Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę , że kolega miał na myśli nie-szybki internet ,mówiąc "wolny"

No dokładnie. Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neta 50 mb i 6 gier w tym infamous2 ktory wazy 15gb sciagalo mi się całą nocke;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neta 50 mb i 6 gier w tym infamous2 ktory wazy 15gb sciagalo mi się całą nocke;P

Bo przy dobrym wietrze grę z PSN ściąga maksymalnie z szybkością 10Mb/s, a z reguły jest nawet mniej ... a tak po za tym mocno zboczyliście z tematu.

Warto zainwestować w PS+, a najlepiej nawet złożyć się z zaufaną osobą i wtedy za niecałe 100 zł na rok macie masę fajnych gier, a przy niektórych grając można pobierać w tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40:01, gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości co do RDR jako GOTM...

Ponawiam Pytanie:

Mam okazję kupić kod na PS+ w Irlandii (przecena z 15€ na 10€, także się opłaca). Czy będę mógł użyć tego kodu na polskim koncie? To w końcu nie doładowanie na euro, tylko kod na ps+, ale domyślam się, że będę musiał założyć IRE konto, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez nikt juz nie ma watpliwosci, sam wklejalem urywek poswiecony ps+

Ross juz potwierdzil ze w przyszlym miechu dostajemy RDR i te 2 gry psn? czy jakas niespodzianka z bd moze nas zaskoczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie takie pytanie. Mam kilkanaście gier pobranych z ps+ skladkowego - osobne konto, na dniach skończy sie mu rok, więc wiadomo w gry te nie program. Zastanawia mnie to, czy jak we wrześniu kupię ps+ na SWOIM koncie, to te gierki odpalą się normalnie czy bedzię lipa.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie takie pytanie. Mam kilkanaście gier pobranych z ps+ skladkowego - osobne konto, na dniach skończy sie mu rok, więc wiadomo w gry te nie program. Zastanawia mnie to, czy jak we wrześniu kupię ps+ na SWOIM koncie, to te gierki odpalą się normalnie czy bedzię lipa.

Będzie, jak to ująłeś, lipa. Czas jest liczony wg konta właściciela zawartości. Jeżeli u właściciela zawartość wygaśnie, to właściciel musi przedłużyć subskrypcję. Jeżeli kupisz Plusa na innym koncie, będziesz musiał te same gry pobrać ponownie, by ruszyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

l3ioman: polskie konto-zlotowki, amerykanskie-dolary, angielskie-funty, irlandzkie-euro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie ja nie pytam o kasę, tylko zdrapkę na plusa :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Ja też polecam PLUSA :) Dla mnie to byłą w ogóle IDEALNA inwestycja bo nie miałem wcześniej PS3 więc i każda gra z Plusa była dla mnie "nową" grą... Wyjątkiem jest Deus w którego grałem na PC (ale teraz ogrywam go na PS3).

Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już nowy update Summer Sale,jak tak to co dali?

Nie mam dostępu do konsoli a na necie nic nie piszą;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mi wygaśnie PS+ to tata sobie nie pogra ja jego koncie w gry z PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dali spec ops: the line za 120 zł i trochę taniej dla plusa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w Plusie niedługo dadzą Raymana i którąś część Batmana bo kupiłbym ale wolę się wsytzymać bo coś mi się wydaję że któraś z tych niedługo będzie za free

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie na co najlepiej wydać 12zł :D? Nie znalazłem tematu o PSN więc tutaj piszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 zł to nie mam pojęcia :P

Jutro beta Dust 514?? Dla plusowiczów??

Pewnie ok.17 będzie aktualizacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam PS+. Roczny koszt to 1 nowa gra, ale po jakimś czasie zwraca się wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było, było nawet Ross o tym pisał. Gierka może być, grałem w nią na gitarze od GH World Tour i spisywała się tak sobie. Lepiej gra się na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście Retro/Grade nie powaliło.

Zauważyliście błąd, że Expendables 2 wyświetla się za darmo dla plusowiczów po wejściu w zakładkę Playstation Plus? :}

Dopiero po kliknięciu wyskakuje cena 42zł. :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×