Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszych godzinach w tej grze jestem zaskoczony poziomem dopracowania usług sieciowych w tej grze.Co drugi znajomy nie może dołączyć do drużyny.Gdzie gra polega na drużynie.Coś strasznego,fatalna sprawa i okropne niedopracowanie doprowadza ludzi do tego że zwyczajnie rezygnują z grania w tę grę.Dziwi mnie fakt że aktualizacje nic z tym nie robią :/ .PORAŻKA

 

Dziwi Mnie fakt z jakimi problemami zmagają się inni, u mnie śmiga jak ta lala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi Mnie fakt z jakimi problemami zmagają się inni, u mnie śmiga jak ta lala :)

Nie tak dawno nas też dziwiło:

 

"DigitalMan_PL, dnia 28 List 2015 - 22:34, napisał:

Ehhh wszyscy grajo się bawio a Ja??? odpalam R6 i co?? loguje i cały czas "CREATING SQUAD" :("
 
 
Wiem, wiem, to była beta .....Co do problemów PLasgoogle - też nie kumam dlaczego...Gram od dnia premiery i SPORADYCZNIE dłużej szuka składu, wywali do menu itp. A gram "trochę", dopiero 68lvl ;) Więc to nie tak, że ktoś więcej gra i częściej ma problemy z połączeniem. Czy gram z randomami czy ze znajomymi - jest BARDZO ok, a sama gra to według mnie po Mad Maxie najbardziej niedoceniana perełka 2015, miodzio!
 
p.s.  w BARDZO wielu przypadkach pomaga ustawienie sobie, żeby w grze wyświetlało  NAT "OTWARTY", nie żaden 1 czy 2 itp. Pogrzebcie w routerach itp.
Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tkwi w tym że moje połączenie jest lepiej niż wzorowe.NAT w grze mam zawsze otwarty,Ping (ten pod przyciskiem opcji) nigdy nie wynosi powyżej 80ms.Pobierania mam 0,5Gb/s wysyłania 0,05Gb/s (światłowód).Cała wina leży po stronie gry która uniemożliwia mi wspólne granie z niektórymi znajomymi.Nawet jeżeli ich łącza nie poprawiają sytuacji (innymi słowy są wątpliwej jakości) to i tak możliwość wspólnej gry powinna zwyczajnie działać.Ot cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś masz nie tak z połączeniem/ruterem/dostawcą neta , z wieloma ludźmi grałem i czasem coś przymuli ale na jakieś 20 godzin gry wszystko chodzi fajnie i w stosunku do innych produkcji to jest duży krok na przód jesli chodzi o funkcje sieciowe, sama gra rewelacja od dzieciństwa czekałem na taką produkcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje że wina nie leży po mojej stronie,wszystkie wskaźniki jakości połączenia zarówno w grze jak i w konsoli są w normie więc nie zaklinajmy rzeczywistości.Coś jest nie tak z grą.Rozumiem że gra może sie podobać ale bez przesady żeby w przypadku gdy działa wszystko oprócz 1 funkcji w 1 grze z kilkoma osobami zwalać winę na moje połączenie.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, mogę ci tylko podpowiedzieć co ja bym zrobił na twoim miejscu, skontaktowałbym się z polskim wydawcą lub z customer service od ubisoftu i opisałbym co się dzieje i że produkt nie nadaje się do użytku i niech myślą oni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych godzinach w tej grze jestem zaskoczony poziomem dopracowania usług sieciowych w tej grze.Co drugi znajomy nie może dołączyć do drużyny.Gdzie gra polega na drużynie.Coś strasznego,fatalna sprawa i okropne niedopracowanie doprowadza ludzi do tego że zwyczajnie rezygnują z grania w tę grę.Dziwi mnie fakt że aktualizacje nic z tym nie robią :/ .PORAŻKA

Problem leży po stronie internetu znajomych, psnu. Moi znajomi też mają problemy w różnych grach z połączeniem. Porty odblokować może coś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gra jest spierd...na. Takie fakty.

W kazdej innej grze chodzi wszystko ok... Tylko tu problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi sie bardzo podoba (jeżeli juz uda mi sie dołączyć do lobby ze znajomymi).Świetna zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Placisz za pelnowartosciowy produkt a dostajesz samochodz bez jednego kola.. Oby szybko naprawili to pathem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram z kimś w r6.:-) dodawajcie mnie a konsoli albo podajcie psn :-).

Skill jest, zabawa gwarantowana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam, chętnie pogram z jakąś ekipą ;) PSN: SantomHQ 

 

HS jest ;) Najlepiej osoby 20+ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam, chętnie pogram z jakąś ekipą ;) PSN: SantomHQ 

 

HS jest ;) Najlepiej osoby 20+ ;)

Zerknij w TYM temacie i "wspólne granie online" :) Sporo osób szuka, jak przy okazji również się przypomnę. Szukam osób w wieku 20+ z HS w którym nie drą się dzieci i nie słuchać rozmów całej rodziny. Acha, osoby, które grają więcej niż godzinę w tygodniu ;) Z HS gram między 14-ą a 22-ą, w nocy już bez, bo mi żona łeb rozdupcy  :whistling:

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak w ten tytuł gra się z randomami?

