Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Samo składanie nie jest zakazane..ale ogłaszanie się z tym już tak xD

Wiadomo czego oczy nie widzą tego sercu nie żal...więc ugadaj sie z kims na privie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna opcja z tym The Walking Dead. Wstrzymałem się, licząc na obniżkę season pass no i warto było :)

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobre miejsce ale sprawdzajcie dokładnie pocztę na którą macie założone konto ps3.

Wczoraj dostałem od sony kod na Motorstorm RC na ps3/psv jako rekompensatę za opóźnianie Ratcheta. Nigdy nie kupiłem Ratcheta, a kod dostałem. Na GT duzo ludzi też nie miało Ratcheta, a kod dostali. Dodam, że kod dostałem na miala na którym nie mam ps+ czyli na głównym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zapewne sciagnales demo ratcheta zalogi q?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ściągnałem betę załogi ale na koncie z PS+ które nie jest moim głównym kontem, a na to konto kodu nie dostałem.

Edytowane przez furo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem na plusa. To chyba nagroda za betę <br />

Edytowane przez Nesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mały off-top (przepraszam za to, ALE TO TYLKO POTWIERDZA SPRAWDZANIE MAILA):

Na Origin pobrałem BETĘ SimCity (nigdy w nią nie zagrałem bo serwery były zapchane) a teraz dostałem maila, że jako rekompensata za to, że zakupiłem (tj. mam SimCity na koncie origin co z tego że betę :P) ów grę to będę mógł ściągnąć jakąś ich tam grę za free Most Wanted, BF3, Dead Space 3 czy coś tam jeszcze :P

Dlatego SPRAWDZAJCIE MAILA :) Bo może się ktoś MIŁO POMYLIŁ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mały off-top (przepraszam za to, ALE TO TYLKO POTWIERDZA SPRAWDZANIE MAILA):

Na Origin pobrałem BETĘ SimCity (nigdy w nią nie zagrałem bo serwery były zapchane) a teraz dostałem maila, że jako rekompensata za to, że zakupiłem (tj. mam SimCity na koncie origin co z tego że betę :P) ów grę to będę mógł ściągnąć jakąś ich tam grę za free Most Wanted, BF3, Dead Space 3 czy coś tam jeszcze :P

Dlatego SPRAWDZAJCIE MAILA :) Bo może się ktoś MIŁO POMYLIŁ ;)

Ogólnie każdy kto zarejestruje Simcity do 26 marca będzie mógł ściągnąć wybraną gre za darmo :) Tylko dziwne, ze za bete też dają xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mały off-top (przepraszam za to, ALE TO TYLKO POTWIERDZA SPRAWDZANIE MAILA):

Na Origin pobrałem BETĘ SimCity (nigdy w nią nie zagrałem bo serwery były zapchane) a teraz dostałem maila, że jako rekompensata za to, że zakupiłem (tj. mam SimCity na koncie origin co z tego że betę :P) ów grę to będę mógł ściągnąć jakąś ich tam grę za free Most Wanted, BF3, Dead Space 3 czy coś tam jeszcze :P

Dlatego SPRAWDZAJCIE MAILA :) Bo może się ktoś MIŁO POMYLIŁ ;)

Co to ma wspólnego z PS+??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakaowe Oko napisał w komentarzach, że w piątek będziemy mieli rozpiskę plusa na kwiecień.

Czy to wiarygodne źródło informacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam rozpiska będzie najprawdopodobniej w piątek

:laugh: tylko czy ja jestem bardziej wiarygodny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, plusik kończy mi się 21 marca, a przedłużać na razie go nie zamierzam (wszystko co chciałem z obecnych gier - ograłem, zaliczyłem też kilka niewypałów jak np. Bioshock 2, najnowszy Mortal Kombat czy Deus Ex, które średnio mi się spodobały, dlatego po godzince grania leżą na dole listy ostatnio uruchamianych gier). Zastanawiam się nad zakupem Heavy Raina - jeśli nie będzie go w tym miesiącu w plusie (w co wątpię) to kupuję na stówę.

Z pewnością gier w plusie jest dużo i nie można narzekać, ale szczerze mówiąc mało mi się spodobało. Tak naprawdę to bez opamiętania wciągły mnie: Batman Arkham City, God of War HD, Sleeping Dogs (miałem brać się za platynkę, ale po 46 % zrezygnowałem - te znajdźki są zbyt czasochłonne jak na brązowe trofea), inFamous 2 (platynka jest, chociaż raczej dlatego, bo łatwa - sama rozgrywka nie porywa), Limbo, Motorstorm (solidna dawka adrenaliny, ale na pewno nie na dłużej - po przejściu bardzo łatwego singla wpadło kilka trofek, w tym 2 złote - multi zostawiłem po trzech wyścigach).

Kurczę, ostatnio zamiast ruszać nowe gry wolę odpalić multi w CoD: MW 2, zagrać trzy mecze FFA i wyłączyć konsolę. Nie wiem czy to jakiś kryzys w moim konsolowym życiu, dlatego na razie plusa nie przedłużam, bo większość czasu, przez który będzie aktywny zmarnuje się. Zresztą mam jeszcze do ogrania Dragon Age: Początek, więc nie będę się nudzić.

Chociaż jeśli w kwietniu będzie jakiś fajny zestaw pełnych wersji, to pewnie się skuszę. W końcu to duża oszczędność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Defiance - eee takie mmo fps, hm... może kupa może nie ;) Ale na pewno może być miłą alternatywą i chwilową odskocznią :) Tym bardziej, że za free :) (przynajmniej beta :P)

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze beta zawsze jest za free (chyba że sim city ale to inna historia :) )

po drugie sprawdź w w słowniku co znaczy słowo na b. którego nieudolnie używasz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to wkurza - bynajmniej znaczy tyle, co 'wcale'. W przypadku, w którym ty go użyłeś ma być 'przynajmniej'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c0r Zawsze możesz kupić plusa i kupować do tego jakieś starsze tanie gry. Na Allegro jak dobrze trafisz możesz naprawdę trafić dobre tytuły w niskich cenach.

Heavy Rain jest świetną grą ale na jeden raz. Ja po pierwszym przejściu muszę dać sobie trochę czasu zanim do niego wrócę.

Poza tym nikt nie każe Ci wbijać trofeów. Ja wiem że, pasek lvla z każdym procentem podnosi ego ale nie przesadzajmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×