Skocz do zawartości
ONE

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Kupiłem dziś logitech driving force gt i mam taki problem z GT5 :(

blokuje mi się pedał hamulca. Objawy są takie, że jak zahamuję to pasek siły hamowania nie zawsze spada do zera i jadę na gazie + plus lekko hamulec (ledwo co się świeci na czerwono). Musze strzelić z pedała, żeby się całkiem wyłączył. Czy to problem z nowości i się wyrobi? Czy mam składać reklamację w sklepie??? Odpaliłem demo WRC i jest ok. Tylko w GT5 mam taki kłopot... :(

co robić?

może to kwestia jakichś ustawień? chociaż próbowałem wiele i ciągle tak samo... znacie temat???

pzdr

U mnie ten sam problem i też tylko i wyłącznie w GT5 (to samo miał kolega który też ma taką samą kierownice) problem ustaje po odłączeniu i ponownym podłączeniu pedałów ale jest to problem mimo wszystko irytujący bo chce czerpać radość z jazdy a tu lekko hamulec wciśnięty i auto nie daje całej mocy z siebie, pół biedy jak to się dzieje w trybie normalnego wyścigu bo można dać reset i gramy na nowo ale granie tak w trybie multi mocno irytuje i na samym wstępie mamy nikłe szanse na wygranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy ma ktos pomysl na to jak zrobic, zeby manetki przy kierownicy dzialaly?:D Poniewaz ni jak nie moge ich uruchomic. Kierownica to Logi G25.

P.S. Dodam tez, ze przyciski rowniez nie dzialaja.

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grający na DFGT jak macie ustawioną kiere w opcjach? macie włączone wspomaganie kierowania ? co to daje w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem o krok od kupna DFGT, oglądałem filmiki na youtube zwracając uwagę na dźwięki wydawane przez kierownicę.

Gram głównie późnym wieczorem, kiedy żona i dzieciaki już śpią. Czy ta kierownica rzeczywiście wydaje takie dzikie jęki? :)

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje ale nie aż tak głośne i jeśli te osoby nie mają bardzo słabego snu oraz nie śpią w tym samym pomieszczeniu co konsola to kupuj śmiało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trochę szumi :) jak jesteście w jednym pokoju, to żona nie pośpi... no chyba, że zainwestujesz w stopery, stosowałem takie jak miałem w trakcie urlopu remont na klatce :) 5zł w aptece i nie ma problemu ;-)

ps. pisałem wcześniej, że mam problem z pedałem hamulca. Drugiego dnia użytkowania zniknął i do tej chwili się nie pojawił :-) mam nadzieję, ze już nie powróci

GT5 wymiata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Móglby ktoś odpowiedzieć jakie opcje kiery ma ustawione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://w929.wrzuta.pl/film/7aSe2q77ugS/g27_problem

http://w168.wrzuta.pl/film/7l5o2rNqim7/g27

czy Wy- uzytkownicy g27 macie podobne jazdy?;) Lekkie dotkniecie i obroty 360st.? Zauwazcie jaka predkosci auta jest mala.

I czy tez musicie uzyc calej sily by obrocic jednym palcem kiere (ps3 wlaczona)?

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z was będzie wiedział gdzie da się kupić potencjometr do Logitech Driving Force EX, wygląda dokładnie tak

2010-11-28+23-29-06.jpg 2010-11-29+00-38-06.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam taka kierownice jeszcze z czasow ps2 ... ma kilka pare ladnych lat dzis ja odkopalem na strychu...

da wogole rade?

http://allegro.pl/ki...1338691812.html

wypowie sie ktos na ten temat??

a czy mozna wogole podlaczyc inna kierownice niz te w opcjach co sa ktora bedzie dzialac ??

Pozdrawiam i prosze o pomoc. nie wiem czy kupywac kabel bo jak nie bedzie wogole dzialac to nie bede wydawac pieniedzy na kabel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie kup poduszkę a nie kierownicę. Mniej wydasz i lepiej się sprawdzi "na leżąco" ;)

...

Kierownica daje więcej precyzji niż pad, ale jest od niego wolniejsza. Więc nie da się powiedzieć, czy będzie Ci łatwiej. Kierownica po pierwsze ma dawać 100x lepsze odczucia i frajdę z jazdy, a ta nad którą się zastanawiasz takiej Ci nie da imo...

Pozdr.

No właśnie poduszki zakupione i nie chcę ich wymieniać :P Kierownicę zamówiłem bo 155 to w sumie nie majątek i mam nadzieję że odczucia będę miał jak ludzie którzy pisali poniższe komentarze:

Logitech DFWireless

Gość pisze że pod koniec tygodnia będą wysyłki więc jak ktoś z okolic sosnowca/ katowic będzie miał ochotę porównać (bo ja oczywiście mam) z DFGT lub g25/g27 to chętnie wpadnę ze swoją nową kierą i sam się przekonam czy aż takiego strasznego shita kupiłem :D Mam nadzieje, że spełni moje oczekiwania i da mi więcej frajdy niż pad a nie zmusi do przemeblowania pokoju oraz zbytniej zmiany pozycji w jakiej gram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poszukuje kierownicy kompatybilnej z xbox 360 i ps3 . Mozecie jakas polecic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten sam problem i też tylko i wyłącznie w GT5 (to samo miał kolega który też ma taką samą kierownice) problem ustaje po odłączeniu i ponownym podłączeniu pedałów ale jest to problem mimo wszystko irytujący bo chce czerpać radość z jazdy a tu lekko hamulec wciśnięty i auto nie daje całej mocy z siebie, pół biedy jak to się dzieje w trybie normalnego wyścigu bo można dać reset i gramy na nowo ale granie tak w trybie multi mocno irytuje i na samym wstępie mamy nikłe szanse na wygranie.

