Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze beta zawsze jest za free (chyba że sim city ale to inna historia :) )

po drugie sprawdź w w słowniku co znaczy słowo na b. którego nieudolnie używasz

A czemu nieudolnie ? ;)

Zasadniczo cykl życia kolejnych wersji programu można podzielić na następujące etapy:

wersja niestabilna (testowa) – seria wydań, podczas której dodawane są przede wszystkim nowe możliwości:

wersja robocza (pre-alpha) – dostępna zazwyczaj tylko dla twórców programu w postaci repozytorium kodu źródłowego (np. CVS, SVN), kiedy implementowany jest algorytm programu, tworzony jest interfejs i dodawane są nowe funkcje

wersja alfa (pre-beta) – autorzy doprowadzają do rzeczywistego działania programu, nawet w ograniczonym zakresie

wersja beta – kiedy program ma już pierwszych użytkowników, zwanych często beta-testerami, wyłapywane są błędy związane z różnymi środowiskami i warunkami pracy programu

Zasadniczo cykl życia kolejnych wersji programu można podzielić na następujące etapy:

wersja niestabilna (testowa) – seria wydań, podczas której dodawane są przede wszystkim nowe możliwości:

wersja robocza (pre-alpha) – dostępna zazwyczaj tylko dla twórców programu w postaci repozytorium kodu źródłowego (np. CVS, SVN), kiedy implementowany jest algorytm programu, tworzony jest interfejs i dodawane są nowe funkcje

wersja alfa (pre-beta) – autorzy doprowadzają do rzeczywistego działania programu, nawet w ograniczonym zakresie

wersja beta – kiedy program ma już pierwszych użytkowników, zwanych często beta-testerami, wyłapywane są błędy związane z różnymi środowiskami i warunkami pracy programu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytasz ze zrozumieniem równie nieudolnie , bo chodziło o słowo " bynajmniej " , a nie " beta " . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cicho teraz może i macie rację, ale jednym okiem czytam a drugim "oglądam coś tam z żoną)... Mała korekta :P Bynajmniej zamieniamy na przynajmniej :P Przyznaję się bez bicia... O dzięki za oświecenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić The Walking Dead ze zniżką dla posiadaczy PS+

Ale chyba nie będzie tak,że po wygaśnięciu plusa gra też wygaśnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gra za którą zapłaciłeś choćby 1zł, będzie twoja na zawsze, bez względu na to czy masz aktywnego plusa czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The Walking Dead" epizod 1 już za free w PS Store.

2, 3, 4 i 5 epizod po 9,50 zł. za sztukę, a season pass za 44 zł :) (ceny dla plusowiczów oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś do 10 kwietnia przy zakupie rocznej subskrypcji #PSPlus 90 dodatkowych dni otrzymacie GRATIS!

1 rok + 3 miesiące za 195 zł = 13 zł za miesiąc

szczerze mówiąc bardziej podobała mi się oferta 3 m-ce za 39 i na taką będę czekał (mam do września)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The Walking Dead" epizod 1 już za free w PS Store.

2, 3, 4 i 5 epizod po 9,50 zł. za sztukę, a season pass za 44 zł :) (ceny dla plusowiczów oczywiście).

Chyba bardziej opłaca się wziąć cztery epizody osobno - 38zł. Chyba, że pass daje jakieś mega bonusy o których nie wiem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 rok + 3 miesiące za 195 zł = 13 zł za miesiąc

szczerze mówiąc bardziej podobała mi się oferta 3 m-ce za 39 i na taką będę czekał (mam do września)

Cenowo wychodzi na to samo: 195 : 5 (12m+3m=15m:3m=5 subskrypcji po 3 miesiące)=39 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, plusik kończy mi się 21 marca, a przedłużać na razie go nie zamierzam (wszystko co chciałem z obecnych gier - ograłem, zaliczyłem też kilka niewypałów jak np. Bioshock 2, najnowszy Mortal Kombat czy Deus Ex, które średnio mi się spodobały, dlatego po godzince grania leżą na dole listy ostatnio uruchamianych gier). Zastanawiam się nad zakupem Heavy Raina - jeśli nie będzie go w tym miesiącu w plusie (w co wątpię) to kupuję na stówę.

Heavy Rain nie widzialem w cyfrowej dystrybucji wiec raczej go w plusie nie bedzie.

Co do gier coz rozne sa gusta - ja Deus Ex:HR kupilem za namowa kolegi i nie zaluje (choc narazie to lezy na polce). Zreszta zakupiony Heavy Rain tez jest lezakuje.

