Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Petarda, czekam z zapartym tchem ale najlepszą wiadomością jest (jeżeli się potwierdzi) że premiera w tym roku. Tak powinno się budować Hype, mały teaser, za chwilę trailer i boom za pół roku gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekimaster to poprostu screan z pc=]
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa  na bank tak będzie wyglądać.... Gra chodzi na tym samym silniku  co Bf: Hardline więc spodziewałbym się zbliżonej jakości oprawy graficznej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być lepiej niż bfh, bo grzebie przy niej samo dice które zna swój silnik, może być lepiej bo pomijana jest stara generacja, może być lepiej bo przy bf4 byl to jakby nowy stary silnik, teraz będzie nowy stary poprawiony ;).

Ale po ostatnich doświadczeniach w cuda nie wierze, dzieje obrazek na dwa, a nuż mnie gra zaskoczy :D

Edytowane przez Nath_147
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie lepiej. Liczę na to  :) , ale tak jak piszesz, wydawcy doświadczyli nas mocno ostatnimi czasy. Także nie ma co się napalać zawczasu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa  na bank tak będzie wyglądać.... Gra chodzi na tym samym silniku  co Bf: Hardline więc spodziewałbym się zbliżonej jakości oprawy graficznej. 

Skąd Ty masz info że chodzi na tym samym silniku ? Gra wychodzi tylko na currentgenny więc na pewno jest inaczej tworzona niz ten dziadowski Hardline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty masz info że chodzi na tym samym silniku ? Gra wychodzi tylko na currentgenny więc na pewno jest inaczej tworzona niz ten dziadowski Hardline

 

 

http://www.battlefrontupdates.com/what-we-know-so-far/

 

To że wychodzi tylko  na obecną generację jest niewątpliwym plusem i również mam nadzieje, że m.in. dzięki temu będzie wyglądać lepiej. Natomiast nie zmienia to faktu, ze engine jest ten sam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny też jest na tym samym silniku na obu generacjach i wystarczy zobaczyć jak pięknie wygląda ta gra na obecnej generacji.

Także jak devy chcą to potrafią, problem w tym że tutaj może być różnie, w końcu logo EA zobowiązuje.

 

Obwieścili już, że nie będzie Battleloga. Jestem ciekaw czy to zagrywka w stylu "Battlelog nie, ale Spacelog tak", czy rzeczywiście z tym podobnego gówna zrezygnują.

Jeśli tak to gratulacje za dobrą decyzję, a jeśli wprowadzą to samo pod inną nazwą to uj im w kaczkę.

 

Dla mnie najważniejszy jest content. Dużo map, dużo broni, dobry balans i przede wszystkim odpowiednie dobieranie drużyn.

Brak problemów, typu brak możliwości robienia squadów ze znajomymi, czy inne niedoróbki.

Bardzo chciałbym, że nie było premium, ale Dice + EA? Greedy as shit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlelog jest raczej bolaczka pecetowcow niż kosolowcow.

A Premium nie jest niezbędnym elementem gry, i bez niego można grać w bfa godzinami. Niech se będzie.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 godziny 19 minut :)

Jako fan Sci-fi Star Treka i SW nie mogę się doczekać aż zagram w tą grę :) Screeny na bank są z PC... trailer też będzie pewnie z wersji PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Gra zadebiutuje na rynku 17 listopada w wersji na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.
  • Wydarzenia w produkcji zostały osadzone podczas oryginalnej trylogii filmowej.
  • Battlefront zaoferuje zainteresowanym zabawę, w której może uczestniczyć jednocześnie 40 graczy.
  • Gracze mogą wcielić się w Sojusz Rebeliantów oraz członków Imperium.
  • W grze pojawi się wiele znanych lokacji z Gwiezdnych Wojen.
  • Zainteresowani mogą wcielić się między innymi w Boba Fetta, Sithów, a nawet Vadera.
  • Grając tym ostatnim możemy korzystać z miecza świetlnego, specjalnych umiejętności (duszenie!). Podczas rozgrywki tą postacią  gracz staje się liderem zespołu i może poprowadzić formację do zwycięstwa.
  • Akcja będzie się również przenosić w powietrze, ale aktualnie nie wiemy jak będzie się prezentować dynamika tych starć.
  • Wskoczymy w wiele świetnych i znanych nam pojazdów – między innymi: X-Wingi, myśliwce TIE, AT-ST, AT-AT.
  • Zostanie udostępnione za darmo DLC. Dodatek trafi do Sieci 2 tygodnie przed premierą filmu Star Wars: The Force Awakens. Jak potwierdzili twórcy nigdy nie zobaczymy bitwy Jakku w filmie, gdyż w najnowszej adaptacji są pokazane tylko jej końcowe etapy – zaś w grze będziemy mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu.
  • Deweloperzy chcą w jak najlepszy sposób zaprezentować różnorodność uniwersum Gwiezdnych Wojen.

 

 

 

Łołołiła :laugh:

130_stormtrooper.gif

Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Chciałbym powiedzieć, że przygotowaliśmy tryby… w których grasz sam. Możesz grać w kooperacji, na podzielonym ekranie lub w Sieci. Battlefront to produkcja przede wszystkim skupiona na rozgrywce multiplayer. Taką właśnie grę chcieliśmy stworzyć.”

 

Ja odpadam,nie moje klimaty tzn Multik :),szkoda,liczyłem na mega singiel w uniwersum SW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ppe.pl,pssite, internet nie gryzie.

I co? podane są linik do konferencji ?

Czy po prostu mialeś zły dzień i postanowiłeś zahejotwać proste pytanie ?

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 19:30 odbędzie się oficjalna prezentacja Star Wars: Battlefront (2015). DICE zaprezentuje szczegóły oraz opublikuje pierwszy materiał wideo przedstawiający produkcję.

Jak się można domyśleć portal zamieści odpowiedni link lub bezpośrednią relację.

 

 

Link :

 

http://starwars.ea.com/starwars/battlefront

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale hype

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze tak fajnie mapki wyglądają. Jest moc z DICE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie chce tu wyjść na hejtera, ale nie napalałbym się, że tak to będzie wyglądać w samej grze. Mnie zadowoli jeśli będzie minimalnie lepiej od BF4 i już będzie super, a raczej tak właśnie będzie.

Również mam dużą nadzieję, że latanie X-Wingami i Tie Fighterami nie będzie tak zrypane jak Jety w BFie, tylko będzie można spokojnie sobie śmigać i naparzać się, tym bardziej że na pewno będą walki tylko w kosmosie czy coś. Jeśli dadzą walkę o Death Stara to po prostu cudo!

 

Ogromny potencjał, ale takich potencjałów to już wiele było. Na chwilę obecną podchodzę z dużym dystansem i nie zapominam kto jest jej wydawcą.

 

PS.

Nie chce mi się już posta edytować. To jest potwierdzone z tymi walkami w kosmosie?
Czyli dadzą to w DLC...ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logiczne że takiej grafy nie uzyskamy,już sie przyzwyczaiłem że trailery odbiegają od ostatecznego gamaplay.Takie czasy,ludzie zobaczą mega grafe w trailerze MUST HAVE,a później zawód ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×