Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

To zgadnij? Dla mnie ta gra jest denna i tyle. Ja ci nie mowie co ma ci sie podobac a co nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyżak, wielkie brawa. Przyjaciół tutaj to raczej nie znajdziesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczba gier na PS+ robi wrażenie, ale jeśli odsiejemy gry które nie trafiają w nasz gust to tego nie ma aż tak bardzo dużo. Ja np. nie gram w fps na ps3 bo nie umiem i nienawidzę celować za pomocą pada. A ponieważ znaczną część dużych produkcji jakie ostatnio dostaliśmy to strzelanki sporo gier odpadło mi z urzędu. A taki Motorstorm nie trafia w ogóle w moje gusta. A ja nie jestem z tych co uważają że skoro coś dostali za prawie darmo to MUSZĄ w to zagrć. Dodam tylko że w plusie jestem od grudniowej promocji więc jeszcze zbyt wiele gier nie uzbierałem:D

Żeby nie było że jestem jakąś forumową marudą, uważam że ps+ to świetna usługa i opłacalność nie da się z niczym porównać.

BTW gra ktoś z Was w Guardians of middle earth? Ja próbowałem ale wieczorem kiedy siadam przy konsoli, są takie lagi że nie da rady grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bioshocka też nie przeszedłem bo jakoś nie przypadł mi do gustu ale w singla trochę pograłem. Za to mortal kombat.. hmm... to już jest inna bajka. Jeśli chodzi o mnie to z tym tytułem trafili w dziesiątkę. Miałem akurat jakoś zajawkę na jakąś bijatykę, a za tekkenem nie przepadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyżak, wielkie brawa. Przyjaciół tutaj to raczej nie znajdziesz.

A dziekuje:) Kto powiedzial ze szukam? A tak na marginesie mowiac nie wim o co ci chodzi? O to ze napisalem ze bioshock jest denny? O to bardzo przepraszam:( Czyli moj przedmowca tez tu przyjaciol nie znajdzie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chciałbym w niedalekiej przyszłości dostać w plusie SSX ;)

Na ps2 się zagrywałem w nią. Tak jak ktoś już wypowiedział się w temacie, dla mnie nie ma sensu kupować gier teraz bo z plusa jest tyle, że jest w co grać. Złożyłem się jakoś w październiku z kumplem i są to moje najlepiej wydane 30zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kisiel-PL: SSX to marzenie, ale chyba za nowa gra żeby trafiła teraz do Plusa :(

Ja bym chętnie zobaczył może Skate, ale nie wiem czy jest w PSS.

Może jest szansa na któregoś Mass Effecta? Ostatnio przecież doszedł ME1 do PSS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał zobaczyć w lutym tdu 2, nie wiem czy w pss jest. Skate i ssx też chętnie bym pograł ale jakoś do mass efecta mnie nie ciągnie. Już niedugo się dowiemy :banana:

@malpka Właśnie pokazałeś swoje oblicze. On nic złego nie zrobił, przecież tylko wyraził SWOJE zdanie(dość krytycznie) na temat jakiejś gry. To że Tb(najprawdopodobniej) się ona podoba to nie znaczy że masz wyzywać wszystkich których ona nudzi. Zmień swoje zachowanie bo przez takich ludzi jak Ty to forum traci użytkowników. Jak nowy użytkownik zobaczy taki twój post to aż go odciąga od forum i boi się wyrazić swojej opinii że zaraz wszyscy fani tej gry go zwyzywają, a tego chyba nie chcemy. To jest forum i tutaj każdy ma mieć swoje zdanie, a Tb nic do tego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy to koncert życzeń ? Co bedzie to bedzie :P zachowujecie sie jak by ktos z sony sledzil ten temat ;)

Btw ten temat powinien byc otwierany tylko zeby żeby Pablos_83 wrzucił jakieś info jak jest cos wiadomo oficjalne itp. Bo strasznie się tu syf zrobił. Kiedyś mozna było rozkminy robić bo Chris wrzucał na twitter wskazówki teraz ten temat to w większości:

-Koncert Życzeń

-Kupno na na dwóch

-Durne pytania jak dorwać za darmo plusa które sie powtarzaja co strone

Bicie piany nic po za tym ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up po to jest forum by dyskutować a od "suchych" newsów to są portale :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RaFaLiK37 po to jest ten temat aby podyskutować o tym co będzie w plusie, a gdy już się dowiemy to pomówić komu się podoba, a komu nie itp. To nie jest temat od newsów. Jak mój przedmówca od newsów jest portal, Tutaj jest forum, tu się dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie dyskutujecie tylko strzelacie, wypiszecie z 200 gier i trafią się trzy.

