Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego wała! My dostaliśmy BigSky i Knytta za free ;D

A tak na poważnie to nic niekawego jak dla mnie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

O Boże JAKA STYPA u nich, SCE Europe daje rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GotME rarytasik, to plus. reszta lipa na maxa, tyle w temacie ;) Ich pewnie krew zalewa z naszego Sleeping Dogs itp. :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale badziewie im dali ....

ciekawe jak tam wygląda w USA sprzedaż PS+ bo widząc coś takiego w życiu bym na to nawet 1$ nie dał i żadne ewentualne rabaty tego nie ratują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trzy najwieksze badziewia jakie byly u nas w plusie .. a tej nowej Karateki to az sie boje sprawdzac ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nową Karatekę bym obczaił ;) Grałem za młodu w pierwowzór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz z USA , którą bym chciał to nija gaiden na vite, ale tak to straszny syf. Już lepsze rzeczy mieli na starym plusie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Najpierw zacznę od tego iż jestem przeciętnym nastolatkiem liczącym 15 wiosen. Od młodego byłem już blisko zżyty z grami. Rozpoczynałem na Nintendo, Pegasusie, następne w kolejności było PS2 a żeby na końcu posiąść kolejną konsolę spod szyldu Sony - PS3. Teraz może pokrótce opiszę moją sytuację. Moi rodzice uważają, że gry to strata czasu. Jedynym, który nie popiera tezy jest mój brat również posiadający zamiłowanie do gier głównie konsolowych. Faktycznie w moim życiu pojawiały się momenty, które przesądzały o moich wynikach w nauce (głównie skupiałem się na graniu a gry odrzucałem na boczny plan). Jednak od pewnego czasu wszystko przybrało inny obrót. Teraz chciałem zadać wam ostateczne pytanie. Czy jeśli nie jestem trophy hunterem i lubię ciekawe tytuły przetrzymać na dysku żeby ukończyć nań w 100% PS+ będzie jak najbardziej dla mnie? Przyznam, że cena jaką płacę za ten abonament jest nieporównywalna do tego co kupiłbym w owym okresie za realne pieniądze (przykładowo na rok kupowałem zazwyczaj dwie, trzy gry a w Plusie jest ich bodajże ośmiokrotnie więcej). Tak więc czy Plus będzie dla mnie odpowiedni? Przyznam, że na początku napalałem się na jego zakup ze względu na SD (miodny tytuł) ale ostatecznie... Cóż zwróciłem się z prośbą do was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapomniałeś dopisać co o Tobie i graniu myśli babcia z dziadkiem... - _ -

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapomniałeś dopisać co o Tobie i graniu myśli babcia z dziadkiem... - _ -

Zapomniał też napisać, że takie głupie komenty są mu w ogóle nie przydatne ;]

Kupuj a na pewno się nie zawiedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że cena jaką płacę za ten abonament jest nieporównywalna do tego co kupiłbym w owym okresie za realne pieniądze (przykładowo na rok kupowałem zazwyczaj dwie, trzy gry a w Plusie jest ich bodajże ośmiokrotnie więcej).

Chyba sam sobie odpowiedziałeś :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj gry dają bardzo dobre a to czekanie co dadzą na kolejny miesiąc bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniał też napisać, że takie głupie komenty są mu w ogóle nie przydatne ;]

i że nie zapoznał się z zasadami rejestracji (wg nich forum jest od 21 lat):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z tej strony niedzielny gracz.

Mam pytanie:

Obecnie gram na darmowym kodzie do PS+ spodobało mnie się na tyle, że chcę kupić na 3 miechy.

Czy mam czekać do końca ważności kodu czy mogę kupić teraz i automatycznie mi przedłużą (czyli 3 miesiące + te dni z gratisa)?

I drugie pytanie czemu na maila dostałem następne 3 kody ( nic nie kombinowałem tak od siebie zaczeli wysyłać- każdy kod inny)

Z góry dziekuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mam czekać do końca ważności kodu czy mogę kupić teraz i automatycznie mi przedłużą (czyli 3 miesiące + te dni z gratisa)?

Z góry dziekuję za odpowiedź.

Witam

Stronę czy 2 wcześniej to samo pytanie, kilka stron dalej to samo!!

A JEST NAPISANE W TYTULE przeczytaj pierwszy post :P

Oj coś czuję, że w nagrodę dziś BAN będzie ;)

Ale odpowiem, KUP już teraz ważność się SUMUJE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale odpowiem, KUP już teraz ważność się SUMUJE.

A ja wprost przeciwnie... nie kupuj teraz!! Poczekaj do jutra, bedzie promocja -30% ceny na 3-miesiecznego ps+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wprost przeciwnie... nie kupuj teraz!! Poczekaj do jutra, bedzie promocja -30% ceny na 3-miesiecznego ps+ :)

No niech stracę nowe dane zmieniają postać rzeczy :P Powiem tak KUP już JUTRO :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie jutro koło południa, ostatnio tak juz było ale całkiem możliwe że będzie po 17 zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez już czekam z niecierpliwością na SD :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawać to SD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro mam wolne i myslalem ze dzis nocka a tu lipa... ciagle myslalem ze gry zmieniaja 5 lutego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×