Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny apeluję, aby zapraszać do znajomych:D będzie na prawdę prościej zgadać się wtedy na jakiś szpil niż poprzez umawianie się przez forum :) jak będę online to pozapraszam :)

Salut!

 

ooo i taka gra jak poniżej to ja rouzumiem :) fajna ekipa, słuchawki, komunikacja i gra nabiera koloru :)

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko... akurat szukam ludzi do stałej ekipy. Stałej w sensie że gramy głównie razem po to żeby się zgrać. Są jeszcze trzy wakaty. Docelowo bedziemy grali Terrorhunt + PvP. Terror głównie dla pucharków i rozgrzewki. Ranga i poziom nie mają znaczenia. Wiek ok 30 lat (dolna granica powiedzmy 25) jak jesteście zainteresowani to mój PSN id: grucha82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zakupiłem grę.

Maniol_tomek_pl

Jak ktoś chce pograć z początkującym graczem, to zapraszam :)

Wysłane z mądrego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też raczej zakupię gierkę bo oglądam gameplay'ie i są świetne. CODy dla mnie nie mają startu. Pytanie - czy znajdę ludzi chętnych do pogrania ze świeżakiem?

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też raczej zakupię gierkę bo oglądam gameplay'ie i są świetne. CODy dla mnie nie mają startu. Pytanie - czy znajdę ludzi chętnych do pogrania ze świeżakiem?

Tapatalk - S5

Pewnie że znajdziesz. Owszem sa ekipy na forum ktore maja juz ograne strategie, gdzie już musisz byc ogarniety, ale sa i tacy ktorzy graja na totalnym lajcie takze jak juz bedziesz mial gre to zaproś do znajomych to coś razem pogramy ze znajomymi :)

Nawet sie nie zastanawiaj tylko kupuj, żadne gamepleye nie oddaja esencji tej gry :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię kupię, moze nawet dziś ale dopiero będę mógł grać po świętach ☺

Tapatalk - S5

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie kupie, moze nawet dziś ale dopiero będę mógł grać po świętach ☺

Tapatalk - S5

Zatem do zobaczenia/do uslyszenia w grze :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam HS więc damy radę ☺

Wierzę, że spędzę z tą grą trochę czasu..

COD Black Ops 3 mam od premiery a multi nie dla mnie, Killzone ma fajny multi, zdecydowanie lepszy od Black Ops 3 ale czuję, że dopiero ta gra da mi wiele funu.

Obcecnie zagrywam w The Division i jest świetną grą ale ciągnie mnie aby zakupić sobie jeszcze Rainbow...

Tapatalk - S5

Edytowane przez Kolos28
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam HS więc damy radę ☺

Wierzę, że spędzę z tą grą trochę czasu..

COD Black Ops 3 mam od premiery a multi nie dla mnie, Killzone ma fajny multi, zdecydowanie lepszy od Black Ops 3 ale czuję, że dopiero ta gra da mi wiele funu.

Obcecnie zagrywam w The Division i jest świetną grą ale ciągnie mnie aby zakupić sobie jeszcze Rainbow...

Tapatalk - S5

Na ps3 uwielbialem grac w killzone, byl to obowiazkowy tytul po zakupie ps4 i sie mega rozczarowalem. Pogralem moze z 5 meczy i sprzedalem. Za to Cod jeden z lepszych w jakie gralem. Kwestia gustu :) co nie zmienia faktu ze po zakupie RB6, cod narazie lezy i sie kurzy. Wciaga strasznie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że Black Ops 3 to jeden z lepszych Codów ale wolę właśnie Killzone.

Myślę jednak, że RB6 biję na głowę zarówno COD jak i Killzone ☺

A jak graficznie wygląda RB6?

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem spotkalem sie z opiniami ze RB6 pod wzgledem gameplayu rozwala system, taktyczny majstersztyk co mnie w ogole nie dziwilo ale ze pod wzgledem grafiki, gra nie robi szału i ze jest pod tym wzgledem bardzo średnio czego kompletnie nie rozumiem (a jestem raczej wybrednym graczem jesli chodzi o ten aspekt) i sie niczym takim nie sugeruj. Gra wyglada bardzo dobrze, jest ostra, nie spotkalem sie z zadnymi bledami teksturowymi. Wiadomo ze nie wyglada jak typowo nexgenowy tytul ale nie ma sie do czego przyczepic.

