Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

no to tez się dołączę dawać już to Sleeping Dogs :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja mam ostatnio jakoś tak, że w ogóle nie czuje potrzeby kupna pudełkowych gier ;) co miesiąc ps+ dostarcza mi wystarczający stuff i jakbym coś dokupował do tego to już bym w ogóle nie ogarniał ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja mam ostatnio jakoś tak, że w ogóle nie czuje potrzeby kupna pudełkowych gier ;) co miesiąc ps+ dostarcza mi wystarczający stuff i jakbym coś dokupował do tego to już bym w ogóle nie ogarniał ;p

Mam poodbnie, ale kupuje pierwsze czesci gier po 40 zeta ( Bioshock, Dead Space, planuje tez Arkham Asylum) ktorych dwojeczki sa w plusie. Nic mnie nie skusi na gre pudelkowa, nic poza Last Of Us i Beyond oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gta V? a BF4? a MW4? a GoW5? a mógłbym tak dalej wymieniać w nieskończoność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
jutro mam wolne i myslalem ze dzis nocka a tu lipa... ciagle myslalem ze gry zmieniaja 5 lutego;)

we wtorki to w USA tylko...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy kto ma plusa ma ten sam problem oczywiście zdarzają się wyjątki od reguły, nie ma czasu na ogranie tych wszystkich tytułów ale obyśmy mieli tylko takie problemy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiem tak, a właściwie napiszę :P PS3 mam od niedawna tzn. z 7 miesięcy więc dla mnie PLUS jest idealny SPORO GIER, nie marudzę, że mam już coś ograne (bo z reguły nie mam, wyjątek to RDR ;) bo to kupiłem od razu jak konsolę od żony dostałem).

I mam ten sam problem NIE MAM kiedy ogrywać tych gier ;) (OBYŚMY tylko takie problemy mieli :P)... Dlatego stwierdzam, że ten NASZ Europejski PLUS daje radę i Sony naprawdę się stara :)

Nawet biorąc pod uwagę fakt iż jest to "wypożyczenie" gry (na co wiele osób narzeka), to podchodzę do tego tak, że mam PLUSA na ROK więc sporo czasu a gdybym kupił grę to przez rok i tak bym ją sprzedał dalej(bo raczej nie kolekcjonuję gier).

A jutro SD :D Dobrze, że nie kupiłem wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej być nie może, ledwo ponownie zakupiłem PS3 a na stanie posiadam U2, U3, GT5, PoP, Heavy Rain, HS, God of War 3 oraz Plusowe Styczniowe darmowce :) wachluję grami aż miło. A za chwilę SD, ołyeah :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pilną sprawę, wpisałem swoje wszystkie dane z karty debetowej do PSN, wszystko się zaktualizowało, przestępuje do wpisania 12 cyfrowego kodu i zonk, nie działa żaden z moich kodów ( posiadam 2 ) Nie wiem dlaczego, nigdy wcześniej nie aktywowałem tej usługi, a chciałbym to zrobić, żeby pobrać sobie gry ze stycznia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Opcja zrealizuj kody ?

Przekierowało mnie na stronę SEN, wpisałem kod, ale jest napisane, że tego typu kody są realizowane tylko za pomocą PS3.

A może po prostu źle coś robię ?

Edit. Chyba wpadnę w desperacje i kupię sobie plusa na 3 miesiące, bo już mnie ku***ca strzela z tym darmowym kodem.

Edytowane przez swiatek94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem z PS+

Miałem 3 kody na 30 dni na PS+, pierwszy wpisałem 5 stycznia zaraz po kupnie PS3, wszystko do wczoraj chodziło pięknie.

Dziś chcę wpisać kolejny kod gdyż poprzedni wczoraj stracił już ważność i... zonk. Wyskakuje że kod stracił ważność. Z trzecim to samo. Kody są oryginalne i pewne.

Doczytałem gdzieś i nie wiem czy to prawda, że Sony wraz z aktualizacją PSN zablokowało 14 stycznia możliwość wpisywania kodów 30-dniowych na tym samym koncie. Prawda to?

Jeśli tak, to jedyna opcja to chyba założenie kolejnego konta i wpisanie kodu na kolejne 30 dni, ale - jesli się nie mylę - wtedy wszystkie gry z PSS trzeba ściągać od nowa, tyle gigabajtów? No i co z zapisanymi stanami gier powiedzcie w takiej sytuacji? - zaszedłem daleko w niektórych...

Nie widzi mi się tworzenie nowego konta co miesiąc i ściąganie wszystkiego, gdyż mam słaby net wifi w mieście. Rozsądne - acz nie najtańsze - rozwiązanie to kupno normalnej subskrypcji na 3 m-ce lub rok jak mniemam... ? W sumie i tak planowałem ja kupic, chciałem jednak zużyć w pierwszej kolejności te 3 kody które mam skoro je mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie na 90 dni i będziesz miał spokój. Ci co kombinują, najwięcej mają pod górkę. Po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ja akurat nie kombinuje, bo kod na PS+ wpisuje pierwszy raz i za chiny nie chce odpalić, specjalnie założyłem nowe konto i o dziwo wszystko poszło bez najmniejszego problemu, ale nie rozumiem, dlaczego na moim głównym koncie nie chce ruszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem z PS+

Miałem 3 kody na 30 dni na PS+, pierwszy wpisałem 5 stycznia zaraz po kupnie PS3, wszystko do wczoraj chodziło pięknie.

