Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zastanawiam się nad czymś takim: mam konsole z bratem, dwa polskie konta na jednym z nich jest wykupiony ps+ sciągnięte min. Darksiders i SaintsRow 2, czyli gry który już zniknęły z oferty. Czy jeśli wykupie teraz ps+ na drugim koncie nie przedłużając plusa na pierwszym to będe mógł grać we wcześniej pobrane gry??

na 99% nie. PS+ jest przypisane do konta. Musisz mieć aktywną licencję na tym konkretnym koncie tzn. na tym na którym "zakupiłeś" dane gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje, ale i tak wykupie plusa na drugim koncie i dam znać jak to wygląda, ale to dopiero we wrześniu bo będzie RDR no i zniżka na plusa. Swoją drogą trzeba pochwalić Sony za kawał świetnej roboty, zmiana usługi jak dla mnie tylko i wyłącznie na... plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam się nad czymś takim: mam konsole z bratem, dwa polskie konta na jednym z nich jest wykupiony ps+ sciągnięte min. Darksiders i SaintsRow 2, czyli gry który już zniknęły z oferty. Czy jeśli wykupie teraz ps+ na drugim koncie nie przedłużając plusa na pierwszym to będe mógł grać we wcześniej pobrane gry??

Po co chcesz marnować pieniądze na zakup plusa na drugim koncie?Przecież w gry z konta możesz grać u siebie na profilu...(za wyjątkiem avatarów bo są przypisane do konta)

Nie lepiej dołożyć bratu i kupić na jego koncie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chce mieć plusika przy swoim nicku, tak dla szpanu ;)

...Przywilej ludzi bogatych;)Ale myśle że skoro dzieli konsole z bratem to milionerem nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ważą gry za darmo z plusa ? Bo mam internet 1 mb i nie wiem czy się opłaca brać. Na necie nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od gry. Jedne mają 600MB inne 1,5GB, 3,5GB, 10GB a nawet jak Infamous 2 15GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie czy JC 2 i Borderlands zniknie przed 5 września czy póżniej? Bo nie wiem czy brać teraz czy póżniej. RDR miałem.

A poszczególne gry ile ważą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą dostępne chyba do 15 września a co do wagi to JC2 około 7,5GB a Borderlands chyba 3,5GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ważą gry za darmo z plusa ? Bo mam internet 1 mb i nie wiem czy się opłaca brać. Na necie nic nie znalazłem.

mozesz jeszcze zawsze podlaczyc neta kolegi i u niego sciagnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z netem 1 mb nie ma co się pchać. Moim zdaniem minimum to 8-10 mb na ściąganie tego wszystkiego. I tak na psn gorszy transfer niż normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko ktoś nie ma limitu danych to każdy net będzie ok.

Zostawi się na nockę lub trzy i wszystko się zaciągnie i na necie 1 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z netem 1 mb nie ma co się pchać. Moim zdaniem minimum to 8-10 mb na ściąganie tego wszystkiego. I tak na psn gorszy transfer niż normalnie.

Oj widzisz młody człowieku w 2000 r. większość mogła tylko pomarzyć o necie 1mb, wysokim standartem był net o prędkości 512kb/s. Fakt, że gry zajmowały mniej miejsca, ale naprawdę wszystko jest kwestią czasu. Trochę cierpliwości i każda gra wyląduje na dysku w przeciągu nocy...w czasach gdzie cięzko było w Polsce dostać bardziej wyszukane tytuły gry ściągało się po 7 dni i więcej i nikt nie marudził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon Prison Break ściągałem z transferem 128kb.

W Polsce można mieć neta nawet 30mb co nie zmienia faktu że o pełnym transferze można pomarzyć bo sieć nie jest do tego przystosowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z netem 1 mb nie ma co się pchać. Moim zdaniem minimum to 8-10 mb na ściąganie tego wszystkiego. I tak na psn gorszy transfer niż normalnie.

Ja mam 4Mb/s i daje radę bez problemu (wiadomo im więcej tym lepiej) kiedys miałem 1Mb i też dawałem radę ze ściąganiem filmów i muzyki a ściągałem tego naprawdę ogromne ilości, więc nie ma co straszyć chłopaka, bo i na łączu którym dysponuje da radę ściągnąć tylko potrwa to trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadome, że da radę. Ja po prostu bym dał sobie spokój jeżeli miałbym kilka nocy ściągać jedną gierkę, a co chwila dochodzą nowe. To, że kiedyś net 1 mb to było marzenie to wiem bo sam miałem o wiele wolniejszy i było ok, ale nie ściągało się tyle gb danych...

I tak zrobi jak chce jeżeli bardzo zależy mu na tych grach i nie przeszkadza tak długie pobieranie nie ma problemu ;)

@Dejf

Też tak mam i wina po stronie PSN raczej. Mam neta 25mb i pobieranie zwykle 1mb/s.

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 MB/s i tak szybciej nie pójdzie

ja mam teoretycznie 100MB/s (pomiary pokazują około 40-50MB/s) a jak patrzę jak się ściąga to idzie maks 2MB/s więc bez obaw net tu nie ma nic do rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MB a Mb to też jest różnica, szybkości łącza się raczej w MB nie podaje.

Co do pytania: imho warto, zostawiasz konsolę na noc i tyle, w pionierskich czasach neostrady nie takie rzeczy się robiło;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy domorośli piraci zaczynają opisywać swoje doświadczenia z ery wolnego internetu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie z netu można ściągać tylko piraty to gratuluję;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×