Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę https://youtu.be/V_8iwQR96PA

Nie mój filmik, ale problem jest powszechny na wszystkich platformach.

Niech jeszcze połowę serwerów R6 odstąpią TD.

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam zamiar zakupić grę.Czy ma ktos miejsce w ekipie żeby na luźno pograć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

 

Jeśli masz skończone 20 lat, to gramy praktycznie codziennie około 22:30(soboty tak od 20 zaczynamy) czasami wcześniej. Oczywiście gra na luzie, bez spiny, gramy raczej mecze swobodne bo rzadko możemy zebrać się w 5 osób, co nie wyklucza że jak będzie stała piątka powalczymy i na rankedach. Soboty gramy praktycznie całą noc, kończymy przeważnie około 4 :) (nadrabiamy cały tydzień, bo w tygodniu do pracy trzeba chodzić to gramy tak po 1,5 godzinki :D ) Atmosfera luźna bez napinki. Sorry za wymagania wiekowe, ale wcześniej takich nie było i trochę się rozczarowałem graniem z "naszą młodzieżą" Jeśli Ci odpowiada to wyślij zaproszenie PSN: ozimBarca  

 

P.S mile widziane słuchaweczki z mikrofonem przydadzą się do komunikacji ;)

 

Pozdrawiam ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

 

Jeśli masz skończone 20 lat, to gramy praktycznie codziennie około 22:30(soboty tak od 20 zaczynamy) czasami wcześniej. Oczywiście gra na luzie, bez spiny, gramy raczej mecze swobodne bo rzadko możemy zebrać się w 5 osób, co nie wyklucza że jak będzie stała piątka powalczymy i na rankedach. Soboty gramy praktycznie całą noc, kończymy przeważnie około 4 :) (nadrabiamy cały tydzień, bo w tygodniu do pracy trzeba chodzić to gramy tak po 1,5 godzinki :biggrin: ) Atmosfera luźna bez napinki. Sorry za wymagania wiekowe, ale wcześniej takich nie było i trochę się rozczarowałem graniem z "naszą młodzieżą" Jeśli Ci odpowiada to wyślij zaproszenie PSN: ozimBarca  

 

P.S mile widziane słuchaweczki z mikrofonem przydadzą się do komunikacji ;)

 

Pozdrawiam ! 

Super. Headset jak najbardziej w takiej grze :) Wiek także bez problemu :D Dziś grę zamówiłem, więc w piatek będę miał. Wyśle dziś zaproszenie :)Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem chetny jak najbardziej jesli mozna :) mam gre od dwoch dni i wciaga iemilosiernie !:) niestety remontuje kuchnie i troche malo czasu na granie ale wieczorami mozna pograc :) wyslijcie mi zapro gdybym zapomnial z braku czasu :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stworzyłem ten temat, gdyż chciałbym się dowiedzieć czy ten problem dotyczy tylko mnie , czy może ktoś z Was już się z tym spotkał.

Problem dotyczy gry Rainbow Six Siege. Po uruchomieniu nie jestem w stanie się zalogować, otrzymuje informację: "Błąd połączenia z serwerem Rainbow Six Siege. Serwery Rainbow Six siege są obecnie niedostępne. Prosimy spróbować ponownie później. (...)

Kod błędu Rainbow Six Siege: [3-0x0001000B]."

Wysylalem już ticket do Ubisoft support ale nie wierzę, że dostanę jakąkolwiek odpowiedź. Nie mam problemu z zalogowaniem się na swoje konto uplay. Informacja o stanie serwerów mówi, że wszystko jest ok.. przeszukalem wiele stron w internecie, twitterow, fb itd i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Jedyne co, to Ubisoft czasowo wyłączył serwery w okolicach 7 marca Ale napisali ze już wszystko jest ok. U mnie to się stało w okolicy 6-7 marca a nadmienię, że wcześniej gra działała bez zarzutów..

Czy jest tu ktoś z podobnym problemem, bądź może rozwiązaniem? Dodam jeszcze że konsola jest w trybie DMZ routera, system NAT jest otwarty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stworzyłem ten temat, gdyż chciałbym się dowiedzieć czy ten problem dotyczy tylko mnie , czy może ktoś z Was już się z tym spotkał.

Problem dotyczy gry Rainbow Six Siege. Po uruchomieniu nie jestem w stanie się zalogować, otrzymuje informację: "Błąd połączenia z serwerem Rainbow Six Siege. Serwery Rainbow Six siege są obecnie niedostępne. Prosimy spróbować ponownie później. (...)

