Skocz do zawartości
Patricko

Mad Max

Rekomendowane odpowiedzi

Swietny pomysl :biggrin: zabraklo tylko na skrzynce zadrapanego loga Mad Max, ogladac od 2 minuty

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co się pytali czy ta misja w ostatniej mapce może być ostatnią z fabuły to nie nie jest. Jest tak jak mówiłem dostaje się po piżdz... i znowu nas wyrzuca po mapce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysl :biggrin: zabraklo tylko na skrzynce zadrapanego loga Mad Max, ogladac od 2 minuty

Wygląda jakby poszli na złom i wzięli przypadkową skrzynkę do której wrzucili płytkę w szmatce i gadżety :biggrin:

Wniosek? Też się mogę przejść do garażu i zmontować sobie podobną kolekcjonerkę :D

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówta co chceta... :P 

 

Ale MNIE Max okrutnie wessał, gram od wczoraj (kilka minut) i dziś (kilka h) jutro wylot na urlop a wyjdzie na to ze dziś zamiast spać BĘDĘ GRAŁ w GRĘ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://steamcommunity.com/app/234140/discussions/0/527274088383722990/

 

Ktoś się spotkał z takim problemem? Grałem dzisiaj kilka godzin, zrobiłem sobie małą przerwę i nagle mapa nie chce się odpalać. Ani po wciśnięciu touchpada, ani przy wybraniu opcji śledzenia rozmieszczenia planów w twierdzach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 17h i nic takiego nie miałem

Dzisiaj jakis patch następny wyszedł

Max wsysa strasznie

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę z tego co tu czytam to Max jest kolejną grą skrzywdzoną przez recenzentów (Pierwsza to Dying light, które ma średnią nieco ponad 7/10 a jest dla mnie w top 3 tego roku) Chyba też się skuszę, zwłaszcza że cena jak na premierę przyzwoita :) No i jednak ocena użytkowników na meta (8.1) też mówi swoje. Chyba za dużo sugeruję sie cyferkami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby poszli na złom i wzięli przypadkową skrzynkę do której wrzucili płytkę w szmatce i gadżety :biggrin:

Wniosek? Też się mogę przejść do garażu i zmontować sobie podobną kolekcjonerkę :biggrin:

Mogłeś to wymyślić, mogłeś to zrobić, mogłeś iść do garażu, ale..nie poszedłeś. Czemu narzekasz? Mnie humor z filmiku nie powala, ale cenię u autora chęć zrobienia czegoś.

@DigitalMan_PL mam podobnie, pierwszy raz zagrałem  z 20 minut, wczoraj za to z 2 godziny i gra wsysa na maxa, aż szkoda kończyć. Piękne widoki, cudny klimat, także weekend już mam zaplanowany;-)

@kevcio23 ja ogólnie nie patrzę na cyferki przy recenzjach, tylko niektóre opinie zwykłych graczy. Dzięki temu spędziłem fajnie czas grając m.in. w Lollipop Chainsaw, Ride to Hell: Retribution, Rage, Dark, Shadows of The Damned, The Walking Dead: Survival Instinct. Jest tego więcej, ale chcę tylko nakreślić, że trzeba wyczaić klimat gry i ją kupić. Ja do tej pory nie zawiodłem się. A nawet jakby tak się stało, to można od razu grę sprzedać, stracisz najmniej.

@arkadiuszj mówisz o nowym patchu? Bo jak instalowałem grę to był chyba 455 MB.

