Skocz do zawartości
ONE

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam G25, wszystkie zmiany przypisanych funkcji ustawiamy w "Driving Force Pro"-1

Ale przy G27 nie da się tak ustawić.Chyba,że coś poknociłem, bo u mnie to nie zadziałało. Jak mozesz to napisz tak krok po kroku, jak to zrobić

W każdym razie,nawet bez tych wszystkich przycisków gra się znakomicie. Działaja też diody wskazujące kiedy należy zmienic bieg. Tak samo świetnie działają wszystkie głowne funkcje. Naprawde nie żałuję,że kupiłem i zmieniłem DFGT na G27. Pamietajmy,ze wyścigi to nie tylko GT5. Sa inne dobre gry na konsole, a w zestawie z G27 dostajemy bardzo dobrą,symulacyjną grę wyscigową na PC-ta -R Factor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile kupiłeś i gdzie?

Za 1150zł przez allegro (nówka, nieotwierana, fabrycznie zapakowana) Miał 2 sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą używam od 2 tygodni,krótką recke napisałem 2 strony temu.Nie tylko wyglada lepiej ale i działa lepiej i ciszej od DFGT,jest lepiej wykonana,ma lepszy feedback i pedały o niebo lepsze od DFGT.Tak po krótce-polecam bardzo. :thumbsup:

Przekonałeś mnie :D Biorę kierę Thrustmaster ;) Taniej, a lepiej. Aż się wierzyć nie chce :P. Tylko powiedz jeszcze, jak jest z kompatybilnością? DFGT jest robiona specjalnie pod PS3, ta druga już nie koniecznie.

I co z dostępnością? W ultimie - 600 zł(!), na allegro też. Tylko w tym redcon jest taka tania, jak to możliwe ? Podróba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nowego Wheel Stand Pro przed świętami się raczej nie dostanie, więc jakby ktoś chciał sprzedać to proszę o kontakt. Naszedł mi również inny stojak o którym była tu wcześniej mowa, mianowicie WheelStandFor1. Wysłałem producentowi e-maila z zapytaniem o ulepszoną wersję bo ponoć ta normalna jest kiczowata (pomimo tego, że wygląda bardzo przyzwoicie). Wysłał mi nawet zdjęcie tego ulepszonego stojaka jak to określił dla "hardcorowego" grania. Chciałbym go zakupić jeśli nie dostane przed świętami jakiegoś używanego WSP. Zamieszczam zdjęcie: http://img830.imageshack.us/i/wsracerozlozonykopia.jpg/ . Co o nim myślicie? Opłaca się jako zamiennik WSP? Jeśli ktoś używa takiego to mógłby się wypowiedzieć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Code trzymaj sie z daleka od redcon, jesli nie chcesz miec problemow. Ceny moze i niskie ale za to porblemy z reklamacjami to u nich standart. Najlepiej poczytaj opinie o nich. 

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na wstępie witam po dość długiej przerwie na forum. Ja w poniedziłek kupiłem DFGT która kosztowała mnie równe 100 €, ponieważ mieszkam w Holandii, jak narazie jestem z niej bardzo zadowolony a gram jedynie w GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh z redcoonem serio az takie problemy ? Gwarancji nie da sie zrealizowac u samego Thrustmastera? Cena jest swietna, juz jutro chcialem zamawiac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nowego Wheel Stand Pro przed świętami się raczej nie dostanie, więc jakby ktoś chciał sprzedać to proszę o kontakt. Naszedł mi również inny stojak o którym była tu wcześniej mowa, mianowicie WheelStandFor1. Wysłałem producentowi e-maila z zapytaniem o ulepszoną wersję bo ponoć ta normalna jest kiczowata (pomimo tego, że wygląda bardzo przyzwoicie). Wysłał mi nawet zdjęcie tego ulepszonego stojaka jak to określił dla "hardcorowego" grania. Chciałbym go zakupić jeśli nie dostane przed świętami jakiegoś używanego WSP. Zamieszczam zdjęcie: http://img830.images...ozonykopia.jpg/ . Co o nim myślicie? Opłaca się jako zamiennik WSP? Jeśli ktoś używa takiego to mógłby się wypowiedzieć. :D