Aha i jeszcze jedno, jesli w takim codzie czy killzonie przez cala runde nie zabijesz nikogo to gra staje sie frustrujaca i ma sie ochote rozwalic pada o sciane. W RB6 czegos takiego nie ma. Wrecz przeciwnie, na samym poczatku jak na wszystkie rundy zabilem jednego to byla mega frajda i satysfakcja a co dopiero jak udalo sie fajna akcje zrobic i zabic paru pod rzad..olaboga! i chyba to lubie w tej grze najbardziej :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Grassek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika w multi w COD jest średnia, Killzone w multi wygląda świetnie. Nie spodziewam się lepszej grafiki niż w Killzone bo to inne światy ale wierze, że RB6 wygląda przynajmniej jak COD albo lepiej ☺

Tapatalk - S5

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika w multi w COD jest średnia, Killzone w multi wygląda świetnie. Nie spodziewam się lepszej grafiki niż w Killzone bo to inne światy ale wierze, że RB6 wygląda przynajmniej jak COD albo lepiej ☺

Tapatalk - S5

Hmmm, a ja mysle ze nie ma co porównywac, poniewaz Cod jest bardzo ale to bardzo kolorowy, grafika nie jest tam zla, jest dobra ale ciezko powiedziec czy lepsza czy gorsza. RB6 jest zdecydowanie bardziej stonowany kolorystycznie. Zreszta...tak jak mowie, wyglada bardzo dobrze, gameplay niepowtarzalny i malo co zwraca sie uwage tam na grafike. Nie ma tam co powidziwiac bo nie ma widokow, duzych map, zachodow i wsochod slonca dlateho grafika jest tu drugorzedna (choc bardzo ladna). Sa gracze i budynki bardzo dobrze zaprojektowane. Wsio :) kupuj i sam ocenisz

Tak jak juz pisalem, co do grafiki jestem bardzo wybredny i nie raz sprzedalem/nie gralem w jakas gre bo byla brzydka, mimo tego ze miala dobra fabule czy gameplay. RB6 wciagnelo mnie na dobre wiec to o czyms swiadczy :D ale tak jak mowie to kwestia gustu.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Grassek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię i to nówkę - są jakieś kody albo jakieś specjalne wersję?

The Division zakupiłem w wersji Gold ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię i to nówkę - są jakieś kody albo jakieś specjalne wersję?

The Division zakupiłem w wersji Gold ☺

Tapatalk - S5

Hmm ja mam nówke i nie zauważylem zadnych specjalnych kodow ale nie gwarantuje, ze czegos takiego nie ma. Musialbys poczytac albo wypowie sie jeszcze ktos inny :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo to tutaj nie ma. Jest SP który gwarantuje darmowych operatorów z tygodniowy wyprzedzeniem, których można normalnie odblokować za 25 000R. Jest jeszcze jakieś premium dające 10% więcej punktów i dodatkowe 2 sloty do wyzwań. Ale to trzeba osobno wykupywać.

Edit: Złota edycja oprócz wcześniejszego dostępu do nowych operatorów, daje właśnie jeszcze dodatkowe 2 sloty na wyzwania (typu: wygraj dwie rundy sledgem) i premię 5% do p rozgłosu do 1 grudnia.

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo to tutaj nie ma. Jest SP który gwarantuje darmowych operatorów z tygodniowy wyprzedzeniem, których można normalnie odblokować za 25 000R. Jest jeszcze jakieś premium dające 10% więcej punktów i dodatkowe 2 sloty do wyzwań. Ale to trzeba osobno wykupywać.

Edit: Złota edycja oprócz wcześniejszego dostępu do nowych operatorów, daje właśnie jeszcze dodatkowe 2 sloty na wyzwania (typu: wygraj dwie rundy sledgem) i premię 5% do p rozgłosu do 1 grudnia.

Wysłane z X Tetki

Widze ze jestes w miare obeznany to moze powiesz mi dlaczego pare razy zdarzylo mi sie tak ze w lobby z randomami wszyscy mielismy np 10 lub 20% wiecej punktow do zdobycia ? W tym takze ja ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak doładowanie dające premię 50% i 10% dla reszty kolegów z drużyny. Dwie osoby w drużynie dają 20% + 10% dla nich samych. Gdyby każdy miał doładowanie, premia wynosiłaby 100%

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Wielkie dzieki

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nabyłem nowiuteńkiego RB6:Siege ale najwcześniej odpalę go we wtorek - mam nadzieję, że spędzę trochę czasu z tą gierką ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie na poczatku nie zniechęcisz to spędzisz sporo czasu :) wyslij zapro

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwe się na PW jak dotrę do domu.

Myślę, że się nie zniechęce ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniol_tomek_pl

Napiszcie ze z forum :)

Też chętnie pogram

Wysłane z mądrego telefonu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszać mnie ☺☺☺

Kolos282

P.S.

Tapatalk - S5

Maniol, dzięki za zaproszenie ☺

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×