no to dobrze, że wszedłem na forum bo chciałem już pedały rozwalić. U mnie identyczny problem. Ja tam za każdym razem już nogą "odciskam" pedał hamulca zaczepiając palcami od spodu i pcham do góry lecz.. w ten sposób już sobie krzywdę zrobiłem. Ciekawe czemu tak się dzieje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale dzisiaj skalibrowałem od nowa kiere jak miałem ten problem przejechałem parę kółek i problem powtarza się :/ dziwne jest nie to czemu ale to że np w F1 takiego czegoś nie miałem tylko w GT5p i GT5, ktoś mówił że na jakimś forum jest opisane jak rozkręcić i co tam zrobić żeby działało dobrze ale nie mogę znaleźć tego nigdzie a nie chce mi się dawać kiery na gwarancje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, w praktyce tez niby tak jest, natomiast nie wszystkie sa w pelni obslugiwane, moga nie dzialac np. 2 przyciski, albo nie bedzie mozna ich ustawic itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech DRIVING FORCE WIRELESS <--- a co sądzicie o tej ?? będzie różnica w porównaniu do pada:P Powiem szczerze gram w GT5 i dopiero 10 lvl a już problem nie mogę przejść na złocie .. ba nawet na srebrze 2 event w specjalnych na torze NASCAR. Czy mam za małego skilla na padzie czy jest to niewykonalne?? Dodam że nie wydam na kierownicę 300 czy więcej zł a tą znalazłem na allegro za 160 z wysyłką. Ktoś na tym gra ?? Jakieś opinie ??

Akurat jeżeli chodzi o Nascar 2 event to na padzie zrobiłem na złoto, fakt, że zajęło mi to 2h a wyjadaczem nie jestem. Czy naprawdę tą grą nie da się później delektować nie mając kierownicy? Mam problem bo nie mam miejsca by ją zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeżeli chodzi o Nascar 2 event to na padzie zrobiłem na złoto, fakt, że zajęło mi to 2h a wyjadaczem nie jestem. Czy naprawdę tą grą nie da się później delektować nie mając kierownicy? Mam problem bo nie mam miejsca by ją zainstalować.

No ja się po niecałej godzinie poddałem. Ja kierownicy może nie tyle nie mam gdzie ale nie będę robił przemeblowania a właśnie tą o której piszę kładziesz na kolanach i jeździsz. FF ma słabszy niż polecane przez kolegów ale to ze względu na mocowanie ... a raczej jego brak :D Słaby ale jak czytałem poprawny czyli dobrze wszystko idzie wyczuć. Generalnie słyszalem o niej dużo pochlebnych opinii ale nie na tym forum ani na simracing. Czy gra się lepiej niż na padzie dam znać w przyszłym tygodniu jak zainteresowany jesteś(wtedy powinienem ją mieć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Niedługo kupuje GT5 i zastanawiam się czy ta kierownica kupiona za czasów PS2 pójdzie na GT5 http://allegro.pl/apollo-mx-v9-ps3-ps2-pc-i1347200431.html

Mam do niej przejściówke z PS2>USB ale podłączając ją pod demo Shift'a nie dało się grać ,bo np. pedał gazu służył do hamulca ręcznego -_- .

Z góry thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem DFGT jako, że jest to największy temat o kierownicach na tym forum to pozwolę sobie zapytać o działanie tej kierownicy na WRC (demo). Podczas jazdy kierownica sama w zakręcie odbija, tak chyba nie powinno być. Czy w wrc można regulować FF, bo wyłączyłem go odpinając zasilacz po kalibracji, ale przecież nie o to chodzi. Nie mam na razie nic więcej do grania, sprawdzę jeszcze demo na lapie. Jest to moja pierwsza kierownica z FF.

Czy użytkownicy mogą przetestować wrc i podzielić się technicznymi wrażeniami z jazdy?

Edytowane przez airjack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj podłączyłem do PS3 kierownicę Logitech Momo Racing (wersja PC) i działa !!!

W GT5 wykrywana jest jako Force GT, więc działają tylko 4 przyciski z 6, a zmiana biegów jest łopatkami (drążek jest martwy), ale co tam i tak jest bosko.

Jeśli ktoś potrzebuje taniej i solidnej kiery, można szukać w/w na Aledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się po niecałej godzinie poddałem. Ja kierownicy może nie tyle nie mam gdzie ale nie będę robił przemeblowania a właśnie tą o której piszę kładziesz na kolanach i jeździsz. FF ma słabszy niż polecane przez kolegów ale to ze względu na mocowanie ... a raczej jego brak :D Słaby ale jak czytałem poprawny czyli dobrze wszystko idzie wyczuć. Generalnie słyszalem o niej dużo pochlebnych opinii ale nie na tym forum ani na simracing. Czy gra się lepiej niż na padzie dam znać w przyszłym tygodniu jak zainteresowany jesteś(wtedy powinienem ją mieć).

Ok. To koniecznie się pochwal, bo to może być jakieś rozwiązanie.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez podłączyłem wczoraj Logitech Momo Racing i jest ok,tak jak napisał wyżej kolega.

Zastanawia mnie tylko czy koło kierownicy w momo jest tego samego rozmaru niz np.w DFGT lub G25?

BO ta moja to taka mała jakaś jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×