Taka wersje ma chyba Kolega Mirek i jest zadowolony. Dowiedz sie tylko, czy ten stojak ma mozliwosc zamocowania pedałow do podstawy. Bo na zdjeciu to wyglada to tylko tak,jakby set pedałow opierał sie o taka poprzeczna beleczke z tyłu. A nie ma żadnej mozliwości przykrecenia. Bez tego pedały bedą chodziły na boki. W blacie nie widzę też zadnych otworów do przykrecenia setu kierownicy srubami. A to duzo lepszy sposóba na mocne zamontowanie i zabezpieczenie przed odkrecaniem pod wpływem drgań od FF. Do tego wtedy kiera pracuje ciszej bo nie ma tych stuków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pixmania....errari-430.html

Ja tutaj zamówiłem przedwczoraj. Paczka idzie z Niemiec więc trzeba poczekać 3/4 dni, ale taniej o ponad 150zł więc się opłaca. Już się doczekać nie mogę :D:D:D

choćbyś zrobił wysyłkę z Polski i tak musisz 3 dni czekać :)

ale ta kierownica chyba się za często nie psuje? Bo jak tak, to chyba z powrotem zmieniam na DFGT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh z redcoonem serio az takie problemy ? Gwarancji nie da sie zrealizowac u samego Thrustmastera? Cena jest swietna, juz jutro chcialem zamawiac :(

Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że jakieś tam problemy są. Jakiś tydzień temu żona chciała oddać sprzęt grający na gwarancje. Oczywiście zaczęli jej wciskać, że uszkodzenie to nie podlega gwarancji (zacięła się płytka w CD), i ją zbyli. Na co ja żonie, aby do nich oddzwoniła, opie...., i powiedziała, że reklamuje sprzęt na podstawie niezgodności towaru z umową i wysyła do nich na ich koszt.

Nie minęło 30 min, jak oddzwonili i podali listę serwisów gdzie należy sprzęt oddać. Ponieważ jeden był w naszym mieście już nawet nie dochodziliśmy, że to oni mają ponieść koszty dostarczenia przedmiotu.

Co do samej kierownicy to jestem obecnie we Włoszech na delegacji. Kierownice te stoją w Mediaworld za 120 Euro. Czyli cena ta sama co w Komputroniku.

Podsumowanie, ja kiere kupuję tutaj i z Redconem nie chce mieć więcej do czynienia.

Edytowane przez kjedrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120 euro to tyle samo co w redconie?? To gdzie Ty euro kupujesz??

Z pixmanii smialo mozna brac, troszke drozej ale moze nawet lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120 euro to tyle samo co w redconie?? To gdzie Ty euro kupujesz??

Z pixmanii smialo mozna brac, troszke drozej ale moze nawet lepiej.

Czy ktoś chętny na mojego Thrustmastera F430 za naprawde dobrą cene :lol: :lol: :lol:Gratis dorzuce nakładki aluminiowe Sparco na pedały gazu i hamulca ;)

Powód sprzedaży-w poniedziałek dostaje mojego Fanateca :P

Ps.pisać na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chętny na mojego Thrustmastera F430 za naprawde dobrą cene :lol: :lol: :lol:Gratis dorzuce nakładki aluminiowe Sparco na pedały gazu i hamulca ;)

Powód sprzedaży-w poniedziałek dostaje mojego Fanateca :P

Ps.pisać na priva

Mógłbyś napisać jak się spisuje ta kiera? I za ile byś sprzedał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przy G27 nie da się tak ustawić.Chyba,że coś poknociłem, bo u mnie to nie zadziałało. Jak mozesz to napisz tak krok po kroku, jak to zrobić

W każdym razie,nawet bez tych wszystkich przycisków gra się znakomicie. Działaja też diody wskazujące kiedy należy zmienic bieg. Tak samo świetnie działają wszystkie głowne funkcje. Naprawde nie żałuję,że kupiłem i zmieniłem DFGT na G27. Pamietajmy,ze wyścigi to nie tylko GT5. Sa inne dobre gry na konsole, a w zestawie z G27 dostajemy bardzo dobrą,symulacyjną grę wyscigową na PC-ta -R Factor.

