Skocz do zawartości
ONE

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie pisze jak byk:

Stands for Logitech wheels are compatible with all Logitech models except G25/G27 and red MOMO

G25 stand is also compatible with a new G27 wheel

Poza tym zanim kupiłem WSP to się pytałem o te różnice producenta i mi odpisali (po angielsku bo nie wiedziałem jeszcze że to polska firma):

you can mount GT/DFP wheel to our G25/7 stand, however you won't be able to

mount the pedals.

I can add GT/DFP pedals fastener to G25/7 stand for additional 5EUR, 4GBP or

7USD depending on your location.

EDIT: to było we wrześniu i zdaje się że nie było jeszcze tego modelu z grubymi rurami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po rozmowie z GDDB (Głównym Decydentem Domowego Budżetu) i mam wstępną zgodę z uwarunkowaniem "Bez szaleństw!!!"

Panowie eksperci...

http://allegro.pl/show_item.php?item=1390092483

....nada się?

Wdzięczny będę za odpowiedz uwzględniającą to "nadanie się" czyli...zdaję sobie sprawę że G27 toto nie jest! Ma działać w rękach "niedzielnego" użytkownika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli koniecznie chcesz 90* to się nada ale za taką cenę w życiu bym tego nie tknął, poszukaj lepiej używanych Driving force pro (młodszy brat DFGT) powinny być po 200-250

ps. z tego co pamiętam to driving force ex niebieska/czerwona kosztowały po 220-250pln nówki oczywiście.

Edytowane przez zyggi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem dzisiaj thrustmastera f430 na redcoonie zobaczymy ile czasu zajmie im wysyłka tego sprzętu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli koniecznie chcesz 90* to się nada ale za taką cenę w życiu bym tego nie tknął, poszukaj lepiej używanych Driving force pro (młodszy brat DFGT) powinny być po 200-250

ps. z tego co pamiętam to driving force ex niebieska/czerwona kosztowały po 220-250pln nówki oczywiście.

Dzięki za opinię. Mógłbyś rozwinąć króciutko to "90*"...chodzi o zakres skrętu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Mógłbyś rozwinąć króciutko to "90*"...chodzi o zakres skrętu?

hehe tak pisze o tym przecież od kilku postów :)

90stopni w lewo i w prawo (180* w sumie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie minimalnie odbiega od tematu, ale jak proponujecie obudować szyny od fotela samochodowego ? Po prostu trochę nie estetycznie to wygląda <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem dzisiaj thrustmastera f430 na redcoonie zobaczymy ile czasu zajmie im wysyłka tego sprzętu :)

Ja zamówiłem gdzieś 15 grudnia na pixmania.pl i dopiero dziś to wysłali. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy probowal ktos moze stojak WSP dedykowany do G25 (355pln na wheelstandpro.pl) ale z kiera DFGT? Podobno bardziej stabilny od tego za 320. Czy nie bedzie problemow z przykreceniem do niego DFGT? Czy ten stojak ma jakas dostawke pod shiftera (i czy mozna ja odejmowac)? Dzieki za odp.

Posiadam wsp dedykowany dla G27 a używam na razie z DFGT

Kupiłem taki, ponieważ zamierzam kupić w przyszłości G27 (jak uzbieram kasę)

DFGT ze stojakiem do G27 pracuje idealnie (wszystko pasuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie,chciałbym kupić kiereLogitech Driving Force GT Official Race Wheel - PS3 do GT5 czy naprawdę jest ona najlepsza jak za tą kasę,czy kupić jakiegoś THRUMASTERA,nie jestem jakimś maniakiem ale GT to moja ulubiona gra samochodowa od wielu lat zresztą a w tej chwili w sklepach w Irlandii nie mają dostępnego tego modelu,zastanawiam się więc nad jakąś inna kierownicą ale czy robie dobrze,czy poczekać na LOGITECHA.Pozdrawiam serdecznie.psbutton.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wsp dedykowany dla G27 a używam na razie z DFGT

Kupiłem taki, ponieważ zamierzam kupić w przyszłości G27 (jak uzbieram kasę)

DFGT ze stojakiem do G27 pracuje idealnie (wszystko pasuje)

Dzieki za odpowiedz. Teraz bez strachu zamawiam WSP pod G27 do wspolpracy z DFGT :thumbsup:. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Teraz bez strachu zamawiam WSP pod G27 do wspolpracy z DFGT :thumbsup:. Pozdrawiam.

