Skocz do zawartości
Patricko

Mad Max

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu udało mi się zrobić to głupie wyzwanie. Nie wiem czemu wcześniej nie zliczało mi tych samochodów. Być może strzelałam w koła i nie zwracałam uwagi na to, że samochód nie wybuchał? :yucky: W sumie to już nie istotne.

Mi też się wydaje, że czasem nie z(a)licza wszystkiego. Na razie jeżdżę, zbieram, ale muszę popatrzyć na kilka wyzwań i próbować je powoli zaliczać, tym bardziej, że np. samochody i ludzie stają się czasem silniejsi, a ja specjalnie nie maksuję Maxa ani fury i umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze takie wyzwanie: Dwa razy wykonaj trzysekundowy skok podczas burzy. Co prawda nie jest ono potrzebne do pucharka ale strasznie mnie denerwuję to, że wisi u mnie jako niezrobione :dry: . Jak tylko zacznie szaleć burza ja zaczynam skakać jak nawiedzona, udało mi się nawet przetrwać skok w tym samym miejscu, w którym zdobyłam pucharek za czterosekundowy skok, a wyzwanie ciągle niezaliczone... Więc faktycznie gra nie zawsze zalicza wszystko. ;)  

Kilka wyzwań lepiej zrobić jak najwcześniej, choćby zabij 10 przeciwników podczas burzy, zabij 8 przeciwników podczas jednej furii czy zabij 12 przeciwników nie odnosząc obrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już prawie wojownik szos, a v8 nadal brak hehe... gra aż zmusza do eksploracji terenu... Misja na opuszczonym lotnisku mega klimatyczna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra cała jest klimatyczna. Super się w nią gra i strasznie wciąga. Trochę irytuje mnie szukanie złomu w miejscówkach aby mieć 100% ale to taki malutki minusik. 

Jeszcze tylko zrobię to miejscówkę i kończę i tak przez dłuższy czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dziś spotkał mnie niesamowity błąd w grze... podczas ekranu startowego z napisem naciśnij dowolny przycisk nic się nie robi mimo iż wciskam każdy klawisz. Spotkał się ktoś z takim problemem, bo nie wiem za bardzo co robic?

ps. reinstalka pomogła, ale doinstalowywanie się danych w tle to jakaś tragedia...

Edytowane przez senor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak raz, moja diagnoza jest taka ze zlinkowales sobie konto WBPlay i przy włączeniu nie masz połączenia z netem. U mnie była przerwa w dostaiwe internetu, jak internet wrócił wszystko śmigało normalnie i nie musiałem nic reinstalowac.

Edytowane przez EgZePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie...

Wy też macie taki problem z siecią psn? kiedy nie mogę się zalogować (z nie mojej winy) to nie uruchomię nawet singla w grze (gta 5, driveclub, mad max, itp. )?

Edytowane przez senor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam☺ Jak to jest z projektami? Ja właśnie mam 2/2 części projektu do twierdzy Jeeta i nie wiem jak go wybudować. Jest tam jakieś konkretne miejsce czy jak. Nie wiem czy pytania ju gdzieś nie było ale przejrzałem kilka stron i nie widziałem. Teraz muszę do pracy. Pozdrawiam☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam☺ Jak to jest z projektami? Ja właśnie mam 2/2 części projektu do twierdzy Jeeta i nie wiem jak go wybudować. Jest tam jakieś konkretne miejsce czy jak. Nie wiem czy pytania ju gdzieś nie było ale przejrzałem kilka stron i nie widziałem. Teraz muszę do pracy. Pozdrawiam☺

Skoro masz wszystkie części danego projektu - jedź do wskazanej twierdzy, znajdź "cień" (przezroczysty zarys) tego projektu, podejdź do niego, i podświetli Ci "zbuduj". Te projekty są porozstawiane po całej twierdzy. U Jeeta na dole chyba tylko magazyn (po prawej od Twojego auta) i czerwa (chyba na wprost). Wyżej na piętrze reszta. Akurat u Jeeta wszystkie są blisko siebie. Jeśli chcesz (a warto!) zbudować kolejny to podchodzisz to "zarysu" projektu, wyświetli Ci, żebyś przytrzymał X i na mapce naniesie punkty gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne części do danego projektu. Acha, projekty do których masz wszystkie części, a nie są zbudowane -  "świecą" innym kolorem, chyba niebieskim :)

