Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pany pobieram grę. Chętnie pogram z kimś w jakiś teamie, ale wiadomo do tego przydałby się micro.

Nigdy z tego nie korzystałem, nie wiem w ogóle jak to hula.

Co polecacie kupić jako micro / headset'a do PS4?

Mam też w domu jakieś zwykłe słuchawki z micro i przejściówkę - czy to się normalnie podłącza do pada czy jak to działa?

Gram też w pomieszczeniu gdzie czasem jest dość spory hałas dlatego gram na słuchawkach i teraz pytanie czy jest taka opcja żebym miał sluchawki słyszał dzwięk z gry i jednocześnie podpięty micro tak żeby inni słyszeli tylko mnie lub grę i mnie? Chodzi mi o to żeby inni nie słyszeli hałasu, który jest w okół mnie?

 

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe słuchawki od telefonu dadzą radę. Musisz tylko w ustawieniach przełączyć, aby cały dźwięk (nie tylko czat) szedł po słuchawkach.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki podłączam do pada?

I te ustawienia to rozumiem w konsoli w ustawieniach audio?

Sorry ze głupie pytania ale nie korzystałem nigdy z takich funkcji.

 

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, do pada. Przytrzymaj PS/Dostosuj dźwięk i urządzenia/Wyjście na słuchawki

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pany pobieram grę. Chętnie pogram z kimś w jakiś teamie, ale wiadomo do tego przydałby się micro.

Nigdy z tego nie korzystałem, nie wiem w ogóle jak to hula.

Co polecacie kupić jako micro / headset'a do PS4?

 

 

Polecam też temat tutaj http://www.ps3site.pl/forum/topic/79269-g%C5%82o%C5%9Bnikis%C5%82uchawkiitd-pod-ps4/

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem na allegro z angielską okładką i wszystko śmiga po polsku

 

Wysłałam Ci PW. Dzięki za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po poście Tomiego  z poprzedniej strony i obejrzeniu kilku lub kilkunastu filmików :)  zdecydowałem się na zakup(właśnie instaluje i ściągam łatki :D ) . Chętnie stworze z kimś fajną i zgraną ekipę. Po obejrzeniu tych wszystkich filmików  mam wrażenie że gra posiada wszystko czego oczekuje od dobrego fps-a, ( trochę mam już dość latania "bez mapy" po BF4, choć od czasu do czasu włączam go sobie ) mamy tu taktykę, emocję myślę że też są duże (mam nadzieje że za chwilę sprawdzę)  no i oczywiście wreszcie multi w którym twój team jest uzależniony od każdego praktycznie gracza. Także jak ktoś jest chętny do wspólnego grania to proszę wasze zaproszenia na psn login : ozimBarca 

 

Przepraszam za delikatny chaos ale właśnie czekam aż się ściągnie łatka i ruszam z koksem :D

 

a i mam 26 lat więc jestem poważnym gościem a nie gimbazą jakąś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są emocje :) czasem możesz przez cztery minuty w obronie nawet się nie ruszyć a spocisz się :d

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie jestem właśnie po godzince grania, i czuje że ta gra może mnie przyciągnąć na długie tygodnie grania. Jak na razie świetnie się gra ;) Mati jak będziesz szukał kogoś chętnego możesz wysłać zaproszenie chętnie pogram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie zleciało od dnia premiery....200 godzin, a nadal każdego dnia jak tylko odpalam to banan na gębie i emocje ;) Za kilka dni nowi operatorzy i mapa, mnie jednak najbardziej "interesi" jakie będą mieli gadżety made in Canadian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frost - pułapka jak na niedźwiedzia a atakujący Dutch podwieszany shotgun

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy cena odblokowania operatora? Cztery ceny: 500/1000/1500/2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy danej jednostki kosztuje 500 drugi w tej samej jednosce 1000 itd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna, tylko ci gracze :/ Grałem wczoraj w matchmakingu kilka rundek i w co drugiej rozgrywce zdarzał się jakiś pajac co na początku rundy wybił 3/4 własnej drużyny :/. Niestety ludzie jeszcze nie umieją głosować za wywaleniem takiego barana :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna, tylko ci gracze :/ Grałem wczoraj w matchmakingu kilka rundek i w co drugiej rozgrywce zdarzał się jakiś pajac co na początku rundy wybił 3/4 własnej drużyny :/. Niestety ludzie jeszcze nie umieją głosować za wywaleniem takiego barana :sad:

