Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od 3 dni nie mogę się zalogować! Cały czas wywala mi błąd połączenia. Inne gierki bez problemu

Spróbuj użyć DNS google. Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nadal w czerpaniu radości z grania w R6 przeszkadza mi błąd przy próbie dołączenia do drużyny mojego znajomego (w menu głównym).Czy znany jest jakiś sposób na to,aby usunąć ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to napewno jest zwiazane z własciwościami sieci u hosta składu gram z różnymi znajomymi i mi sporadycznie zdaża że nie mogę dołączyc ani przez grę ani przez czat. Natomiast do mnie wszyscy zawsze i wszędzie mogą wejsć nawet bez zaproszenia. Podobno ma dzisiaj wyjść jakiś paczyk więc się zobaczy bo po ostatnim to coś no habla do końca z rozgrywką, i jak tak dalej będzie to pojdę w Division dla scenariusza jak zaplanowali jakiś hyhyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj jak grałem między 20-23, PSN chyba wariował bo nawet z imprezy wywalało. Mam wrażenie że coraz gorzej z tą usługa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram codziennie i jaram się okrutnie. Każdy mecz to adrenalina, taktyczne myślenie i rozsądne wybieranie gadżetów. Specjalnie zarejestrowałem się na forum, żeby dodać kilku znajomych i pograć z mikrofonem. Grałem w betę, która spowodowała, że nie kupiłem na premierę - problemy z matchmakingiem mnie strasznie zniechęciły. Na chwilę obecną, po odblokowaniu portów dla ps4, dmz w routerze gra łączy się błyskawicznie( ogromna zmiana na plus, po tych czynnościach). Wczoraj normalnie grałem między 20:30-23 i było ok/ping 64-85. !oje łącze to kablówka Multimedi 30mb. Dodawajcie do znajomych;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, gra jest bardzi miodna, ładnie im siadł ten fps :) 
Jest ktos kto ma swoja piątke i chciałby od czasu do czasu zagrać jakis sparing absolutnie na luzie bez spiny ? Nas jest kilku, gramy luźno bez żadnej tam super hiper pro spiny , rangi mamy od bronzu po gold, jezeli ktos chciałby czasem zagrac meczyk i tez gra for fun to dajcie znac :) Oczywiscie PS4 :)
 

A jezeli ktos nie ma stałej ekipy z ktora mogłby pograc to zapraszam, niech odezwie sie na priv :)

Edytowane przez Al_Paczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale narobiliście mi smaka na jakąś odskocznie od COD'a... ale cena nadal wysoka jak na mój portfel..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dla mnie najlepsza jaką kupiłem na konsole "nowej generacji" odkąd kupiłem gram tylko w to :) Mamy około 80h nagrane i nie wygląda na to żeby miało mi się znudzić:) Powiem krótko, sprzedaj COD-a i kupuj Rainbow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się boje że to mnie tak wciągnie że będę co wieczór chcieć grać. Z drugiej znowu strony nie mam ekipy więc musiałbym z randomami :P Co uszczupla tej pozycji miodności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się boje że to mnie tak wciągnie że będę co wieczór chcieć grać. Z drugiej znowu strony nie mam ekipy więc musiałbym z randomami :P Co uszczupla tej pozycji miodności.

Ekipe zawsze znajdziesz, chocby z nami mogłbyś grać , jest nas 6-7 i gramy luźno jak wyżej pisałem, moze sie nawet ktos na sparingi znajdzie.

nie boje sie powiedziec ze to jest jeden z najlepszych fpsów ostatnich lat i najlepszy obecnie na rynku. Ma w sobie wszystko to co powinien miec dobry taktyczny shooter

Edytowane przez Al_Paczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie ma się co bać o ekipe zawsze się znajdzie, coraz więcej osób w to gra.