 

 

BTW 50 godzin zleciało, zaczynam Spojówkę, wcześniej wszystko na maxa wyczyszczone. Ja również najpierw wszystko czyszczę na mapie, a potem...fabuła :) Momentami czuje się jak fanboj jakiś...no zajebiście się gra. Przejmowanie twierdzy, a w trakcie burza (ta z piorunami) - bezcenne. Co chwila coś nowego, dopiero zobaczyłem, że jak fest nam się pali auto i wysiądziemy, to nasz pomocnik najpierw  .....gaśnica, a potem naprawa. U mnie brak problemów z siecią itp. 

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie moja pierwsza gra w której zrobię platynę :)

Jak pod czas burzy łapać skrzynki ze złomem ? i jak je w ogóle znaleźć ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyswietlaja sie na mapie takie kolka, a lapiesz harpunem. Potem wysiadasz i recznie rozwalasz i zbierasz wieksze ilosci złomu :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ☺ Możliwe że później w fabule bo nie widziałem zarysów. Na razie bawię się na terytorium Jeeta czyszcząc all☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

DO osób które ograły grę :) Ile jest misji głównych ?? Pytam bo nie wiem ile mam do końca samego wątku głównego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedużo, po ok. 15 misji tych zielonych i niebieskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam ekipe złomiarzy w fortecy Jetta, to żeby mi zbierali złom to muszę uśpić konsole z włączoną grą, czy nie musi być włączona?, i czy się w ogóle opłaca zostawiać uśpioną konsole np. na noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam ekipe złomiarzy w fortecy Jetta, to żeby mi zbierali złom to muszę uśpić konsole z włączoną grą, czy nie musi być włączona?, i czy się w ogóle opłaca zostawiać uśpioną konsole np. na noc.

Nawet nie trzeba konsoli odpalać żeby zbierało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie trzeba konsoli odpalać żeby zbierało.

 

A jest jakieś info przy tym projekcie, że jest WYMAGANE połączenie internetowe... Dlatego chłop pytał czy w trybie uśpienia musi być itp...

 

Zresztą ja sam nie wiem jak to działa :P ale podejrzewam, że połączenie z netem do tego aby czas sprawdzać (data, godzina) i na tej podstawie obliczać ile złomu zebrali. Inaczej to byś sobie w konsoli przestawił datę o tydzień i wpadło by tobie XXXXX złomu :P Więc pewnie dlatego sprawdza datę online i po to taki wymóg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę mi powiedzieć czy Mad Max posiada jakieś kody DLC? Nie śledziłem tego wątku a mam możliwość zamiany za batmana :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat jakiegoś dodatku do tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę mi powiedzieć czy Mad Max posiada jakieś kody DLC? Nie śledziłem tego wątku a mam możliwość zamiany za batmana :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jest DLC, wojownik szos. Ja wczoraj skończyłem główną fabułę, wyczyściłem prawię połowę mapy i dalej mi się już nie chce jej czyścić, wystawiam na aukcje póki można z niej wyciągnąć jeszcze trochę kasy. Ogólnie gre polecam, klimat super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi ogrywających Mad Max - nie żałujecie zakupu?

Zastanawiam się poważnie nad zakupem nówki :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest mega, widoczki wspaniałe. Mimo słabej fabuły gra nadrabia klimatem. Polecam każdemu, przez 35h w ogóle się nie nudziłem i może i bym wyczyścił całą mapę gdyby nie mgs 5 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zamówiłem nówkę, jutro po pracy pojadę po odbiór :)

Dzięki za odpowiedzi :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek nie da się zaprzeczyć że w późniejszych fortecach system walki faktycznie niedomaga plus chyba trochę przegięli z iloscią znaczków na mapie. Ale grze trzeba oddać to że chyba nie ma dwóćh takich samych scavenging locations mimo iż wszystkich razem jest ponad 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jade z moim nowiuteńkim Mad Max do domu, mam nadzieję, że zakup uznam za bardzo udany :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×