Jaki samochód wybraliście jako Wasz Magnum Opus? Czy można później je zmieniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę z tego co tu czytam to Max jest kolejną grą skrzywdzoną przez recenzentów (Pierwsza to Dying light, które ma średnią nieco ponad 7/10 a jest dla mnie w top 3 tego roku) Chyba też się skuszę, zwłaszcza że cena jak na premierę przyzwoita :) No i jednak ocena użytkowników na meta (8.1) też mówi swoje. Chyba za dużo sugeruję sie cyferkami :P

Do listy dodam Dead Island 1 i 2, Cień Mordoru i Arkham Origins. W takich przypadkach od razu wiadomo jaki wydawca nie zaprasza pismaków na eventy i darmowe żarcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony ta kolekcjonerka wywoluje wrazenie w stylu 'wtf' .. ale z drugiej strony mega klimatyczne  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę z tego co tu czytam to Max jest kolejną grą skrzywdzoną przez recenzentów (Pierwsza to Dying light, które ma średnią nieco ponad 7/10 a jest dla mnie w top 3 tego roku) Chyba też się skuszę, zwłaszcza że cena jak na premierę przyzwoita :) No i jednak ocena użytkowników na meta (8.1) też mówi swoje. Chyba za dużo sugeruję sie cyferkami :P

Recenzje się nie liczą(pozdro polygon i jego wrażliwość na brak murzyńskości w wiedźminie) Liczą się opinię graczy a na metacritic jak byk jest że na prawie 400 użytkowników jest ocena 8.1 to mówi wszystko jaką grą jest mad max. A jest największym faworytem i nie cichym bo dla mnie ta gra wraz z pierwszymi materiałami wskoczyła na najbardziej oczekiwana pozycję i niemal we wszystkim się sprawdziła. Widoki w mad maxie to największe klimatyczne mistrzostwo świata. To w tym sandboxie najdłużej przysiedziałem za pierwszym razem a było to chyba bite 4-5 godzin. Żaden sandbox tak nie wessał. Klimat, klimat, klimat. Mało co jest w stanie wstawać w szranki z maxem jeśli chodzi o widoki. Niby pustynia ale jak to wygląda. Ciągle coś chcesz robić, ciągle mało ci złomu, ciągle chcesz ulepszać te auto i jak widzisz że coś jest zablokowane do ulepszenia to jak najszybciej chcesz cisnąć dalej misje żeby to ulepszyć. Panowie z avalanche studios pokazali potężnego fucka recenzentom a zrobili po prostu bardzo dobra grę dla graczy. Recenzji jest tylko 15 i chyba nawet to i lepiej że tylko tyle niż recenzenci mieli by się jeszcze bardziej kompromitować. Ważne że ja dostałem to na co czekałem i jak widać po opiniach graczy oni tak samo. Mamy jedno z najlepszych sandboxów a recenzenci? No nic nie są już właściwie do niczego mi potrzebni. Ja tym czasem cisnę maxem dalej po tych "monotonnych" pustkowiach i bawię się tą grą jak mało którą.

 

trick76:

samochód można później zmieniać na byle jaki. Można też karoserię zmieniać co całkowicie odmienia wygląd auta. Jest tu wszystko.

Edytowane przez vincent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś to wymyślić, mogłeś to zrobić, mogłeś iść do garażu, ale..nie poszedłeś. Czemu narzekasz? Mnie humor z filmiku nie powala, ale cenię u autora chęć zrobienia czegoś.

 

Jesteś pewny że oglądałeś ten filmik? Na samym początku prowadzący mówi że mamy do czynienia z press kitem. Sam sobie tej "kolekcjonerki" nie robił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do listy dodam Dead Island 1 i 2, Cień Mordoru i Arkham Origins. W takich przypadkach od razu wiadomo jaki wydawca nie zaprasza pismaków na eventy i darmowe żarcie.

84%na metacritic dla Shadow of Mordor jest według Ciebie krzywdzące ? o,0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny że oglądałeś ten filmik? Na samym początku prowadzący mówi że mamy do czynienia z press kitem. Sam sobie tej "kolekcjonerki" nie robił. 

