Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi te wersie trial jak sciagne zaczne grac bede normalnie mogl przez ta godzine zbierac trofea?? jesli tak i nazbieram pare i kupie wersje pudelkowa nie bedzie to kolidowalo ze zdobytymi w czasie triala??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No będziesz już miał je zdobyte , więc nie ma jak kolidować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trofea przypisane są do konta, więc jak stworzysz nowe to będziesz miał "pustą kartę", zero trofików, saveów itd.

z sejvow zalezy mi tylko na jednym sejvie w aktualnie granej grze

I stracisz gry , takze go nie kasuj , jak zalozysz nowy

zatem mozna miec dwa konta PSN/PS+ na jednej konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą sytuacje mam z ps plus przedstawię problem może ktoś pomoże. Otóż nie mogę po przedłużeniu plusa grac w gry na vitę które sciągnąłem sobie z poprzedniego doładowania ale przedstawię to po kolei. w listopadzie kupiłem sobię plusa za 39 zł z tej promocji i do lutego mogłem grac w gry z plusa(kupiony 3 miesięczny plus) gdy doszło już do lutego to sobie znowu przedłużyłem o kolejne 3 miesiące. Jakież było moje zdziwienie jak po upływie pierwszego plusa czyli ważnego do 3.2.2013 nie mogłem zagrac już na vicie w gry z pierwszego abonamentu plusa. dziwne jest to że teraz ten przedłużony plus który mam do maja mogę grac normalnie w gry które sciagnąłem w tym drugim abonamencie natomiast te z pierwszego gdy chce załączyć grę na vicie to wyskakuje komunikać że łaczy z siecią i nieidzie uruchomic gry natomiast te po 3.02 2012 normalnie chodzą. W domu podłaczyłem vite do ps3 i myślałem że może jakoś sie zaktualizuje ale znowu gdy najechałem na gierkę z pierwszego plusa(tego do lutego) to tylko pisze że nie może połaczyć się z siecią i wyrzuca mnie. Wszystkie gry po lutowym plusie moge grac normalnie natomiast do tego lutego co mam niby ważność(niby bo przedłużyłem do maja) nie chodzą. Więc jak to jest dużo osób tu pisało że można plusa przedłużyć bez problemu i gierki wszystkie chodzą dalej a mi jak byk na vicie wychodzi że nie działają te z pierwszego plusa. Ktoś pomoże??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatem mozna miec dwa konta PSN/PS+ na jednej konsoli ?

Jedno konto może być aktywowane jednocześnie na 2 konsolach stacjonarnych i 2 przenośnych.

A kont na jednej konsoli możesz mieć więcej niż 2. Ja chyba mam z 6 kont u siebie na konsoli, ale słyszałem, że jest jakiś limit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nigdzie na allegro nie ma zdrapek psn 100 zł?

edit. znalazłem w sklepie internetowym trochę drożej ale trudno

Edytowane przez Mati91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nigdzie na allegro nie ma zdrapek psn 100 zł?

edit. znalazłem w sklepie internetowym trochę drożej ale trudno

tu znalazłem najtaniej sam kilka miesięcy temu na fabrycekodów za 88zł kupowałem zdrapkę ale teraz coś podnieśli ceny i faktycznie na allegro nie ma

http://www.fabrykakl...ard-psn-63.html

http://www.gamecodes...00-prepaid.html

a tu masz PLUSA na rok za 170zł więc jak potrzebujesz na plusa to opłaca się kupic rok

http://allegro.pl/36...3063930151.html

Edytowane przez teddiipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te obie stronki co podałeś też chwilowo brak psn 100zł, sprawdziłem wszystkie sklepy i wszędzie chwilowo brak... myślałem że w ultimie jest ale to wersja pudełkowa a jak wybrałem automat to wyskoczyło że produkt niedostępny nie wiem o co chodzi że nigdzie nie można dostać... może coś do jutra się zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie czy was też nie wpisuje do PSN?? Odpaliłem teraz PS3 (żonka śpi to pomyślałem o jakiejś partyjce z wieczora :P). A tu dupa :(

Kod 8002A280

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nigdzie na allegro nie ma zdrapek psn 100 zł?