Ale mi dyskusja.

A od wypisywania co się komu podoba są tematy odpowiednich gier.

Albo jeśli chcecie strzelać to zróbmy tak, że co miesiąc pablo będzie banował za niecelne strzały ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zorganizować taką grę pt Ustrzel Plusa.

Zasady prostę do określonej daty każdy może podać 5 tytułów na PS3, oraz 3 tytuły na Vite

I system punktowy. Później podsumowanie roczne kto najlepiej typował :D I w nagrodę długopis z logiem PS. :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie dyskutujecie tylko strzelacie, wypiszecie z 200 gier i trafią się trzy.

Ale mi dyskusja.

A od wypisywania co się komu podoba są tematy odpowiednich gier.

Albo jeśli chcecie strzelać to zróbmy tak, że co miesiąc pablo będzie banował za niecelne strzały ;)

jakbyś nie zauważył to zawartość tego tematu składa sie z ogłoszeń co i kiedy w PS+, typowania gier, zadawania pytań na które odpowiedź jest w pierwszym poście, pytań czy już można pobrać, opinii o grach z PS+, i tyle; jak ograniczysz to do istotnych wiadomości to otrzymasz 6-10 postów na miesiąc ;)

zostaje stworzenie zamkniętego wątku, gdzie pisać może tylko pablo + ew. zastępca, z istotnymi informacjami, a ten temat niech pozostanie sam sobie bez moderacji (no może tylko w ekstremalnych sytuacjach, kłótnie itd, )etc.; wtedy ktoś kto szuka tylko istotnymi informacji, w ogóle by tu nie zaglądał; a ten co chce postrzelać, pomarzyć, pomarudzić, pożalić się (lub gra w gierki kolegi wyżej) o PS+ czułby się tu jak ryba w wodzie

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że wy teraz też robicie offtop i spamicie? Jak chcecie, żeby temat nie był zaśmiecany, to sami przestańcie pisać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spytać, kiedy był Shift 2 i Far Cry 2 w Plusie? Ktoś pamięta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku poprzedniego roku, uzyj google'a.

Moze i faktycznie tu jest za duzo spamu i zgadywanek .. ale to i tak jedyny temat do ktorego wchodze z ciekawoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od wczoraj używam 30 dniowej aktywacji PS Plus. Dzisiaj wchodząc z komputera do zakładki Media -> Games w tabeli ujrzałem datę ważności gier z PS+, m.in. LBP2.

Czy to oznacza, że wraz z końcem usługi te gry mi znikną, bądź nie będę mógł w nie grać?

Owego pytania wyszukiwarka nie znalazła, więc muszę skorzystać ze starego motta "jak było to sory".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było milion pięćset sto dziewięćset tysięcy milionów razy do sześcianu . 30 dniowy to 30 dniowy , a nie wieczny czy dożywotni . Po miesiącu gry nie odpalisz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napis na górze strony...

PS+ (Przeczytaj Pierwszy Post!)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz mógł grać, ale jak Ci się spodoba przedłużysz sobie na 3 miesiące, albo od razu na cały rok i nie będziesz miał ciśnienia że nie będziesz mógł skończyć coś czego zacząłeś.

A o temat już pytali ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spytać, kiedy był Shift 2 i Far Cry 2 w Plusie? Ktoś pamięta?

Shift 2 był w kwietniu 2012 r. wraz z Shankiem 2 :) Pamiętam, bo to był mój pierwszy miesiąc w Plusie :P

Far Cry nie pamiętam, ale na pewno przed moją subskrypcją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×