Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu ktoś na tyle kompetentny, aby odpowiedzieć mi jakim cudem ta gra wygląda tak świetnie na PS4 i to jeszcze ma śmigać w 60 klatkach? Toż to zahacza o fotorealizm! No, chyba że polecą z downgradem, lub to tak naprawdę był gameplay z jakiegoś mocnego peceta. Mi się podoba i na pewno zaopatrzę się w tą produkcję w okolicach jej premiery. 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To Dice więc stać ich na wiele graficznie no ale to robi aż za dobre wrażenie i to 60 klatek też mi coś tutaj śmierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosują tutaj jakąś konkretną technologię w której przenoszą realne obiekty do gry robiąc jakieś super zdjęcia. Nie pamiętam jak to się nazywa, ale to ta technologia odpowiada za taki wygląd i optymalizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz zapewne o technologi nie super zdjęć a zwykłych zdjęć które w programie są zmieniane na 3D bez żadnych udoskonaleń a pobierają 70 procent mniej mocy sprzętu ale czy to ten program trzebabyło by mieć oficjalne info;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz zapewne o technologi nie super zdjęć a zwykłych zdjęć które w programie są zmieniane na 3D bez żadnych udoskonaleń a pobierają 70 procent mniej mocy sprzętu ale czy to ten program trzebabyło by mieć oficjalne info;)

Fotogrametria, mówili o tym oficjalnie. Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że powinno się wyróżnić ten tytuł - robiąc osobne podforum, jak Battlefield, CoD, Killzone (i nie dlatego, że preordera złożyłem ;) ) ale naprawdę zapowiada się KONKRETNY FPS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jestem za ale jest jedno ale: niech najpierw wyjdzie gra, dopiero potem admini mogą zakładać osobne podforum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jestem za ale jest jedno ale: niech najpierw wyjdzie gra, dopiero potem admini mogą zakładać osobne podforum.

Inne miały osobne podfora przed premierami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że te trajlery/gempleje zrobiły na mnie duże wrażenie, i już mógłbym powiedzieć że mnie kupili no ale to Dajs i EA więc nie ma takiej możliwości.

Gra prawdopodobnie będzie wyglądać miodnie, lecz warto będzie przeczekać kilka paczów.

Fajna nakładka na BF4, tylko 100 razy bardziej klimatyczna, no i wreszcie Star Wars. Ten cały Battlefield już mi się przejadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam DICE od bf3 "kupuje" z preorderami i premkami, Visceral mnie "kupił" bez premki (i dobrze, bo mi się szybko Hardline znudził) a teraz preordera zrobiłem chyba najwcześniejszego w życiu.... no może z wyjątkeim preordera na konsolę ps4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda bosko, nie myślałem o kupnie lecz pierw genialna okładka która przekonała mnie nad zwróceniem uwagi po czym genialny gameplay, brawo dice. Jedyny mały minus to punktacja która pokazuje się przy każdym zabiciu wroga, psuje trochę widok gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że powinno się wyróżnić ten tytuł - robiąc osobne podforum, jak Battlefield, CoD, Killzone (i nie dlatego, że preordera złożyłem ;) ) ale naprawdę zapowiada się KONKRETNY FPS :)

A co to za FPS, w którym można się przełączać na TPP? Mówię oczywiście o piechocie.

Nieudane wino :sad:  Nieudany pomysł :sad:

Edytowane przez bananek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za FPS, w którym można się przełączać na TPP? Mówię oczywiście o piechocie.

Nieudane wino :sad:  Nieudany pomysł :sad:

Faktycznie, wycofuję preordera ... ale jestem głupi, kupiłem "nieudane wino i nieudany pomysł".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos widzial jakas informacje, dlaczego nie ma strzelania z przycelowania (mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za FPS, w którym można się przełączać na TPP? Mówię oczywiście o piechocie.

Nieudane wino :sad:  Nieudany pomysł :sad:

Nieudany ?  Dziwne , a myślałem że identyczne rozwiązanie było w dwóch poprzednich częściach... ale co ja tam wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos widzial jakas informacje, dlaczego nie ma strzelania z przycelowania (mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi)?

Coś mówili (DICE) że niby nie będzie przycelowania.... ale !! jak zobaczysz film z rozgrywki (oficjalny) to w 42 sek. jest normalne przycelowanie, potem jest strzelanie z biodra, ale może dlatego, żeby jak najwięcej "widoczków" pokazać ?? na filmiku też spora cześć gameplaya jest w 3 osobie...z 3ciej osoby przycelowanie jednak inaczej wygląda. Ja mam nadzieję, że przycelowanie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, wygląda to nieźle, ale dupy mi nie urwało - widok z 3 osoby (tak jak w poprzednich odsłonach) nie napawa optymizmem ;)

 

5plqndpriez9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieudany ?  Dziwne , a myślałem że identyczne rozwiązanie było w dwóch poprzednich częściach... ale co ja tam wiem...

Co z tego, że tak było w poprzednich częściach? Albo coś jest FIRST PERSON SHOOTEREM albo nie jest i tyle (i do tego się odniosłem). Dla mnie to i jakieś jetpacki to kwestie dyskwalifikujące tę produkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dla mnie to i jakieś jetpacki to kwestie dyskwalifikujące tę produkcje.

o_O

 

To jak Cię rażą jetpacki, lasery i statki kosmiczne to może faktycznie zrezygnuj ze Star Wars...

Myślałem że o tym właśnie jest i powinna być gwiezdna saga, no ale cóż  :thumbsup:

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten balans między FPS/TPP był właśnie w poprzednich odsłonach tym czym wyroznialo serie od innych shooterow :)

Mnie takie rozwiązanie akurat nie przeszkadza, na według mnie to stwarza nowe możliwości i otwiera rozgrywkę na więcej rozwiązań niż typowy FPS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] i jakieś jetpacki to kwestie dyskwalifikujące tę produkcję.

To jak Cię rażą jetpacki, lasery i statki kosmiczne to może faktycznie zrezygnuj ze Star Wars...

Nie żałuj sobie, jeszcze bardziej zmanipuluj moją wypowiedź. Na pewno wymyślisz jeszcze coś o czym nie napisałem.

 

 

Ale ten balans między FPS/TPP był właśnie w poprzednich odsłonach tym czym wyroznialo serie od innych shooterow :)

Mnie takie rozwiązanie akurat nie przeszkadza, na według mnie to stwarza nowe możliwości i otwiera rozgrywkę na więcej rozwiązań niż typowy FPS :)

Spoko, jak komuś to nie przeszkadza to pewnie się będzie dobrze bawił, w końcu to Star Wars.

Edytowane przez bananek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×