 

Natomiast zapewniam Cię że masz się czego bać jeśli chodzi o godziny, jak zaczniesz grać to będziesz chciał w to grać codziennie, wieczorem, rano jak wstaniesz no i w pracy będziesz siedział i myślał: "ale bym sobie zagrał już" :D Nie raz się wkurzysz, ale będziesz chciał ciągle grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii myślenia w pracy o grach to nic sie nie zmieni. Aktualnir siedze w pracy i zagralbym w cos :-P Gra jest tak wychwalana ze ja chyba nie wytrzymam... Zwlaszcza ze lubie taktyczne potyczki, powolne.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli takie lubisz, to ta gra jest dla ciebie :biggrin: Za kłótnie z rodziną, dziewczyną, rodzicami z powodu ciągłego grania po zakupie gry, nie odpowiadam :biggrin:

 

 

P.S ja dziś prawie zaspałem do pracy przez nocne posiadówki z Rainbow :D

Edytowane przez mesutOzim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu mój portfel miał odpocząć. Nienawidze Was...

 

btw. Już czuję jaka to musi być satysfakcja kiedy to Ty zostajesz sam, ich czterech i jeszcze wygrywasz runde!    aghhhrrrrrr... może jakaś używka się znajdzie taniej

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nowke kupilem za 27 funtow na nasze polskie to 149 zł wiec cena spada nie wiem jak w polsce . Od kiedy mam R6 nie gram w żadnego innego shootera BF poszedł w odstawkę (150h przegranych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliscie o przeciekach nowych operatorów Delta Force ? Ciekawe kiedy ich dodadza, ja juz rozgłos mam odłożony na 2 nowych operatorów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam gameplaye z tej gry i mam do Was pytanie, które bardzo, ale to bardzo mnie nurtuje...  mianowicie czy istnieje w tej grze takie pojęcie jak camper ? a jeśli tak to jak taka osoba się zachowuje?  Bardzo mnie ciekawią wasze odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camper? Ta gra po części na tym polega, na przykampieniu podczas obrony. Taktyka atakowania też nieraz polega właśnie na zatrzymaniu się i poczekaniu na miotającego się przeciwnika. To zupełnie inna gra niż CoD czy BF. Spokój wygrywa.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cala druzyna obronna campi, pilnuje zakladnika czy bomby - jak w cs. A atakujacy musza szturmowac.

Jak czesto w bfa czy innego coda zdarzalo mi sie wkurzac na camperow i negatywnie ich okreslac tak w R6 nie ma tego negatywnego aspektu bo na tym polega taktyczne podejscie do gry.

Nie ma nikogo chetnego pograc ekipowo albo kogos ze swoja ekipa i 5vs5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często jak gram w pojedynkę, dołącza mnie np. do zgranej grupy kilku osób(ostatnio często do Polaków). Wtedy dopiero gra nabiera rumieńców:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wychwalacie, ze skusilem sie i kypilem to cacko :) zobaczymy z czym to sie je :) gorąco zachecam do wysylania zaproszenia do znajomych, bedzie mi prosciej zapoznac sie z gra no i pograc w milej atmosferze :) dopiszcie przy zaproszeniu ze jestescie z forum. Dzieki !:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim patchu (bodajże z czwartku), matchmaking znowu nawala. Wyrzuca z lobby albo gra nie może załadować rundy i wszystkich po kolei wyrzuca. Raz mnie jednego wyrzuciło z gry, potem znajomy pokazał mi screena na którym było widać, że od strony broniącej wybrałem Thermita. Ogólnie dużo trafień nie jest zaliczanych, na kill camie widać, że przeciwnik obrywa, a pasek HP pozostaje jego pełny. Na początku przed patchami, gdzieś w styczniu gra działała nawet dobrze. To co teraz jest przypomina wczesną alphę. Wystające tekstury zza ściany czy nawet podłogi. Z aktualizacji na aktualizację jest co raz gorzej.

Wysłane z X Tetki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie chwalę, lepiej nie było od premiery. Bardzo chętnie zobaczę filmik gdzie gość dostaje, a mu hp nie ubywa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×