Faktycznie nie oglądałem całości, bo głos człowieka mnie mierził, więc widocznie przeoczyłem to o czym napisałeś :blink:

Panowie (i Panie?)..co z Mad Maxem? Gracie? Ja na razie jestem po ok 2,5 godzinach i jest fajny klimat. Świetne teksty naszego pomagiera, widoczki zapierające dech, o yeahh...Mam nadzieję, że dalej będzie co najmniej tak samo, a mi to starczy. Już za chwileczkę pędzę w do tego uniwersum i się skończy na nocnym graniu ze słuchawkami:)

@vincent dzięki za info. Na razie wziąłem to pierwsze auto, ale skoro można zmieniać, to fajnie. A Ty jak daleko? Czujesz, że gdzieś tam już końcówka? Czy są jakieś statystyki dotyczące właśnie długości naszego grania? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony ta kolekcjonerka wywoluje wrazenie w stylu 'wtf' .. ale z drugiej strony mega klimatyczne  :laugh:

I o to chodzi... fajne klimatyczne podejscie do tematu, tak na marginesie to nie jest kolekcjonerka tylko edycja dla prasy chociazby ppe i gram tez dostalo i oczywiscie za darmo.

gram.pl

ssspng_spnhssq.png

ppe.pl

112095169_spnhswa.jpg112237919_spnhssx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z moją kopią gry Mad Max. Zatem wieczór mam zapewne z głowy :) Ale! Podzielić się chcę czymś innym. Mianowicie wchodzę do empiku i szukam stanowiska z grami. Chodze i chodzę, no nie widać! Ale jest! Są! Kwadracik dosłownie, wręcz jak słup do ogłoszeń. Szukam PS4. Nie widać... no spoko sobie myślę. Ale okazuje się żę zwyczajnie zapomniano napisać że na ściance z PS3 znajdują się również rzuconę na odpierdal gry z PS4. Szukam Maxa i dupa. Nie ma. Fajnie tyle km by zobaczyć ogólny chaos jaki panuje na półkach z grami. 

Zrażony podchodze do pięknych niewiast za ladą i pytam. Okazuje się że jest i to właśnie za ladą Pani posiada tak MGS jak i Mad Maxa. Już uśmiechnięta chce mi podać bym mółg zakupić ale nieeeeee. Pytam o cene. Odpowiedź? 269zł. Moja koleżanka która stała za plecami aż parsknęła. Podziękowałem i w nerwach kupiłem sobie książkę, a co!. Po drodze trafiam na Media Expert. Ostatnia nadzieja... pułka już wygląda lepiej ale ... dupa nie ma Maxa. Pytam więć szanowne grono pracowników czy jest. Znalazły się jeszcze dwie kopie w cenie ... 218zł. Dziękuje ide grać :) Empikowi w temacie gier chyba trzeba podziękować. Za swój błąd z za niską ceną próbują się chyba odbić ze strat jakie poniesli. 

Edytowane przez Mareeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z moją kopią gry Mad Max. Zatem wieczór mam zapewne z głowy :) Ale! Podzielić się chcę czymś innym. Mianowicie wchodzę do empiku i szukam stanowiska z grami. Chodze i chodzę, no nie widać! Ale jest! Są! Kwadracik dosłownie, wręcz jak słup do ogłoszeń. Szukam PS4. Nie widać... no spoko sobie myślę. Ale okazuje się żę zwyczajnie zapomniano napisać że na ściance z PS3 znajdują się również rzuconę na odpierdal gry z PS4. Szukam Maxa i dupa. Nie ma. Fajnie tyle km by zobaczyć ogólny chaos jaki panuje na półkach z grami.

Zrażony podchodze do pięknych niewiast za ladą i pytam. Okazuje się że jest i to właśnie za ladą Pani posiada tak MGS jak i Mad Maxa. Już uśmiechnięta chce mi podać bym mółg zakupić ale nieeeeee. Pytam o cene. Odpowiedź? 269zł. Moja koleżanka która stała za plecami aż parsknęła. Podziękowałem i w nerwach kupiłem sobie książkę, a co!. Po drodze trafiam na Media Expert. Ostatnia nadzieja... pułka już wygląda lepiej ale ... dupa nie ma Maxa. Pytam więć szanowne grono pracowników czy jest. Znalazły się jeszcze dwie kopie w cenie ... 218zł. Dziękuje ide grać :) Empikowi w temacie gier chyba trzeba podziękować. Za swój błąd z za niską ceną próbują się chyba odbić ze strat jakie poniesli.

