Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

W Saints Row 1 i 2 nie ma trofeów.

Co do pobierania łatek sprawdzałem i należę do tej części, której to nie działa z ustawionym językiem PL. Samo ściąganie łatek z jaką by prędkością nie było, często denerwuje, gdy chce się szybko usiąść do jakiegoś tytułu.

LukaszWro, sam mam Vectre od początku jej działania w moim regionie i problemów z netem nigdy nie notowałem, chyba, że po burzy wywaliło pół osiedla ;) Ostatnio też zmieniali mi pudło na modem z ruterem (net 24/64 mb/s) i dalej nie notuje żadnych problemów z sieciunią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jesteś szczesliwym czlowiekiem :) , ja jestem na nich skazany , ewentualnie dialog lub tp , nic innego nie ma w mojej kamienicy , wiec wole juz vectre , a teraz przyniesli mi jakies pudlo , bodajze thomsona , modem z routerem , ktory sami ustawiaja i nie podaja hasla , wiec wejsc nie mozna , nazwa sieci jest kretynska i dluga , haslo rowniez , na kilkadziesiat znakow , totalnie bez sensu , takze i tak mam swoj router do niego podlaczony , no ale starczy tych offtopow . Troche sie teraz zawiodlem na tym SR , aczkolwiek wiadomo ze i tak zagram , spodobala mi sie muzyka w menu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak włączę automatyczną aktualizacje, to save mi znikną z konsoli i pojawią się w chmurze? czy mozna ustawic co ma aktualizowac ten system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znikną z konsoli, będziesz miał robioną kopie na chmurę na wszelki wypadek. Jak odpalasz grę to wtedy automatycznie się Ciebie pytają czy chcesz zapisywać kopie w chmurze.

LukaszWro, też mam swój ruterek, bo wole mieć wsio po swojemu poustawiane i nie latać z kartkami by przepisać nazwe sieci bądź jej hasło ;) Poza tym no nie ma to jak zewnętrzne anteny jednak :)

Edytowane przez Bochen™
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znikną z konsoli, będziesz miał robioną kopie na chmurę na wszelki wypadek. Jak odpalasz grę to wtedy automatycznie się Ciebie pytają czy chcesz zapisywać kopie w chmurze.

ok, dzięki, leci props.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z teorią gdy wychodzi nowa część gry starą dają do plusa.

Taki mały przeciek z PS blog

I’m a big PS Plus fan, and use it all the time. We never did anything on PS Plus with the original Joe Danger, so it’s definitely time to do *something* there. We’re looking into it!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie zapewne dadzą bonda, w końcu marka należy do SONY

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak będzie BF4 szykujmy się na BF3 ;D

Albo gdy będzie NFS Most Wanted to szykujmy się na NFS The Run ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że było na pewno wiele pytań ale chcę się upewnić.

Jak skończy mi się subskrypcja to nie będę mógł grać w gry pobrane z PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze byla...

Ja mam 16/24 , co daje realna predkosc na Ps3 2,3 mb/s , co z kolei daje 1 gb w niecale 8 minut , wiec nawet duze latki do GT nie sa uciazliwe , takze predkosc supet , tylko vectra lubi rozlaczac , a od czasu jak mi ostatnio zmienili modem to juz w ogole co chwile , zwlaszcza wieczorem . Z rana chodzi ladnie , w nocy rakieta , ale wieczorem tragedia , ani pograc , ani nic sciagnac , bo mi co chwile wywala , ze albo kabel odlaczony od konsoli , albo blad dns , albo mnie wylogowalo i tak dalej .

W kazdym badz razie ja sie napalilem na polskie Saints Row , a tu wlaczylem i widze ze nawet trophy mi nie dodalo , tez nie ma ?

tu masz spis wszystkich gier bez trofeów

http://www.ps3trophies.org/forum/games/33290-ps3-games-without-trophy-support-patches.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawie jezyk ps store na pl to bd po polsku czy ta usluga nie dziala ?

store działa zarówno po polsku jak i ang, Ci co ustawili PL mają problem z funkcjami związanymi z abonamentem ps+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać odwdzięczają im się za to, że wolą xboxa amerykańce :D

dobrze, że o nas dbają i oby tego nie zmienili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać odwdzięczają im się za to, że wolą xboxa amerykańce :biggrin:

dobrze, że o nas dbają i oby tego nie zmienili :)

A co macie do King of Fighters XIII ? Bardzo dobra bijatyka 2D, jak ktoś ten gatunek lubi to będzie zajebiście zadowolony. O nas dbają ? Stary Resident bez klimatu i przereklamowany shooter z Polski. Grałem w obie te gry i były tylko ok. To samo jest z King of Fighters za Oceanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Październik może nie jest najlepszy (chociaż Hell Yeah jest na prawdę dobre), ale poprzednie były lepsze u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O nas dbają ? Stary Resident bez klimatu i przereklamowany shooter z Polski. Grałem w obie te gry i były tylko ok. To samo jest z King of Fighters za Oceanem.

IMO o nas dbają. PS+ nie jest przeznaczony dla tych co grali praktycznie we wszystko prawie wszystko a dla tych co nie grali w dużą część tytułów (oczywiście Sony nie mówi tego wprost ale wiadomo, że jeśli ktoś grał w dużą część gier to nie ma po co kupować plusa bo nie ma cudów- musi trafić na to co już grał prędzej/ później). Pisząc, że o nas dbają nie twierdzę, że wszystkie gry mi się podobają - bo tak nie jest ale doceniam to, że dostajemy co miesiąc gry pudełkowe, które w sumie kosztują więcej niż abo abo (ja) i tak gram z reguły tylko raz w każdy tytuł i potem ten sprzedaję (w przypadku ps+ gier po prostu je wywalę). Moim zdaniem oferta PS+ EU jest bardzo dobra, dostaliśmy masę dobrych gier, większość w miarę nowe.

Jeśli chodzi o resident 5 to mi tam gra pasi bo jakoś na serię Resident nigdy nie było okazji bo zawsze coś było innego do zagrania. Zgodzę się co do bulletstorma- kiepski ale plus dla sony, że gra nowa w miarę....

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w poprzednią część tej bijatyki i nie była taka zła, ale i tak o wiele bardziej wolę gierki które dostaniemy jutro :D

Myślałem że październik będzie lipny,bo dostaliśmy tego królika(chociaż gierka okazała się całkiem fajna), a tu proszę Resident 5 i Bulletstorm.

W porównaniu z Japonią i Ameryką mamy najlepszą ofertę PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście nie narzekam ani na królika ani na kolejne gry w tym miesiącu :) PS+ ma raczej inny gust niż ja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×