Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

2xPsV = 2 konsole playstation vita lub formatowanie co zmiana konta...inaczej niestety się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up:

vita pozwala na 1 konto tylko. T co pisze w 1 post odnosi się do tego, że możesz mieć na 2 PSV, 2PS3 jedno konto PSN aktywne.

Na vicie musisz grać na koncie który ma ps+ niestety...

Ej o co biega z ta automatyczna aktualizacja gier? Zaktualizuja mi się te gry które mam na dysku czy co?

tak a po za tym

auto synchro trofeów

backup savów na chmurę

edit: i jeszcze fajny bajer w postaci automatycznego kontynuowania pobierania o ustalonej godzinie- np chcesz pobrać grę x, rozpoczynasz pobieranie tej gry, wyłączasz konsolę bez zatrzymywania pobierania. Konsola sama się włącza w wybranym w ustawieniach PS+ przedziale czasowym i robi wszystko co opisałem wyżej + pobiera to co zacząłeś wcześniej pobierać.

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno czyli na drugim koncie nie pogram w gry z ps plus na vite...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a można włączyć automatyczne przesyłanie gier, których nie mam na dysku (są z płyty), a za pierwszym razem odrzuciłem tę opcję? W grach zapisanych na dysku jest taka opcja (automatyczne przesyłanie zapisanych danych :psnplus: ), można zmienić w tytułach z pudełkowej dystrybucji?

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a można włączyć automatyczne przesyłanie gier, których nie mam na dysku (są z płyty), a za pierwszym razem odrzuciłem tę opcję? W grach zapisanych na dysku jest taka opcja (automatyczne przesyłanie zapisanych danych :psnplus: ), można zmienić w tytułach z pudełkowej dystrybucji?

jak masz płytę w napędzie to najeżdżasz na nią i trójkąt na padzie.

Z boku masz opcję przesyłanie danych do ps+- dajesz na włącz i tyle

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Planuję wykupić kod na subskrypcję playstation plus. Z tego co wyczytałem, to aby kod zrealizować trzeba podawać dane swojej karty. Czy to znaczy, że sony będzie sobie pobierało opłaty z mojej karty?

Poniżej podaje wpis od sony:

Do zrealizowania tego kuponu potrzebna jest karta kredytowa/debetowa. Do końca trwania okresu próbnego nie zostaną naliczone żadne opłaty. Po upływie okresu próbnego subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona na 90 dni, za co zostanie pobrana opłata. W dowolnej chwili można anulować 30-dniową subskrypcję próbną.

Proszę o odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Planuję wykupić kod na subskrypcję playstation plus. Z tego co wyczytałem, to aby kod zrealizować trzeba podawać dane swojej karty. Czy to znaczy, że sony będzie sobie pobierało opłaty z mojej karty?

Poniżej podaje wpis od sony:

Do zrealizowania tego kuponu potrzebna jest karta kredytowa/debetowa. Do końca trwania okresu próbnego nie zostaną naliczone żadne opłaty. Po upływie okresu próbnego subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona na 90 dni, za co zostanie pobrana opłata. W dowolnej chwili można anulować 30-dniową subskrypcję próbną.

Proszę o odpowiedzi!

Tyczy się to kodu 30 dniowego. Trzy miesięczny abonament i roczny nie wymaga karty. I tak w ogóle chcesz kupić kod który rozdawany był za darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal można dostać za friko 30 dniowy ps+ jak nie na profilu playstation polska to na profilu Sony playstation DE na faceboku; nie ma co dawać kasy za coś co jest za darmo dostępne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkminiałem sobie troszeczkę dzisiaj z kumplem na nudnym wykładzie o PS+ i doszliśmy do wniosku, iż wielce prawdopodobne jest pojawienie się już niebawem w ofercie Battlefielda 3. Dlaczego? Wraz z ostatnim dodatkiem DLC, który wychodzi teraz, kończy się wsparcie dla BF3 i w pełni (zapewne) ruszy kampania promocyjna Battlefielda 4. Nie wiem w sumie, czy ten BF4 faktycznie wyjdzie w 2013 (nie pamiętam, jak to było z "trójką", jak szybko została zapowiedziana), w każdym razie, jeśli EA chce zarobić na tej sporej ilości dodatków i DLC do BF3, idealnym pomysłem wydaje sie wrzucenie BF3 do plusa, bo automatycznie DLC staną się dla plusowiczów łakomym kąskiem.

Podobnie sytuacja ma miejsce w marcu, gdzie pojawił się ostatni dodatek do Mass Effecta 3 i w tym samym czasie gra wylądowała w plusie. Pytanie tylko, czy prawdopodobny BF3 może pojawić się w ofercie w ciągu najbliższych miesięcy, czy też bardziej pod koniec roku, w okolicach premiery "czwórki".

Jedno jest pewne - gry od EA bardzo często lądują w ofercie (chyba jest to dystrybutor, który udostępnił dla PS+ najwięcej gier? pytanie do fachowców w temacie) i można spekulować, że prędzej, czy później zagramy w takie tytuły jak wspomniany BF3, ale także Dragon Age II, Kingdoms of Amalur: Reckoning itd.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 30 dniową wersję PS+ jest możliwość sciągania na wirtualny dysk gier czy służy on tylko do zapisywania danych z gier ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wirtualny dysk jest tylko dla danych z gier. Nie pobierzesz sobie na niego gier z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobieństwo że bf3 pojawi się w PS+ jest takie same jak dla prawie każdej gry; na dodatkach do bf3 wiele nie zarobią, bo one sprzedały się już w większości w sierpniu wraz z premierą premium, kończy się wsparcie w postaci premium, co nie oznacza że nie pojawi się jeszcze jeden dodatek;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobic jak pobralem massa pomazalo mi ze to ta wersja 60minutowa wiec pomyslalem ze przy pierwszym wlaczniu sciagnie sie jakis patch czy cos ze ,, zrobi"sie normalna wersja odpalilem wiec pokazalo mi sie jakies uaktualnienie 22mb sciagnelo zainstalowalo i wyskakuje blad i gra za cholere nie chce sie wlaczyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm. wejdź do zakładki ps+/ twoja kolekcja gier od zaraz w PSS i aktywuj pobieranie gry z tego miejsca i zaraz anuluj. Powinno zadziałać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up też tak mam, dzisiaj włączę i zobaczę co się stanie.

W ogóle ostatnio grałem sobie w God of War, po pół godziny grania komunikat (Materiał utraci ważność za 30 minut)

potem Materiał utraci ważność za 15 minut

Materiał utraci ważność za 5 minut

i koniec.

Wyszło mi do XMB. Gra normalnie nadal jest na liście moich gier. Włączam ją i jest OK.

Trochę bez sensu to było ;-)

Korzystając z okacji zapytam się, jaki tryb wybrać w Mass Effect 3. Fabuła czy RPG ? (Akcji nie chcę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierz ten gdzie jest mniej gadania, jakbym miał jeszcze raz wybierać,może wybrałbym akcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykorzystaj te 60 minut a gra przejdzie w pełną wersje, pablos tak zrobił, pisał 1 czy 2 strony wcześniej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okacji zapytam się, jaki tryb wybrać w Mass Effect 3. Fabuła czy RPG ? (Akcji nie chcę)

Szybkie rozwianie twoich wątpliwości:

http://masseffect.eu/28-newsy/mass-effect-3/451-recenzja-dema-mass-effect-3-tryby-rozgrywki.html

Ja wybieram RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×