Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to mi cienki miesiąc nawet na ręke;)Kupiłem vite i nie mam czasu na ps3 a tak to bym żałował że tam się fajne tytuły marnują;p

Mam nadzieje że i jest to bardzo prawdopodobne że sony razem z premierą plusika na vite zrobi zrobi coś porządnego...np.pełna gra pudełkowa na vite;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McKaczka a jak Vita?? Bo jestem zainteresowany ale wydawać na PS3 i Vitę to za dużo :P Chyba że PLUS daje "pełniaki" na Vitę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były takie fajny gry i nagle taka lipa ? :( Liczyłem na jakieś ciekawe tytuły to mi wygląda na jakieś krótkie arcadówki :/. Jestem rozczarowany

i tak dali już tyle pełnych, że plus się 3 razy opłacił ;) zresztą, gdyby były same pełne duże produkcje, kiedy byś je ograł? tak jak pisałem, musi być czas z małymi gierkami, by potem znów dać coś dobrego..

a co do BF3, wątpię, że dadzą, bo kilka miechów temu była na niego obniżka w plusie, ja tam licze na obniżkę premiuma albo b2k dla plusa lub ogólną bo sobie ostrze na to ząbki ;)

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa wszyscy marudzą a to prawda że plus się już dawno zwrócił po kilku grach... Więc nie płaczcie bo i tak wam się już opłaciło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McKaczka a jak Vita?? Bo jestem zainteresowany ale wydawać na PS3 i Vitę to za dużo :P Chyba że PLUS daje "pełniaki" na Vitę :)

Jestem w 99,9% pewny z forum o Vicie że subskrypcja wykupiona na ps3 obejmie też vite,nie będzie osobnego plusa.

A co do vity to jak dla mnie,miażdży jaja;DFakt może i gier nie ma za dużo i trzymają cene ale po przejściu uncharted naprawdę wszystkie wątpliwości dotyczące dokonanego zakupu zostały rozwiane,po prostu gra miód i to wynagrodziło mi wszystko;)

Lambert,ty masz vite?Czy jest plan na zakup?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wifi,3g to starata pieniędzy;)Musisz pamietac że przez 3G nie zagrasz na multi,jedynie przeglądarka i takie bajery.

Sam mam 3g ale tylko z tego powodu że akurat taka używka mi się trafiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra już nie przesadzajcie z tym offtopem. Dyskusję prowadzcie w odpowiednim temacie.

Na zakończenie tylko dodam że nie na 99,9 tylko na 100% zwykły PS+ będzie obejmował Vitę

Więcej wiadomości na temat PS+ będzie jutro na blogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie mialo byc tak, ze sam plus na vite bedzie oddzielny, ale plusowicze duzej konsoli z rodziny sony dostana tego plusa dodatkowo? gdzies tak czytalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie tylko jeden PS+. Taka informacja jest na blogu, jakimiś spekulacjami podrzędnych źródeł nie ma się co zajmować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest kilka teoretycznie dobrych tytułów które nie odniosły oszołamiających sukcesów, w związku z czym ich wydawcy pewnie by się zgodzili na udostępnienie ich w ps+ np. syndicate, homefront, resistance 3,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

syndicate i resistance jak najbardziej bym przytulil.. no to dalej zyje w obawie ze dokladka vity do plusa sie odbije na ps3.. nie ma co gdybac zobaczymy co wyjdzie w praniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o oszczednosci poprostu ja chcialem zobaczyc co to jest ten plus na probe i kupic sobie na 90 dni wiec tu nie chodzi o hajs tylko o to co bym dostal w tym miesiacu czyli nic ciekawego.

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będzie wiadomo co jest na EU na październik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie przeciek tylko już od 1,5 miesiąca pewne info.

Po drugie informacja o aktualizacji PS+ jest zapowiedziana na dzisiaj pewnie coś godz. 14-15 chyba że będzie coś niespodziewanego i przesuną.

Posted on 1 October, 2012 at 10:36 am by Fred Dutton

Yep, Plus preview should be up tomorrow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BULLETSTORM!!!!!!!!! i

Residert Evil 5 gold edition !!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://blog.eu.plays...ctober-content/

jesli to prawda to dla mnie kolejne gry w ktore juz gralem, wszystkim wiadomo sie nie dogodzi tak jak ze wszystkim, plus to taka ciekawa opcja dla tych co maja ps3 od niedawna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry

3th October Hell Yeah! WoDR

10th October Bulletstorm & Resident Evil 5 Gold Edition

Zniżki

3rd October: Spelunker HD – 50% off the full game and 50% off various DLC packs for two weeks

10th October: Derrick the Deathfin – 30% off

17th October: Dogfight 1942 – 50% off a bundle including the full game and two DLC packs

24th October: Hell Yeah! Wrath of Dead Rabbit – 20% off DLC packs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu, no to pięknie, bulletstorm, to niezły kop w tyłek :thanks: ale jest też i druga strona medalu - trzeba będzie zacząć rozglądać się za 1 TB dyskiem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ pod znakiem Teraz Polska :)

Dogfight 1942 to crap ale trzeba wspierać polskich twórców ze zniżką -50% chyba się zdecyduję

1200MP = 13 euro = 47zł -50% = 23,50 może być

Bardzo się cieszę z Bulletstorma bo to taka idealna gra do PS+

sam bym jej nie kupił nawet za 4 dychy a za free chętnie się przekonam ile jest warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×