Mnie to się może ze DWA RAZY zdarzyło, ale najgorsze trolle (także z PL)  to są na rankach. Kiedy mecz jest niemal przegrany ( a czasem już po 1 przegranej rundzie!), uciekają, bo wtedy nie psuje statów wygrane/przegrane. Kochane UBI z początkowych 15min minut kary za ucieczkę - zmniejszyło na 8 ( nawet nie wiem ile jest teraz). Potem patrze, a tam ratio meczów 10, 20,.....40 - tak 40, mam zrzut ekranu. Według mnie 2 wyjścia/ucieczki/rozłączenia w czasie godziny - minimum 12 GODZIN "kłódki" na rankingowe. I tak gramy ekipą czasem tylko we 3 z 2 randomami na swobodnej, mimo, że akurat ja mam w d*pie ranking to średnio co chwila tam grać we 2-3, bo reszta uciekła. Więc ranki tylko w komplecie z ekipą, a swobodna zawsze - jest miód :)

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po poście Tomiego  z poprzedniej strony i obejrzeniu kilku lub kilkunastu filmików :)  zdecydowałem się na zakup(właśnie instaluje i ściągam łatki :biggrin: ) . Chętnie stworze z kimś fajną i zgraną ekipę. Po obejrzeniu tych wszystkich filmików  mam wrażenie że gra posiada wszystko czego oczekuje od dobrego fps-a, ( trochę mam już dość latania "bez mapy" po BF4, choć od czasu do czasu włączam go sobie ) mamy tu taktykę, emocję myślę że też są duże (mam nadzieje że za chwilę sprawdzę)  no i oczywiście wreszcie multi w którym twój team jest uzależniony od każdego praktycznie gracza. Także jak ktoś jest chętny do wspólnego grania to proszę wasze zaproszenia na psn login : ozimBarca 

 

Przepraszam za delikatny chaos ale właśnie czekam aż się ściągnie łatka i ruszam z koksem :biggrin:

 

a i mam 26 lat więc jestem poważnym gościem a nie gimbazą jakąś :biggrin:

 

masz już kogoś w swoim teamie? Może mnie ktoś dodać do swojego składu?

Też jestem poważnym gościem i mam pare lat na karku;p

Niedawno zacząłem grać, ale już ogarniam troche. Clerance level mam 15 narazie.

Nick: mike1422

jak to w ogóle wygląda? najpierw zaproszenie na PSN, a potem do składku w R6?

 

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Hmmm... Można powiedzieć że team to nie jest jeszcze, ale mam kilku chłopaków którzy grają, więc można bedzie się zgadać i stworzyć jakąś ekipe żeby się zgrywać. Ja gre mam dwa dni więc mój level to raptem 10 ale nadchodzi podwójny weekend więc nadrobimy :) . Dzisiaj niestety raczej nie pogram  (dziewczyna wzywa :biggrin: ) chyba że późnym wieczorem około 23. Zaproś mnie na psn jak będę to zaakceptuje i najwyżej pogramy w czwartek. Team tworzy się już z poziomu gry, także zapraszaj i gramy. Moje wrażenia po tych dwóch dniach są rewelacyjnę, dawno mnie tak żadna gra nie wciągnęła, złapałem się przez dwa dni na tym że miałem kończyć o 22 i spadać do wyra bo na rano do roboty, a kończyłem o 0:00 albo o 1:00 "bo przecież zagram jeszcze jeden mecz tylko".