O kurna to ktoś jeszcze chodzi do empiku z zamiarem kupienia gier?!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurna to ktoś jeszcze chodzi do empiku z zamiarem kupienia gier?! :)

Ja byłem. Myślałem że jak Cenega Maksa wydaje, to zapewne nie będzie w Anglii wersji z polskimi napisami. Udało mi się wyrwać ostatni egzemplarz za 259 złotych. Po fakcie się okazało że na Wyspach jest polska wersja, a sama gra kosztuje 40 funtów. No na złotówki to by było 220, 230 złotych przy obecnych kursach. Używka w Ceksie stoi 38.

 

Tymczasem, średnia ocena według graczy na Metacritic rośnie i wynosi już 8.2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, z tego co rozumiem to zlomiarze podnosza zlom za gracza na obszarze twierdzy z tym apgrejdem. i to chyba wszystko co robia.

Nie to sprzątacze

Złomiarze zbierają w czasie wyłączonej gry jak konsola jest podpięta do netu

Jestem ciekawy ile nazbierali bo złomu brakuje o wiele bardziej niż novigradzkich koron u Wieśka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekipa złomiarzy duzo zbiera w czasie wyłączonej gry?

Dopiero ich uruchomiłem

Raz dało mi 109 złomu a raz 9 sztuk złomu. Ale własnie polecam wszędzie zrobić ekipę złomiarzy i tę drugą gdzie jak się rozbije auto to nie trzeba wychodzić zbierać złomu bo sam jest zbierany. To zrobić w pierwszej kolejności najlepiej. Gra jest wtedy bardziej przyjemniejsza. A złomu wam braknie i tak najważniejszy jest silnik v8 tam ida potężne ilości na podkręcenie go. Ja już zbieram na przedostatni za 3500 tysiąca i czeka ostatni za 4500 tysiąca. Jak już dostaniecie granatniki to praktycznie w pościgach tylko z tego będziecie korzystać. Rozwinięte jeszcze do tego sa mega potężne, jeden strzał i niema auta. Później się gra jeszcze przyjemniej jak sie ma rozwinięte te auto i uzbrojenie. Co do finishera z shotguna to podchodzimy bardzo bliska delikwenta i kółko wtedy jest ten kozacki efekt jak go rozpier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 20 h i non stop brakuje złomu - sprzątaczy i złomiarzy mam

Cały czas czyszczę i poprawiam twierdze jeeta ulepszam maxa i opus

Frajda niesamowita fabuła czeka u kwistobrodego i jeszcze poczeka

P.s. Liczyłem na więcej złomu ale moze to i lepiej bo zabiłoby gre jakby przez noc tysiaka mi dało :)

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 20 h i non stop brakuje złomu - sprzątaczy i złomiarzy mam

Cały czas czyszczę i poprawiam twierdze jeeta ulepszam maxa i opus

Frajda niesamowita fabuła czeka u kwistobrodego i jeszcze poczeka

P.s. Liczyłem na więcej złomu ale moze to i lepiej bo zabiłoby gre jakby przez noc tysiaka mi dało :)

Pamiętaj żeby u griffa ulepszać maxowi "Dodatkowy złom jako nagrodę" czy coś takiego. Wtedy za każdy złom się dostaje dodatkowy niby mało bo po 5,7,9 ale co zebranie złomu jak się dostaje dodatkowo to po czasie to robi kolosalną rożnicę. To samo legenda maxa żeby zawsze u griffa ulepszyć bo czym szybciej wskakujemy na nowy poziom tym szybciej znowu będzie można u grifa ulepszać omawiany dodatkowy złom. To sa takie pierdoły ale gdy to dobrze rozegramy to max będzie nam puchł szybciej w oczach.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto w trakcie burzy zbierać skrzynie. 3 sztuki zebrane dają około 1000 złomu jeśli mamy ulepszenia na większość zebranego złomu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś grając dało mi prawie 400 złomu z ekipy złomiarzy a mam takie 3 zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×