Mam ponad 100 godzin, przekroczyłem 80 lvl - 90% z tego gram z randomami i sobie chwalę. Skuteczniej można gracz TYLKO ze znajomymi, ale takimi, z którymi grasz dziesiątki godzin, często...W innym przypadku random z sieci czy "znajomy" na godzinę wspólnej gry raz w tygodniu to bez znaczenia :) No może HS jest wtedy plusem. Pewnie, że jak się ma ze 2 znajomych i gra po 2-3 godziny dziennie przez tygodnie to gra łeb urywa, ale i z randomami ta gra to DLA MNIE top 5 tego roku. Do tego jeśli ktoś na początku zrobił wszystkie "operacje" na 3* offline, pograł z botami, wbił lvl'e, odblokował wszystkich operatorów i dopiero wchodzi na multi - doceni. Bo jak czytam, że ktoś "gra" tydzień, nawet nie wiedział, że jest offline, pcha się na multi i "płacze" , że trudno itp.....Zresztą niech każdy sobie gra jak lubi :)

Edytowane przez Tomi915
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z randomami w ogóle nie gram, jestem na to zbyt nerwowy.

Ps. Wczoraj wbiłem platynę ale gry nie odkładam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi sie bardzo podoba (jeżeli juz uda mi sie dołączyć do lobby ze znajomymi).Świetna zabawa.

 

Pewnie już to robiłeś, ale czy wraz z kolegami próbowaliście zmienić porty DNS na google'owskie? Miałem podobny problem z Yu-Gi-Oh!. Z randomami mogłem bez problemu grać, a z kumplem łączyłem się 1 na 100 prób. Po zmianie portów zacząłem łączyć się z nim 99 na 100 prób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy matchmaking w tej grze jest naprawdę taki zły czy to wina mojego neta? Często mam sytuację że pokazuje graczy z którymi się polaczylem, następnie przychodzi szary ekran i nic się nie dzieje poza muzyka w tle. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy matchmaking w tej grze jest naprawdę taki zły czy to wina mojego neta? Często mam sytuację że pokazuje graczy z którymi się polaczylem, następnie przychodzi szary ekran i nic się nie dzieje poza muzyka w tle. O co chodzi?

Od ponad 2 dni źle to wygląda...jeszcze na rankingowych ok, ale już "swobodna" to mały dramat :/ Albo z pełnym składem drużyny szuka "wieki" przeciwnej drużyny, albo jednego brakującego gracza, albo dołącza do 3-4 rundy, albo dołącza i właśnie "ekran" ładowania i czasem jak runda się skończy to dołącza do gry, a często nic....Całkowicie na szczęście skończyły się ERRORY, ale matchmaking do poprawki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies problemy w godzinach wieczornych. Mecz sie konczy. Ale lvlu i kasy nie nalicza. Ciekawe kiedy to naprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic się nie poprawiło od bety w związku z matchmakingiem i kwestią techniczną... Trochę szkoda, bo gra ma potencjał, a wyszło, jak zawsze. Podobnie pewnie będzie z Division, gra nastawiona na granie po sieci, a stan tych usług kiczowaty.

Chyba oficjalne beta testy R6 zaczęły się 1 grudnia, dlatego jeszcze wstrzymam się z zakupem, aż ją połatają i ogarną serwery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od premiery gra dzialala wysmienicie, od kilku dni sa tylko problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś kombinują z serwerami, nieraz nie znajdzie mecza tylko wisi w dymie, a może te problemy bo wrzucają jakich nowych operatorów? ale powiem wam że i tak jestem bardzo pozytywninie zaskoczony, mimo narazie niwielkiej zawartości myśle ze to najlepszy fps multi w tym roku ... no takiego polowania to ja nie pamiętam kiedy tak ostatnio, niech to rozbudują, bo mało w tych broniach dodatków, i mogli by jakies tryby jeszcze dorzucić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od premiery gra dzialala wysmienicie, od kilku dni sa tylko problemy.

 

Dokładnie, na dodatek to w godzinach wieczornych, grając w teamie. Każdego dnia grałem czy to sam czy ze znajomymi to do 17-ej, a czasem 20-ej ZERO problemów. Niestety od kilku dni zdarza się, że nie "podlicza" meczu wygranego i trzeba wyjść do menu gry. Mnie nie brakuje 10000 celowników czy setek uchwytów do broni. Wkrótce dojdą nowe mapy, operatorzy, będzie też nasz Grom PL. W tej grze poprawić matchmaking/serwery i w fps'ach dłuuuuugo nic tej gry nie przebije. Mam 90lvl, blisko 200h gry i nawet "systemu" motywacji mi nie brakuje, gram dla mega fun'u i nic nie muszę z dodatków czy jakiś odznak czy rangi zdobywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×