Pewnie 4 z 6 przycisków na kierownicy nie będą działać ale wydaje mi się że reszta powinna być jak w G25.

Wchodzisz w ustawienia kierownicy Driving Force Pro ta pierwsza z dwóch to jest 5 kier. w ustawieniach.

I tam już wszystko ustawiasz jak chcesz.

Przykładowe ustawienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego nowego modelu WheelStandFor1 producent napisał mi tak:

Witam,

chyba nie opisałem produktu czytelnie.

To nie jest ulepszony model tylko kolejny.

Do mocowania pedałów są przewidziane specjalne adaptery, więc po

zamocowaniu nie ruszają się.

Stojak jest bardzo stabilny, oczywiście wszystko ( nawet szafę) przy

użyciu odpowiedniej siły da się przesunąć ;-).

Nowy model powinniśmy w tym tygodniu wystawiać na allegro.

Co do ceny to jest on tańszy ponieważ zastosowaliśmy tam prostszy (

tańszy) system regulacji.

Pozdrawiam

Więc może można stabilniej zamontować te pedały. Chyba zakupie ten stojak bo WSP nie mam szans dostać przed świętami, a używki nikt nie chce sprzedać. Ten stojak wydaje się solidny.

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać jak się spisuje ta kiera? I za ile byś sprzedał?

Jak sie spisuje napisałem 2-3 strony wczesniej,reszta w dziale Blackmarket/sprzedam. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powód sprzedaży-w poniedziałek dostaje mojego Fanateca

Jak cena tego cacka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tym? Jakiś wałek czy warto kupić? Cena 130zł niższa niż w sklepie nowa (najtaniej znalazłem po 479zł)

Wałek to chyba nie jest bo można za pobraniem wziąć, ale czy kierownica nie będzie zbyt zniszczona?

http://allegro.pl/lo...1373118595.html

dobra, jak doliczyć jeszcze cene transformatora 110 220 to juz sie podobna robi cena do sklepowej:)

Edytowane przez LwiaNerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki jak sobie Poradziliście z stojakiem podstawką itd pod kierownicę ?? bo mam zamiar kupic G25 a nie wiem jak to ustawic bo przy stole nawet nie

ma mowy grac , czy kupic na allegro chodzi jakoś 269 zł lub zrobic własną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

któryś raz juz się powtórzę ale polecam Wheel Stand Pro... teraz na allegro nie widuje tego sprzętu bo ponoć nie wyrabiają się z produkcją więc na ten rok nie ma co liczyć raczej, ale jak chce ci się trochę poczekać to z czystym sumienie polecam ten stojak... stabilny i wytrzymały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Szanowni Koledzy potrzebuję pomocy!!! Ostatnio przy nadmiarze wolnego czasu zaczęłam grać w Gran Turismo. Poszukuję kierownicy Logitech Driving Force GT - sklep w Krakowie. Dzwoniłam do Saturna, Media Markt i lipa :( nie mają. Posiadacie jakieś namiary na sklep z kierownica na stanie? Gdzie się udać?

Bardzo, bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Szanowni Koledzy potrzebuję pomocy!!! Ostatnio przy nadmiarze wolnego czasu zaczęłam grać w Gran Turismo. Poszukuję kierownicy Logitech Driving Force GT - sklep w Krakowie. Dzwoniłam do Saturna, Media Markt i lipa :( nie mają. Posiadacie jakieś namiary na sklep z kierownica na stanie? Gdzie się udać?

Bardzo, bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

Ania

Zadzwoń do tego sklepu :) http://allegro.pl/logitech-gt-driving-force-gw-fvat-i1373118595.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tym? Jakiś wałek czy warto kupić? Cena 130zł niższa niż w sklepie nowa (najtaniej znalazłem po 479zł)

Wałek to chyba nie jest bo można za pobraniem wziąć, ale czy kierownica nie będzie zbyt zniszczona?

http://allegro.pl/lo...1373118595.html

dobra, jak doliczyć jeszcze cene transformatora 110 220 to juz sie podobna robi cena do sklepowej:)

I 12 miesięcy gwarancji zamiast 24... Lepiej kupić w sklepie albo na innej aukcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie rozleci po roku, to spokojne i drugi rok wytrzyma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×