Zapomniałem ważnej rzeczy, pedałów nie mocuję do rur (mocowanie do pedałów G27 nie pasuje do DFGT)

gram bez mocowanie pedałów (jak dla mnie jest ok)

rozmawiałem z gościem od wsp i można zamówić extra mocowanie do pedałów DFGT do stojaka G27 (dopłata 25PLN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam pytanie, byłem wczoraj u kolegi, który po wizycie u mnie zakupił zestaw PS3+GT5+DFGT ;))

I właśnie pytanie o DFGT (sam posiadam DFGT PRO) jest tam na środku to czerwone pokrętło - gdy wcisnę je to pierwsza pozycja to TCS (więc wszystko jasne można regulować) ale druga pozycja jest nieaktywna (4x4 ze skalą od 0-100) co to jest ? Czyżby rozdział mocy w napędzie 4x4 i jak to uaktywnić??? Dajcie proszę odpowiedź..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie,chciałbym kupić kiereLogitech Driving Force GT Official Race Wheel - PS3 do GT5 czy naprawdę jest ona najlepsza jak za tą kasę,czy kupić jakiegoś THRUMASTERA,nie jestem jakimś maniakiem ale GT to moja ulubiona gra samochodowa od wielu lat zresztą a w tej chwili w sklepach w Irlandii nie mają dostępnego tego modelu,zastanawiam się więc nad jakąś inna kierownicą ale czy robie dobrze,czy poczekać na LOGITECHA.Pozdrawiam serdecznie.psbutton.png

Oprócz kiery DFGT dobre opinie ma też(i działa świetnie z GT5) Thrustmaster ferrari 430 FFB. Jedem z Kolegów opisywał ją w tym temacie(warto poszukac i poczytac). Wykonana jest podobno lepiej od DFGT. Dla mnie jednak dużym minusem jest to,ze ma ona kąt obrotu 270 stopni. Podczas gdy DFGT ma 900. Mi osobiście bardziej pasuje kierownica z wiekszym zakresem obrotu. Ale może to byc tylko uciazliwe, jesli sie wcześniej jeździło tylko na kierach z 900 stopniami a potem przechodzi się na 270. Jak nie jeździłeś wcześniej na kierownicach, to mozesz spokojnie lykać tego Thrusmastera,jeśli jest bardziej dostepny.Jeżeli są obie kiery w sklepach, to polecał bym jednak DFGT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz kiery DFGT dobre opinie ma też(i działa świetnie z GT5) Thrustmaster ferrari 430 FFB. Jedem z Kolegów opisywał ją w tym temacie(warto poszukac i poczytac). Wykonana jest podobno lepiej od DFGT. Dla mnie jednak dużym minusem jest to,ze ma ona kąt obrotu 270 stopni. Podczas gdy DFGT ma 900. Mi osobiście bardziej pasuje kierownica z wiekszym zakresem obrotu. Ale może to byc tylko uciazliwe, jesli sie wcześniej jeździło tylko na kierach z 900 stopniami a potem przechodzi się na 270. Jak nie jeździłeś wcześniej na kierownicach, to mozesz spokojnie lykać tego Thrusmastera,jeśli jest bardziej dostepny.Jeżeli są obie kiery w sklepach, to polecał bym jednak DFGT.

Dzięki stary za odpowiedż.Masz chyba rację poczekam aż pojawi się ta nasza słynna DFGT i wtedy ją zaraz kupię.Na tę chwilę pomykam na padzie ale to jak wiadomo nie to samo.Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam serdecznie.Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam pytanie, byłem wczoraj u kolegi, który po wizycie u mnie zakupił zestaw PS3+GT5+DFGT ;))

I właśnie pytanie o DFGT (sam posiadam DFGT PRO) jest tam na środku to czerwone pokrętło - gdy wcisnę je to pierwsza pozycja to TCS (więc wszystko jasne można regulować) ale druga pozycja jest nieaktywna (4x4 ze skalą od 0-100) co to jest ? Czyżby rozdział mocy w napędzie 4x4 i jak to uaktywnić??? Dajcie proszę odpowiedź..