Kod błędu Rainbow Six Siege: [3-0x0001000B]."

Wysylalem już ticket do Ubisoft support ale nie wierzę, że dostanę jakąkolwiek odpowiedź. Nie mam problemu z zalogowaniem się na swoje konto uplay. Informacja o stanie serwerów mówi, że wszystko jest ok.. przeszukalem wiele stron w internecie, twitterow, fb itd i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Jedyne co, to Ubisoft czasowo wyłączył serwery w okolicach 7 marca Ale napisali ze już wszystko jest ok. U mnie to się stało w okolicy 6-7 marca a nadmienię, że wcześniej gra działała bez zarzutów..

Czy jest tu ktoś z podobnym problemem, bądź może rozwiązaniem? Dodam jeszcze że konsola jest w trybie DMZ routera, system NAT jest otwarty..

Dzisiaj po powrocie do domu sprawdzę i dam znać. Może faktycznie są problemy z serwerami, ruszyło The Division i nie wyrabiają dwóch gier z takim obłożeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeśli miałeś ten problem 6 i 7 marca, może to być spowodowane startem The Division. Ja mogę powiedzieć od siebie że mieliśmy ze znajomymi straszny problem z graniem w Sobotę (od 22 do 4 zagraliśmy może 5 albo 6 całych meczy) i tak aż do Niedzieli, w Poniedziałek było już trochę lepiej. Natomiast gra od wczoraj działa, już w miarę ok, łączy się szybko z serwerami, matchmaking działa bardzo szybko więc nie ma problemu z dołączaniem do meczu. 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stworzyłem ten temat, gdyż chciałbym się dowiedzieć czy ten problem dotyczy tylko mnie , czy może ktoś z Was już się z tym spotkał.

Problem dotyczy gry Rainbow Six Siege. Po uruchomieniu nie jestem w stanie się zalogować, otrzymuje informację: "Błąd połączenia z serwerem Rainbow Six Siege. Serwery Rainbow Six siege są obecnie niedostępne. Prosimy spróbować ponownie później. (...)

Kod błędu Rainbow Six Siege: [3-0x0001000B]."

Wysylalem już ticket do Ubisoft support ale nie wierzę, że dostanę jakąkolwiek odpowiedź. Nie mam problemu z zalogowaniem się na swoje konto uplay. Informacja o stanie serwerów mówi, że wszystko jest ok.. przeszukalem wiele stron w internecie, twitterow, fb itd i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Jedyne co, to Ubisoft czasowo wyłączył serwery w okolicach 7 marca Ale napisali ze już wszystko jest ok. U mnie to się stało w okolicy 6-7 marca a nadmienię, że wcześniej gra działała bez zarzutów..

Czy jest tu ktoś z podobnym problemem, bądź może rozwiązaniem? Dodam jeszcze że konsola jest w trybie DMZ routera, system NAT jest otwarty..

Ja miałem coś takiego z 2 tygodnie temu. Przez kilka dni w ogóle nie mogłem się połączyć z serwerami R6. Pomógł dopiero twardy reset modemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas ekipa chetna zagrac 5vs5 na luzie sparing ?

Ewentualnie pojedyncze osoby bo nas jest 6-7 wtedy sie zmontuje 2x5. Zapraszam na psn Al_Paczino albo tutaj na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Chyba moja najlepsza dotychczasowa akcja)To jest piękne w tej grze wparowujesz sam i zabijasz na raz ^^

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na końcu pociskasz T-baga w geście triumfu nad rywalem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Chyba moja najlepsza dotychczasowa akcja)To jest piękne w tej grze wparowujesz sam i zabijasz na raz ^^

A gdzie tu było 1 vs 4?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Opis jak najbardziej pasuje do akcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę co najwyżej 1 vs 4

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich klipów mam od groma. Wygrać sam z 5 nie ogarnietymi to nic szczególnego. Jak zostajesz sam przeciwnicy nagle zaczynają szarze po fraga i nie zachowują ostrożności. Ale te tbagi na końcu to żenada

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym całym tbagiem?

Że ktoś sobie kuca i wstaje?

Wysłane z mądrego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, umownie wkładasz swoje narządy w geście trumfu w usta przeciwnika. Ogólnie nie sportowe zachowanie ;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałek kilka zajebistych akcji typu, trzech idzie i jeden z tarczą, wychylam sie zza rogu przyjmuje serię / zdążyłem się schować 11hp, ale w między czasie rzuciłem w ich stronę c4 i detonate:) Muszę ponagrywać rozgrywki, może uda się coś nakręcic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×