 

Kielbas zgadzam się z tobą, gra z randomami to lipa, wczoraj też kilka razy trafiliśmy na randomów którzy albo stali i nic nie robili albo strzelali do swoich. Szczerze to nie mam pojęcia i nie rozumiem co kieruje takimi ludźmi... Poszukaj sobie ludzi do grania wtedy będziesz czerpał największą przyjemność z tej gry ;)

 

 

P.S Login: ozimBarca

Edytowane przez mesutOzim
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Hmmm... Można powiedzieć że team to nie jest jeszcze, ale mam kilku chłopaków którzy grają, więc można bedzie się zgadać i stworzyć jakąś ekipe żeby się zgrywać. Ja gre mam dwa dni więc mój level to raptem 10 ale nadchodzi podwójny weekend więc nadrobimy :) . Dzisiaj niestety raczej nie pogram  (dziewczyna wzywa :biggrin: ) chyba że późnym wieczorem około 23. Zaproś mnie na psn jak będę to zaakceptuje i najwyżej pogramy w czwartek. Team tworzy się już z poziomu gry, także zapraszaj i gramy. Moje wrażenia po tych dwóch dniach są rewelacyjnę, dawno mnie tak żadna gra nie wciągnęła, złapałem się przez dwa dni na tym że miałem kończyć o 22 i spadać do wyra bo na rano do roboty, a kończyłem o 0:00 albo o 1:00 "bo przecież zagram jeszcze jeden mecz tylko".

 

Kielbas zgadzam się z tobą, gra z randomami to lipa, wczoraj też kilka razy trafiliśmy na randomów którzy albo stali i nic nie robili albo strzelali do swoich. Szczerze to nie mam pojęcia i nie rozumiem co kieruje takimi ludźmi... Poszukaj sobie ludzi do grania wtedy będziesz czerpał największą przyjemność z tej gry ;)

 

 

P.S Login: ozimBarca

 

ozim już dodałem Cię do PSN i w grze. Też spadam do laski wieczorem oglądać ręcznych, ale po 22 będę to pewnie zagram.

Też mam syndrom "jeszcze jeden mecz" co później przekłada się na niezłe niewyspanie.

Ok jakoś się złapiemy wieczorem albo w czwartek.

 

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na grupę na FB, "rainbow six siege polska - ps4"  multum ludzi do gry informacji i możliwość zapisania się do ligi ( aktualnie leci 1rwszy sezon ) pozdr i do zobaczenia na serwerach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to się dzieje, że w Terrohunt przy dołączaniu do drużyny za każdym razem wywala do menu?

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Problem z terrohuntem, leży chyba po ich stronie, znajomy wczoraj mówił że tak samo nie mógł do nikogo dołączyć jak wybierał poziom trudności na trudny, na normalnym zaś wyszukiwało mu normalnie ekipe i grał. Po kilku dniach gry, dalej uważam że ta gra naprawdę jest nie doceniana, bardzo przyjemnie się gra. Człowiek siedząc w pracy nawet czeka kiedy wróci do domu i zacznie grać :biggrin:

 

Jest tylko jeden mankament tej gry, mianowicie gracze grający na myszkach, na killcamach nie raz widać że gracze w nadnaturalny sposób szybko sie obracają, na szczęście jest to mały procent graczy, ale denerwuje. Niestety z takimi cymbałami nie da się chyba nic zrobić, a szkoda...

Edytowane przez mesutOzim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić grę na dniach, czy przepustka sezonowa wprowadza coś sensownego czy to tylko skórki itp itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" The Rainbow Six Siege Season Pass includes:

Seven-day exclusive early access to the eight new operators, which you can instantly add to your roster upon their releasePermanent 5% Renown boost that will allow you to unlock content quickerThe exclusive Season Pass Porter weapon skinThe Safari Bundle of five weapons skins (Tiger, Leopard, Gold, Snake and Zebra)Two extra daily Renown-earning challenges (giving you a total of five)600 R6 Credits that can be used to purchase additional in-game content, like weapon skins"

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić grę na dniach, czy przepustka sezonowa wprowadza coś sensownego czy to tylko skórki itp itd?

NIE warto. Prócz dupereli typu skórki i kolorki do gry zyskujesz tydzień wcześniej dostęp do DLC, bo reszta dostanie je za free "dopiero" po tym tygodniu. Raz na 3 miechy dwóch nowych operatorów za free, a reszta musi zapłacić 25.000. Zanim ograsz 20 już dostępnych to nazbierasz multum "kasy". Ja mam obecnie...niemal 200.000. Nie kupuję kolorków i dupereli, a mam WSZYSTKIE dodatki do każdej broni wykupione. Ten Season Pass chyba ze 100zł kosztuje, lepiej ze 2 cyfrowe gierki ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, olewam przepustkę a gra już zamówiona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×