Dziś chcę wpisać kolejny kod gdyż poprzedni wczoraj stracił już ważność i... zonk. Wyskakuje że kod stracił ważność. Z trzecim to samo. Kody są oryginalne i pewne.

Doczytałem gdzieś i nie wiem czy to prawda, że Sony wraz z aktualizacją PSN zablokowało 14 stycznia możliwość wpisywania kodów 30-dniowych na tym samym koncie. Prawda to?

Jeśli tak, to jedyna opcja to chyba założenie kolejnego konta i wpisanie kodu na kolejne 30 dni, ale - jesli się nie mylę - wtedy wszystkie gry z PSS trzeba ściągać od nowa, tyle gigabajtów? No i co z zapisanymi stanami gier powiedzcie w takiej sytuacji? - zaszedłem daleko w niektórych...

Nie widzi mi się tworzenie nowego konta co miesiąc i ściąganie wszystkiego, gdyż mam słaby net wifi w mieście. Rozsądne - acz nie najtańsze - rozwiązanie to kupno normalnej subskrypcji na 3 m-ce lub rok jak mniemam... ? W sumie i tak planowałem ja kupic, chciałem jednak zużyć w pierwszej kolejności te 3 kody które mam skoro je mam...

Prawda to:

"Za zaśmiecanie głównego wątku 30dniowym plusem warn i 48h zawieszenia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dodatkowe pytanie, rozumiem, że jak usunę swoje nowo założone konto, ale z zainstalowanymi grami na dysku, to automatycznie one znikają ? Czy wygląda to mniej więcej tak, że mam te gry na dysku, przechodzę na swoje główne konto, aktywuje subskrypcje na 3 miesiące ( bo taki mam zamiar ) i dalej mogę pograć sobie w te gierki na moim głównym koncie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry i wszystkie inne pobrane rzeczy są przypisane do konta , nie masz konta - gry nie działają , nie masz aktualnej subskrypcji ps+ - gry z ps+ nie działają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dodatkowe pytanie, rozumiem, że jak usunę swoje nowo założone konto, ale z zainstalowanymi grami na dysku, to automatycznie one znikają ? Czy wygląda to mniej więcej tak, że mam te gry na dysku, przechodzę na swoje główne konto, aktywuje subskrypcje na 3 miesiące ( bo taki mam zamiar ) i dalej mogę pograć sobie w te gierki na moim głównym koncie ?

jeżeli przerzucisz prawa do ich użytkowania (tz. kupisz za zero złotych te same gry na obu kontach) to nic nie znika, i możesz dalej grać, na tych samych save'ach etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, a co z grami które są darmowe co miesiąc w plusie, mogę je z innego konta ( tego na którym ich nie kupiłem ) kupić do mojego głównego konta, będą w koszyku, czy też liście pobranych, czy koszyk/lista pobranych jest unikalna dla każdego konta i na każdym koncie mamy inną listę zakupów, co wydaje się logiczne, tak myślę.

mam nadzieję, że nie zagmatwałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole, najpierw kombinują jak przysłowiowy koń pod górę, a potem nie wiedzą jak się z tego wykaraskać.

I może jeszcze koledze byś wykupił ze swojego konta?

Każde konto ma swoją listę ściągniętych gier, swoje sejwy, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada informację ile zajmuje Sleeping Dogs gb? Echh znowu mojego fata będe pewnie musiał przeczyścić o połowę hdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa,że jutro dostaniemy jakąś grę przeznaczoną dla Niemiec,tak jak to było w ostatnich miesiącach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham Tomo!@

Jeśli masz na myśli mnie, to się grubo mylisz, bo gdybym mój kod na darmowy PS+ działałby bez zarzutu, to w ogóle bym się nie udzielał w tym wątku, a napisałem tutaj, bo potrzebowałem pomocy, niestety nikt nie wie dlaczego kod nie chce się wklepać na koncie głównym, a na koncie nowo zrobionym chodzi, aż miło.

Dlatego zapytałem czy można pobrać te gry na konto główne i kontynuować subskrypcje, bo nie mam zamiaru działać na 2 kontach i wolałbym mieć wszystko na swoim głównym gdzie bez żadnego "cwaniactwa" mam sporo kupionych gier, to tyle z mojej strony. Nie oceniaj książki po okładce, po prostu zapytałem.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping Dogs zajmuje jakieś 7-8GB.

Tym razem Niemcy dostają to samo co my, więc nie ma szansy na żadne "bonusy".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Member!@ ( ;) )

Do narzekań na darmowe 30 dniowe kody masz osobny temat.

Po drugie ktoś wyżej pisał, że niby Sony zablokowało możliwość wpisywania dwa razy kodu na to samo konto, Znając ich to mogli zaliczyć nawet te 30 dniowe ps+(które dostaliśmy po awarii PSN) do tego.

Zresztą niedziałający kod jakoś mnie nie dziwi, próbowałeś innych czy tylko jednego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×