Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego, że tak było w poprzednich częściach? Albo coś jest FIRST PERSON SHOOTEREM albo nie jest i tyle (i do tego się odniosłem). Dla mnie to i jakieś jetpacki to kwestie dyskwalifikujące tę produkcje.

 

To jest Battlefront , a nie nakladka na BF.

Nie grales w poprzednie battlefronty, to masz bledne wyobrazenie o grze...

Dla mnie osobiscie jest mega.

 

CO do Waszego "przycelowania" to sie nazywa Aim down sight (ADS) .

Czy widzieliscie w tych "gunach" laserowych jakies szczerbinki, kolimatory?

Nie to dobrze bo w 80% ich tam nie ma.

To ma byc feeling z SW, a nie z Battlefielda.

Dice zrobilo to idealnie.

 

Dice nie robi nowej marki, tylko kontynuje stara, nie zapominjacie o tym. Mowienie jaki to  shooter skoro mozna przelaczyc sie na tpp..jak to jaki, to jest wlasnie BATTLEFRONT!

Edytowane przez kosciarz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuj sobie, jeszcze bardziej zmanipuluj moją wypowiedź. Na pewno wymyślisz jeszcze coś o czym nie napisałem.

Napisałeś o jetpackach, reszta to argumenty poprzez analogię żeby uświadomić Ci zły tok myślenia. Spróbuję prościej: takie elementy to integralna część świata wykreowanego, skoro to dyskwalifikuje dla Ciebie grę to chyba po prostu pomyliłeś adresy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest tylko dlatego inna kamera bo jak sobie wyobrażacie nawalke mieczem świetlnym? Kamera z widoku broni ograniczała by widok i kontrolę nad mieczem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie i twitterze na kanałach EA jest kolejny krótki filmik z coop-a, na którym występuje przycelowanie (bez względu na to, jak to się nazywa w jęz.angielskim :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazuje tylko i wyłącznie na tym co widzę wyżej :P Bullshoty mnie nie kręcą :)

Oczywiście wszystko pół żartem pół serio, bo wiadomo że czekamy do fulla.

Ale sama rozgrywka też jakoś porywająco nie wygląda :P No nic, czekamy nadal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie porywająca co w destiny ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci właśnie pojawiła się rozgrywka z Comic-Con, w której uczestniczyło jednocześnie 40 graczy.

Mapa: Hoth

 

Czym więcej oglądam tego gameplayu tym coraz mniej mi się to podoba.

Struktura tej mapy pozostawia wiele do życzenia, rozgrywka to czysty chaos a animacja postaci dość sztywna.

Eeeee, gdzie jest Battlefield 5 :search:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to taki szturm, lepiej jakby pokazali klasyczny podbój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem w necie że battlefront nie będzie miało singla, bo jak twierdzą wydawcy i tak nikt w niego nie gra. Warto sprostować, a więc kilka słów od gracza że w single w takich pozycjach nie są olewane dlatego że są, tylko dlatego że są płytkie jak brodzik. Bez wciągającej fabuły, pisane na kolanie i do przejścia w 6 godzin.

Uważam że nie zrobienie singla przy tak uznanej marce jaką jest Star Wars to gruba wtopa. Star Wars to tak gigantyczne pole do popisu że śmiało możnaby było przyciągnąć do tej gry nie tylko fanów szoterów ale także miliony miłośników sagi którzy chcą zobaczyć jakieś nowe wątki i historie.Sam z nudów często katuję z synem jakieś rysunkowe StarWarsy na CN, czekając na Przebudzenie Mocy, więc takiego singla w grze przyjął bym jak zimne piwko w upał, ale nie da rady, po co studio i cała ekipa ma się męczyć? To taka polska logika , lepiej się położyć i nic nie robić, niż coś urodzić co mogłoby przynieść dodatkowy hajs. A SW to takie pole do popisu, szkoda :/

Edit

A może to taka nowa świecka tradycja? Grę podzielą na pół, teraz dadzą multi, a za pół roku singla. Oczywiście jako dwie osobne pozycje i dwie pełne gry, no i dwie pełne ceny. Bo jak doić klienta to z całej siły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Visceral Games tworzy grę w uniwersum Star Wars. Tam będziesz miał singla. Tyle, że jeszcze jej nie ogłosili. kiedyś się doczekasz :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche maja racje, na singla trzeba sporo ciężkiej pracy, za ktora byli by skarceni bo nie wyobrażam sobie by zrobili go odpowiednio dobrze w tak krótkim czasie.

Oczami wyobraźni widzę flame ze solo nie gada głosem solo, dialogi są miałkie, etc.

No i tym singlem mogliby zespoilerowac ci film.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o robienie singla pod film, mogli się wysilić i zrobić coś osobnego. Oczywiście że zawsze znajdą się hejterzy, oczywiście że zawsze można podeprzeć się stwierdzeniem : SW są tak wielkie że czego byśmy nie zrobili i tak blado wypadnie. Tyle tylko po co brać się za robienie gier, skoro na dzień dobry wychodzi się z założenia że się nie uda? :)

Pisałeś ale chyba edytowałeś post, w battlefroncie2 był wątek jednoosobowy. Nie pamiętam czy udany bo grałem w to za czasów PS2 ale był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo sprawdziłem i okazało sie ze w kazdej części bylo cos singlowatego. Nie byłbyś zadowolony z tego singla który by sie pojawił, oni przez lata robili bfa, od bf2 pewnie pojawiają sie w serii rzeczy kropka w kropkę podobne, bf4 ma masę wspólnego z bf3 (projekty niektórych budynków, obiektów itd), w obrębie jednej gry 2-3 mapy maja wiele wspólnych elementów. W przypadku gwiezdnych wojen kazda mapka może być inna planeta, na kazdej planecie poza kilkoma elementami (sprzęt imperium i republiki) wszystko inne powinno być różne (roślinność, budynki, kultura). Wydaje mi sie ze na stworzenie obszarów z singla trzeba kilkakrotnie większego wysiłku, takie obszary wymagają większego poziomu szczegółów, przez 2 lata by tego nie ogarnęli w takim stopniu by nie zaniedbać ani singla ani Multi.

Jezeli gra będzie miała naprawde dopracowane Multi to ja ten brak singla im wybaczę, w sumie to nawet pewnie dzieki niemu przyoszczedze, bo zaraz po premierze trafia sie używki od osób które zakupia ta gre ze względu na singla którego nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację, cebula we mnie ogromna jest. Też będę czaił się na nieudany prezent dla fana SW :)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie brak kampanii pokazuje jedno: nie warto się tym półproduktem interesować bo dev i wydawca olewa graczy i robi jeszcze z nich idiotów wmawiając, że nie chcą kampanii.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedno co będą robić gracze jak padną serwery:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE podeszło do tego jak do kolejnej części Battlefielda, a nie Star Wars. Na starcie User Score na Metacritic będzie pewnie jeszcze gorszy niż przy Destiny.

Wysłano z Nokia Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie brak kampanii pokazuje jedno: nie warto się tym półproduktem interesować bo dev i wydawca olewa graczy i robi jeszcze z nich idiotów wmawiając, że nie chcą kampanii....

Nie rozumiem czemu półprodukt ? Przecież można wydać grę z samym online bez singla. No chyba ze taki the order to też półprodukt poniewaz nie ma multi?

DICE podeszło do tego jak do kolejnej części Battlefielda, a nie Star Wars. Na starcie User Score na Metacritic będzie pewnie jeszcze gorszy niż przy Destiny.

Wysłano z Nokia Lumia 920

Tak dokładnie jest. Otrzymamy Hardlinea ze skorkamiSW.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×