Kurczę, ostatnio zamiast ruszać nowe gry wolę odpalić multi w CoD: MW 2, zagrać trzy mecze FFA i wyłączyć konsolę. Nie wiem czy to jakiś kryzys w moim konsolowym życiu, dlatego na razie plusa nie przedłużam, bo większość czasu, przez który będzie aktywny zmarnuje się. Zresztą mam jeszcze do ogrania Dragon Age: Początek, więc nie będę się nudzić.

Chociaż jeśli w kwietniu będzie jakiś fajny zestaw pełnych wersji, to pewnie się skuszę. W końcu to duża oszczędność.

Wiesz co jesli kupilbym NSF Shift, GT5 i Heavy Rain i Sport Champions zanim nie zaplacilem za plusa pewnie bym go w zyciu nie kupil. GT5 zabiera mi teraz wiekszosc czasu, oprocz tego staram sie robic postepy w BioShock2. A tak mam raptem 6 pudelek na polce i gram co w plusie wpadnie. Ilu graczy tyle gustow, to co mi jako w miare nowemu w swiecie PS3 sie podoba to fakt ze jak napisales za stosunkowo male pieniadze dostaje calkiem sporo tytulow.

To nie kryzys wracasz do czegos co lubisz i co daje Tobie dobra zabawe. Jak pisalem powyzej jakbym kupil PS3 z GT5 to pewnie zadnej innej gry bym nie odpalil :P

pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej opłaca się wziąć cztery epizody osobno - 38zł. Chyba, że pass daje jakieś mega bonusy o których nie wiem... :)

Witam

Właśnie pass coś jeszcze daje? bo jak nie to osobno lepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem pass i miałem jakiś motyw dodatkowy do plejki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziany jest już nowy sezon The Walking Dead., jeśli o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś ma byc pomiędzy 1 a drugim sezonem ale kto wie czy dostaną to za darmo osoby które maja pass czy wszyscy zobaczymy ja kupuję w odcinkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze tam jest napisane " wersja trial " i " Jeśli spodobała Ci się ta bezpłatna wersja próbna, możesz pobrać aktualizację do pełnej wersji gry z PlayStation®Store. "

o co chodzi? dostane bezplatnie caly odcinek czy nie? bo po wykupieniu dodatku do BO II, zostalo mi 44 zl a season pass kosztuje 44.25 ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epków jest tylko 5 i pierwszy sezon nie bedzie miał już więcej.

Niedługo ma wyjść jakis pomost między pierwszym a drugim sezonem i dopiero potem ma wyjść drugi sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vinnie Kup oddzielnie epizody od 2-5 to wychodzi poniżej 40 złotych. Nie trzeba brać season passa.

Pierwszy odcinek jest w 2 plikach. Trial + odblokowanie.

Edytowane przez WhiteCrow
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vinnie Kup oddzielnie epizody od 2-5 to wychodzi poniżej 40 złotych. Nie trzeba brać season passa.

Pierwszy odcinek jest w 2 plikach. Trial + odblokowanie.

i to chciałem wiedziec, dziękuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek jest darmowy tylko dla plusa. Oznacza to, że po zakończeniu subskrypcji gra nie będzie działała, ponieważ do działania programu wymagany jest pierwszy odcinek. Cwaniaki :P. No to teraz mam dylemat i nie wiem czy dopłacać i brać season pass czy olać i brać tylko pozostałe 4 hmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy odcinek jest darmowy tylko dla plusa. Oznacza to, że po zakończeniu subskrypcji gra nie będzie działała, ponieważ do działania programu wymagany jest pierwszy odcinek. Cwaniaki :P. No to teraz mam dylemat i nie wiem czy dopłacać i brać season pass czy olać i brać tylko pozostałe 4 hmm...

To zmienia nie wiele :P Bierz pojedynczo przejdziesz i zapomnisz :P No chyba, żeś kolekcjoner i chcesz trzymać na twardym ów grę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pierwszy epizod z unlockiem i w historii zakupów w przeciwieństwie do innych zakupów z :psnplus: nie ma on daty ważności, więc myślę, że warto brać oddzielnie.

Kupiony pierwszy epizod nie powinien się 'przeterminować'.

Edytowane przez WhiteCrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonowanie gier w edycji cyfrowej brzmi co najmniej głupio ;) Jednak jeśli już za coś płacę, wolałbym mieć do tego stały dostęp ;). No, ale biorąc pod uwagę fakt, że gra jest raczej "na raz", myślę, że spokojnie można wziąć wszystkie odcinki osobno...

@WhiteCrow, bo trial + unlock nigdy nie ma daty ważności. Co nie zmienia faktu, że unlock znika, kiedy zakończysz subskrypcję.

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeterminuje się tak miałem z Shankiem 2... Sama gra terminu nie ma fakt, ALE UNLOCK JUŻ TAK :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×