Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja co prawda bordera mam i RDR miałem ( nie przypasowało mi ) aczkolwiek Motorstorma, dead space 2, JC2 czy innych mniej popularnych rzeczy raczej bym nie kupił a warto to obejrzeć. Więc + na pewno się opłaci nawet jeśli ktoś grał w sporo gier. Zawsze coś znajdzie się albo też po prostu będzie mógł sprzedać pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnei ja tak zrobie z rdr selne pudelko za 80 zl a digitala bd mial (jak ktos chce kupic to prosze pisac ;p )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko podchwytliwe, chyba nie znalazłem nigdzie odpowiedzi

Przykładowo mam grę z plusa za darmo ale kupuję dlc do niej przykładowo missing link dodatek do deus ex (teraz za 9 zł jest w summer sale)

Kończy mi się plus to według Was nie będzie dało rady grać w deusa którego de fakto mam za darmo ?? Czy w związku z tym że jednak jakaś kasa poszła w tym przypadku na dlc do tej gierki to może jakimś cudem odpli gierka po wygaśnięciu subskrypcji:) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtedy pozostaje tylko wykupić grę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GameCodes.pl, Inexus.pl ??

ja brałem 3 razy z GameCodes ale na Allegro i wszystko było w porządku, kody przyszły w 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj kupowalem 2 kody 100 zl za 97 zl, taniej nie bylo bodajze od gamerpoint - same pozytywy, szybka dostawa i ogolnie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.keye.pl

100zl PSS za 83,90, lepszej przebitki chyba nigdzie nie znajdziecie!

Kody otrzymalem na gg 10sek po tym jak PayU potwierdzilo przelew-wszystko dziala bez problemu!

/edit: nie widzialem ze mckaczka juz dodal ;)

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdarzyło z keye jak ostatnio kupowałem że dali zły kod ale napisałem na infolinie i dostałem nowy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Mam okazję kupić kod na PS+ w Irlandii (przecena z 15€ na 10€, także się opłaca). Czy będę mógł użyć tego kodu na polskim koncie? To w końcu nie doładowanie na euro, tylko kod na ps+, ale domyślam się, że będę musiał założyć IRE konto, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@s0-Vicky i @mckaczka

Kiedy ostatnio kupowaliście kody 100zł na keye.pl? Teraz wszedłem i jest "chwilowy brak".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bardziej się opłaca kupować w sklepach internetowych niż z karty przelewać do PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli gra kosztuje 100zl to lepiej w sklepie internetowym i to jeszcze na wspolke z kims :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@s0-Vicky i @mckaczka

Kiedy ostatnio kupowaliście kody 100zł na keye.pl? Teraz wszedłem i jest "chwilowy brak".

Dokladnie tydzien temu.

Biorac pod uwage ich cene nic dziwnego ze rozchodza sie jak cieple buleczki! Proponuje zagadac do Nich na gg, mail, udziela Ci wszelkich informacji ;)

Czyli bardziej się opłaca kupować w sklepach internetowych niż z karty przelewać do PSN?

Najlepiej sie oplaca kupic wlasnie kody z keye.pl-gra ktora kosztuje 100zl na PSS tak na prawde kosztuje Cie 83,90zl ;)

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli gra kosztuje 100zl to lepiej w sklepie internetowym i to jeszcze na wspolke z kims :biggrin:

W jaki sposób można grać w grę kupioną 'na spółę'?

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz nowe konto,kupujesz gre,znajdusz drugą osobe,płaci ci połowe,podajesz jej pasy.

Każde konto można dzielić tylko na 2 ososby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz nowe konto,kupujesz gre,znajdusz drugą osobe,płaci ci połowe,podajesz jej pasy.

Każde konto można dzielić tylko na 2 ososby.

Ah na tej zasadzie...

Sądziłem, że jest jakiś sekretny sposób dzielenia się pomiędzy własnymi kontami.

Dziękuję za szybką odpowiedź. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam się nad czymś takim: mam konsole z bratem, dwa polskie konta na jednym z nich jest wykupiony ps+ sciągnięte min. Darksiders i SaintsRow 2, czyli gry który już zniknęły z oferty. Czy jeśli wykupie teraz ps+ na drugim koncie nie przedłużając plusa na pierwszym to będe mógł grać we wcześniej pobrane gry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×