Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem zgrabna campa ; ) ale chyba 1vs4 ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem zgrabna campa ; ) ale chyba 1vs4 ; )

campa bo nic innego nie dało się wymyslec :D a 1 wpadł w pułapke :D tamten tylko go dobił. hehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się zajmą mapą Jacht, bo nie warto tam grać. Idioci znaleźli sobie miejsce gdzie przez dach wchodzą pod tekstury i zabijają każdego na mapie... chore..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy dzisiaj co przyniesie ten patch.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Jacht to tragedia, wczoraj widziałem jak gościu w kasynie przeskakuje sobie przez automaty do gry na drugą stronę ściany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest patch 3.3gb

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu to dużo miało być 1,5 GB  tylko, może coś więcej się poprawiło :) Oby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta więcej. Więcej bugów :-)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wieczorem zasiądę, opiszcie jak wrażenia po łatce? :) Poprawiło się coś, zepsuło? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiło. Wszytko działa dobrze. Usunięto dużo bugów i matchmaking działa w końcu szybko. Ogólnie duży plus

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie 3.3gb? 400mb może było. Wczoraj aż mi majk w słuchawkach padł, taki konkretny update. Na chwilę obecną wygląda dobrze, nie wiem czy Jacht naprawili. Ktoś grał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W logu patchu była wzmianka o glitchowaniu jednorękiego bandyty i jachtu więc raczej tak.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spoczko ale kolesie z przeciwnej drużyny mega nieogary :) wystarczył by jeden dron na spot i tyle. Tak czy siak gratsy za ace ! ;)

 

Frostka ma najlepszego shotguna w grze DMG + Zasięg robi stanowczo robotę i jest tak OP że nieporozumienie, pewnie naprawią go w końcu bo narazie robi rzeź. O dziwo ludzie zamiast niego częściej grają z maszynówką która jest mocno średnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O dziwo ludzie zamiast niego częściej grają z maszynówką która jest mocno średnia :biggrin:

Tu się nie zgodzę. Może i karabin ma małe dmg, ale jest niesamowicie precyzyjny, nawet z tłumikiem.

 

 

Jak kupie grę w UK to będę miał po polsku ktoś się orientuje?

Myślę że jeśli masz polskie konto psn to tak.

Edytowane przez Raju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra jest genialna wczoraj od 18 grałem do 5 w nocy !!!

Wczoraj stuknęło mi 250 godzin gry, nadal uwielbiam tę grę! Może nie gram już po 6-10 godzin (bo zaczynała mi się śnić :biggrin: ) ale każdego dnia odpalam w radochą jak dziecko.

 

p.s. Przebije ktoś ilość moich asyst?  :whistling:  Chyba mam za dobre serce, że nie dobijam  ;)

 

STATYjpg_searssa.jpg

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie problemy z połączeniem z serwerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No gra jest hitem sezonu zimowego bez dwóch zdań. NIestety ostatni pacz raz że zabrał rangę ( nie wszystkim jak mi wiadomo ) to porąbali coś z kodem sieciowym albo data center  bo ogólnie jak grało mi się dobrze i bezproblemowo nawet z różnymi pingami to teraz po prostu mając najlepszy albo najgorszy ping ( nie przekraczam nigdy 100 ) nie jestem w stanie skutecznie neutralizować przeciwników. Mam filmiki gdzie waląc w plecy z metra 3 kule miś odwraca się i po prostu ja znikam i potem tańczy moje truchło hyhyh. A niestety w grze gdzie liczą się milimetry i setne sekund no sprawność kodu sieciowego jest ważna. No ale zawsze tak było że jedni grają jedni są grani hyhyhy. Mimo to gra jest MEGA i polecam. Wczoraj PSN się sypał lekko ale póki dzielony jest  na dwie konsole to tak będzie.

Edytowane przez domel9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"dzisiaj, wczoraj, wieczorem" - piszcie w jakich godzinach....ja wczoraj grałem w godzianch 15 - 22 BEZ PROBLEMÓW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 dni nie mogę się zalogować! Cały czas wywala mi błąd połączenia. Inne gierki bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje ze z PSN coś nie tak jest od wczorajszego wieczoru bo mnie strasznie zamulalo w grach i miałem w teście ograniczenie pakietów których nigdy wcześniej nie miałem... jeszcze się okaze ze psn padnie na weekend co mnie nie zdziwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×