemy .

Pasy były już w the evil within, ofc na PC  był patch i mozna grać na full bez pasów .

Tylko nie piszcie kup PC bo na PC nigdy nie grałem i grał nie będę ale kierwa nextgen chyba serio słabiutko wypada już na starcie a co będzie za 3/4 lata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korytarz i kill them all ..... od 2 generacji podbijają rozdziałkę i tyle .

Kierwa co z fizyką gry co z SI ?

Zaczyna mnie to już wnerwiać .

I jeszcze te pasy, jak nie potrafią zrobić gry w 1080 to niech robią w 720p  .

Nextgen i każda gra ma jakieś problemy .

Pasy były już w the evil within, ofc na PC  był patch i mozna grać na full bez pasów .

Tylko nie piszcie kup PC bo na PC nigdy nie grałem i grał nie będę ale kierwa nextgen chyba serio słabiutko wypada już na starcie a co będzie za 3/4 lata ?

 

Z calym szacunkiem ale mysle to nie temat na takie dywagacje - wiele osob bylo rozczarowanych PS4 w stosunku do przedpremierowych obietnic i martketingowej papki.

Teraz PS4 ma juz rok - jaki kuń jest kazdy widzi. Iles tam gier wyszlo wiec mniej wiecej widac czego po tym sprzecie mozna oczekiwac. Tyle.

 

Co do pasow to jest cos za cos. Pewnie gra dzialala by w 1600x900 bez problemu, ze skalowaniem do FullHD ale zauwaz ze tutaj bedzie inaczej rozdzialka to 1920x800 wiec w zakresie wszystkiego co nie bedzie czarnymi pasami (po 140pix od gory i 140pix od dolu) bedzie wyswietlane bez skalowania a to moze jednak robic roznice.

Jesli zabawimy sie w liczenie pixeli to to 1920x800 > 1600x900 (o jakies 6,66% co przeklada sie na 96K pixeli).

Co wiecej mimo pasow gra bedzie pewnie miala na pudelku Full HD 1080p co bedzie zwiazne z tym ze tak naprawde tyle wyswietla choc 280x1920 to czarne pixele ktorych nie trzeba przeliczac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój już z tymi pasami, będzie to pierwsza gra która grafiką ocierać się będzie o grywalny film, moim zdaniem jest ładniejsza niż Uncharted i ogónie najładniejszy tytuł z tych które pokazali do dnia dzisiejszego, mam nadzieje w kwestii oprawy już nie będzie żadnych niespodzianek ... o historię także jestem spokojny będzie mrocznie i poważnie, martwi mnie tylko długość gry, chciałbym co najmniej taki czas grania jak w TLoUS ... i miło widziane drugie zakończenie bo skoro nie ma multi to chciałbym móc przejść na więcej niż jeden sposób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×