Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Też to zauważyłem, ale darmowy jest trial. Pewnie to taki "chły martetingowy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś w to retro/grade? działa z gitarą z gh6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej powinna działać bo między gitarami zbytnio różnicy (patrz na kompatybilność z różnymi grami). Jeśli jest poprawnie rozpoznawana w XMB to jest duże prawdopodobieństwo działania w tej grze. Moja gitara z GH World Tour z wersji PC w XMB jest rozpoznawana poprawnie, w Retro/Grade również działa prawidłowo a w DJ Hero jej nie rozpoznaje. Dziwne, prawda ? I teraz nie wiem czy mam kupować samą płytę z nowszym Guitar Hero na PS3 bo nie wiadomo czy rozpozna gitarę czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie coś takiego, że jak wchodzicie do zakładki "PS+" i potem we |Freebies" to pokazują się gry a inne rzeczy pokroju motywów już nie? Tzn, niektóe pola są puste, inne nie mają zdjęcia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten sam problem i zostało to już zgłoszone na oficjalnym forum PlasyStation (http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-Network-Wsparcie/PSS-Niekt%C3%B3re-pozycje-s%C4%85-niewidoczne/m-p/16732608/message-uid/16732608#U16732608). Podobno są w trakcie jego rozwiązywania, jednak żadnych efektów ich pracy nie widać, a problem trwa już miesiąc :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że tylko ja tak mam i nic nie mówiłem, haha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda,że jak skończy mi się + to nie bd mógł odpalać gier które miałem w nim za darmo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze razy padnie to pytanie? Tak ciężko zajrzeć 3 strony wstecz?

Tyle razy ile jeszcze osób na to pytanie nie zna odpowiedzi i szukać jej się nie chce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślicie że komuś się chce czytać 126str?! Tego typu odpowiedzi powinny być w pierwszym poście żeby nie trzeba było szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak napisałem poradnik dla początkującego plusowicza to odezwali się obrońcy zwierząt, że nie i coś tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zwierzęta mają swoje prawa. Muszą być odpowiednio traktowane. Nie można ich bić pałą trzeba tylko armatką wodną;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

te gry z plusa nie są za darmo tylko wypożyczone

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie jakie będą gry aż do aktualizacji, bo po zagadkach Rossa ciężko zgadnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będąc dziś w MediaMarkt zauważyłem karty z subskrypcją PS+ na 3m/ rok,

Cena rocznej to jakiś żart: 219zł ....

3miesięczna 69zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jakie będą gry za miesiąc oprócz Red Dead Redemption?

wiadomo już od połowy sierpnia, choć nie dziwie się że w gąszczu spamu trudno w tym temacie wychwicić konkretne informacje

Brand new game : Double Dragon Neon

Game new to PSN : Machinarium

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo już od połowy sierpnia, choć nie dziwie się że w gąszczu spamu trudno w tym temacie wychwicić konkretne informacje

Brand new game : Double Dragon Neon

Game new to PSN : Machinarium

Czyli we wrzesniu jedna gra tylko retail?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno stwierdzić z informacji Ross-a

Dotychczasowy porządek GOTM + 1 BD + 1 PSN na miesiąc został teraz zmieniony.

Przypuszczam, że będzie jeszcze jakaś starsza gra BD, ale oficjalnego potwierdzenia brak.

Double Dragon Neon wygląda na popierdółkę, czyli nie powinna być to gra z tych trzech kluczowych. Prawdopodobnie to dodatkowa gra jak Retro/Grade

Więcej info dostaniemy raczej dopiero wraz z aktualizacją bloga, przy okazji wrzucenia RDR do PS+ czyli 4 lub 5 września, chyba że Ross napisze coś wcześniej na twiterze.

Od 13 sierpnia siedzi cicho.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko gdzie można znależć aktualne gry dostępne w P+ (te które są dostępne w danym miesiącu i te które się kończą). Zdaje sobie sprawe ze gra miesiaca konczy sie w danym miesiacu , ale jak jest z grami które sa dodawane dodatkowo (nigdzie nie jest napisane od kiedy do kiedy są aktywne). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×