Po pierwsze primo, musisz mieć samochód z napędem na 4 laczki, a po drugie primo, w ten samochód musisz wsadzić aktywny centralny dyfer, żeby móc sobie dowolnie rozkładać moment na przednia lub tylną ośkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto inwestować w Thrusmastera, bez gałki zmiany biegów firma rżnie z klientów kase. przynajmniej tak sie stara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam do was pytanie (może trochę bezsensu... ale ;])

chodzi mi o to, że chce kupić sobie gran turismo 5 i nie wiem czy jest sens kupować maksymalnie realistyczny symulator żeby grac na padzie.I w tym momencie od razu nasuwa się pytanie : Czy lepiej kupić wcześniej kierownice a dopiero później grę czy może najpierw grę i pomęczyć się na tym padzie zbierając na kierę. NIE WIEM ! proszę o pomoc

Z góry dzięki i pozdrawiam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw kupiłem GT5 i zbieram na kiere.

Na padzie gra mi się całkiem dobrze (wszystkie części gt tak gram)

Analog jest bardzo czuły w GT5 więc nie ma problemu z najmniejszym skrętem.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to logiczne.... najpierw gierka... potem kierownica.

Bo co Ci po kierownicy skoro bedziesz czekał na grę hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thrustmaster przynajmniej ma normalne łopatki, a nie jakieś pseudoguziczki :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz F1 czy coś podobnego w swojej kolekcji gier? Napiszę tak, jeżeli zacząłbyś karierę od 0 z kierownicą to na prawdę fajnie by się Tobie grało, lepiej niż na padzie. Myślę, że nim dozbierasz do kiery to dawno przeszedłbyś 60-70% gry na padzie. Wiadomo, że można potem te wyścigi zaczynać od nowa na kierownicy - ale to już nie jest to samo, przechodzić 2 raz ten sam wyścig :).

Jeśli masz jakieś gry wyścigowe to na twoim miejscu kupiłbym pierw kontroler i śmigał we stare gierki, jeśli nie masz to chyba lepiej pierw kupić GT bo co z tego, że będziesz miał kierownicę, a nie będziesz miał w co grać. Będzie to leżeć i tracić tylko gwarancje. No chyba, że masz osobę która jest Ci w stanie pożyczy Gran Turismo na jakiś czas.

Przypominam, że jeśli od początku obcował byś z kierownicą w GT to na pewno byłaby to świetna zabawa. Może uzbieraj od razu na te dwie zachcianki i kup za jednym zamachem? wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz F1 czy coś podobnego w swojej kolekcji gier? Napiszę tak, jeżeli zacząłbyś karierę od 0 z kierownicą to na prawdę fajnie by się Tobie grało, lepiej niż na padzie. Myślę, że nim dozbierasz do kiery to dawno przeszedłbyś 60-70% gry na padzie. Wiadomo, że można potem te wyścigi zaczynać od nowa na kierownicy - ale to już nie jest to samo, przechodzić 2 raz ten sam wyścig :).

Jeśli masz jakieś gry wyścigowe to na twoim miejscu kupiłbym pierw kontroler i śmigał we stare gierki, jeśli nie masz to chyba lepiej pierw kupić GT bo co z tego, że będziesz miał kierownicę, a nie będziesz miał w co grać. Będzie to leżeć i tracić tylko gwarancje. No chyba, że masz osobę która jest Ci w stanie pożyczy Gran Turismo na jakiś czas.

Przypominam, że jeśli od początku obcował byś z kierownicą w GT to na pewno byłaby to świetna zabawa. Może uzbieraj od razu na te dwie zachcianki i kup za jednym zamachem? wink.gif

Najlepiej jak kupisz taki zestaw odrazu czyli kierownica+GT5 i zaczniesz gre odrazu od jazdy na kierownicy.Gwarantuje że pózniej juz nie przesiądziesz się na pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

jest tego sporo na ebay`u...i niektóre w dostępnych cenach! Nadają się do czegoś?

Dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

jest tego sporo na ebay`u...i niektóre w dostępnych cenach! Nadają się do czegoś?

Dzięki...

Odpuśc sobie ten model,bardzo dobry jest Thrustmaster F430,w przyzwoitej cenie,jakościowo bije na głowe DFGT i w pełni obsługuje GT5. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×