Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy trailer, niczego sobie klimacik będzie :)

 

 

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czacha-No tak w końcu gdy jesteśmy w Sterowcu trzeba liczyć na otwarty teren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamespot tez krytycznie wyraza sie na temat gry. Chwala grafika, strzelanie i widowiskowosc .. jadą po liniowosci, waskich korytarzac, mikro lokacjach i braku swobody.

To będzie gra na jeden raz. Nie napalam się na ta produkcję bo tak na dobrą sprawę nie ma na co ;) Fajnie się będzie oglądało i tyle.

Kupić -> obejrzeć -> sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o tą filmowość tej gry i festiwal QTE, chociaż wydaje mi się, że samego czystego gameplayu będzie o wiele więcej niż w Heavy Rain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o tą filmowość tej gry i festiwal QTE, chociaż wydaje mi się, że samego czystego gameplayu będzie o wiele więcej niż w Heavy Rain.

 

Owszem z pewnoscia bedzie wiecej - pytanie czy i na ile bedzie dobry.

Nie wiem skad sie wziely te porownania do HR bo to chyba nieco inny gatunek a filmowosc filmowosci nie rowna. (pomijam juz  taka drobnostke ze HR jest w moim top 3 gier ogranych w ciagu ostanich 2 lat). 

 

Szczerze po tym co widzialem, po tym co czytalem, to licze na rewelacyjna fabule ktora mi zerwie czapke z glowy bo jak fabula bedzie taka sobie to pewnie moje i tak umiarkowane zainteresowanie ta gra jeszcze spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czacha-No tak w końcu gdy jesteśmy w Sterowcu trzeba liczyć na otwarty teren

bo przecież cała akcja gry będzie miała miejsce w sterowcu .. facepalm.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamespot wypowiada się o ostatnim gameplayu z Playstation Experience ;) a tam cała akcja dzieje się w sterowcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po killzone, infamous kolejne tech-demo :-)

I kolejna świetna gra

Pewnie z tej ze co 5 sekund wyskakuja QTE

Czy wy rozumiecie ze urozmaicili przerywniki filmowe QTE dla lepszej imersji, to jest to samo co w innych grach, tylko z tą róznicą ze tu podczas filmików masz możliwość interakcji, co w tym złego?!! Mało było w tym filmiku strzelania i skradania?? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile jest tych przerywników, z jaką częstotliwością, wolę czysty gameplay niż oglądanie i zabawę w qte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam jestem pewny, że to będzie świetna gra.... a czy na raz to bez różnicy bo i tak nie widzę od lat żadnego dobrego powodu by wracać do jakiejś gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną obawę... CENZURA w EU,nie wiem czy ktoś wie ale takie gry jak Last of us,GOW:Wstąpienie zostały ocenzurowane z brutalnych scen ;) Amerykańska wersja Last of us w MP jest o wiele krwawsza i można pozbawiać ofiar kończyn,w GoW:A w paru scenach kamera zjeżdża na bok.
Patrząc na The Order gra też będzie brutalna i tu moje obawy czy dystrybutorzy znowu dadzą dupy po całości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną obawę... CENZURA w EU,nie wiem czy ktoś wie ale takie gry jak Last of us,GOW:Wstąpienie zostały ocenzurowane z brutalnych scen ;) Amerykańska wersja Last of us w MP jest o wiele krwawsza i można pozbawiać ofiar kończyn,w GoW:A w paru scenach kamera zjeżdża na bok.

Patrząc na The Order gra też będzie brutalna i tu moje obawy czy dystrybutorzy znowu dadzą dupy po całości ?

 

ale singiel w TLoUS był tak samo krwawy we wszystkich regionach, a the Order nie ma multi, ... więc tutaj byłbym spokojny. Poza tym god of war był bardzo krwawy też w europie, w sumie tylko szwaby powinni się bać, im lubią robić podmianki :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer klimat miazga. Pierwsze filmiki nie urywały ale im bliżej premiery tym bardziej devy nakręcają atmosferę. Od strony wizualnej wręcz brak słów będzie to wyznacznik co można zrobić na next genach, przynajmniej do premiery nowego Drake`a. Jest dużo narzekań na korytarz ale mi to zupełnie nie przeszkadza bo dobrze zrobiony też może być świetny. Czekam jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to powinien byc zakaz wstawiania w trailery filmowych wstawek ktore mamy w grach. Powinni pokazywac czysty gameplay a nie takie mydlenie oczu piknymi filmikami a pozniej wielkie oczy bo gra wyglada o wiele gorzej. Oczywiscie w przypadku The Ordera chyba juz nie mamy sie czego bac bo gameplay byl pokazany na innych trailerach. Ale jakbym nie widzial innych i tylko ten to w ogole by mnie to nie zachecilo do kupna gry bo to tylko wstawki filmowe pokazane a nie sama gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinien byc zakaz wstawiania w trailery filmowych wstawek

 

:blink:  ta, no

 

 

Klimat wylewa się z ekranu monitora. Niecałe dwa miechy, damy radę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat po mały wchodzimy w taki moment że przejście pomiędzy grą, a filmikiem jest całkowicie nieinwazyjne. The order jest tego przykładem. Wcześniej był pokazywany b-roll z imprezy PlayStation i ta gra właśnie tak się prezentuje. Bardzo lubiłem gears od war na xboxa, a tu mamy taki gears tylko z lepszą grafiką, ciekawszym umiejscowieniem akcji, chyba fajniejszymi bohaterami i mam tylko nadzieję że historia będzie znośna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko czy to na gra na 5 godzin. Wygląda spoko tylko po co te paski kinowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było bardziej "filmowo", a tak naprawdę to pewnie po to żeby zaoszczędzić na mocy obliczeniowej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×