edit. znalazłem w sklepie internetowym trochę drożej ale trudno

w mediamarkt powinny być. Dostęność sprawdź w najbliższym markecie na www.mediamarkt,pl

BTW: najprościej sobie jednak założyć choćby prepaida do płatności sieciowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze zdrapkami jest duży problem

pisałem do SCEP a oni standardowa formułka

" robimy wszystko co w naszej mocy aby zdrapki były wszedzie"

zdrapek nie ma w empikach, marketach , media expert itp

Jak ktoś u siebie MM to nie kupi zdrapki inaczej niż przez sieć

jednak kod z neta to nie to samo bo w zdrapce mamy pudełko które zawsze się przyda w razie potrzeby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w MM ile za dostawę liczą?

edit: od 15zł wzwyż

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stracisz gry , takze go nie kasuj , jak zalozysz nowy

zalozylem drugi profil lokalnie na PS3, przekopiowalem mojego sejva przez pendrive'a na moj profil,

stworze sobie nowy profil w PSN, skasuje stary, czyli strace sejvy poprzedniego wlasciciela, jego trofea etc,

ale ja juz z moim sejvem przekopiowanym, bede mogl normalnie grac nawet po skasowaniu starego profilu poprzedniego uzytkownika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalozylem drugi profil lokalnie na PS3, przekopiowalem mojego sejva przez pendrive'a na moj profil,

stworze sobie nowy profil w PSN, skasuje stary, czyli strace sejvy poprzedniego wlasciciela, jego trofea etc,

ale ja juz z moim sejvem przekopiowanym, bede mogl normalnie grac nawet po skasowaniu starego profilu poprzedniego uzytkownika ?

Nie można kopiować saveów z jednego konta na drugie. Trofea są na tym koncie co zostały zdobyte.

Kurde ileż można...

Jeżeli na starym koncie są jakieś kupione gry to go nie kasuj, tylko stwórz swoje własne. Też będziesz mógł w nie grać na swoim koncie.

Wysłane z mojego GT-I9001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze ile wazy caly mgs collection na vite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze ile wazy caly mgs collection na vite?

3.3gb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.3gb :)

dziekowa !! to super bo mam karte tylko 4gb i myslalem ze wiecej waza obydwie czesci i bede musial po jednej pobierac przejsc i usunac :P i dopiero za druga sie zabrac a tu niespodzianka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na MGS HDC...niech już dają ten update !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na MGS HDC...niech już dają ten update !

właśnie ściągam MGS HDC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można kopiować saveów z jednego konta na drugie.

Oczywiscie ze mozna . Wiekszosc save'ow mozna kopiowac z konto na konto i bedzie dzialac . Sa wyjatki zabezpieczone przed kopiowaniem i mozna je skopiowac tylko podczas backupu , lub przypisane do uzytkownika i po skopiowaniu gra nie bedzie chciala go zaladowac . Natomiast w wiekszosci przypadkow mozna i dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze mozna . Wiekszosc save'ow mozna kopiowac z konto na konto i bedzie dzialac . Sa wyjatki zabezpieczone przed kopiowaniem i mozna je skopiowac tylko podczas backupu , lub przypisane do uzytkownika i po skopiowaniu gra nie bedzie chciala go zaladowac . Natomiast w wiekszosci przypadkow mozna i dziala

To mam chyba jakieś złe info. Czyli możesz np. skopiowac save z gry i mi podesłać, a wtedy ja wrzucę sobie na swoje konto?

Wysłane z mojego GT-I9001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to trochę dłuższy zabieg . W granicach jednej konsoli między kontami możesz przesyłać jednym kliknięciem , natomiast na drugą konsolę przez pendrive'a , jeżeli mamy ją pod ręką , jeżeli nie to moja konsola > pendrive > komputer > mailem do ciebie > pendrive > twoja konsola . Oczywiście pod warunkiem że są to save niezabezpieczone przed kopiowaniem , a gra wczytuje wszystkie save'y , a nie tylko danego użytkownika . Dead Space wyświetlił , że nie może wczytać , bo save należy do innego użytkownika , natomiast na przykład w Gran Turismo bardzo często przesyłałem sobie save'y między kontami , żeby trochę oszukać na kasę , samochody czy lakiery w grze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×