Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem na myśli, że oba zakupy nie mają daty ważności, a nie tak jak zawsze.

zakupyg.png

Dla porównania jak wyglądało to przy Quantum Conundrum™

zakupy2.png

Edytowane przez WhiteCrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może włączycie myślenie, TWD epizod 1 jest czasowo za darmo dla każdego kto ma konto PSN (nie ważne czy ma plus czy nie), można kupić teraz za free a pobrac za rok, na season pass i odcinki jest zniżka! dla PS+, to znaczy że kupujecie pełnowartościowe produkty, które będą zawsze dostępne (chyba że sony zbankrutuje lub nastąpi koniec świata :))

PS. widzę że fiutki coś pomieszali w polskim oddziale PSS (lub nie tylko) i darmowa wersja EP.1 dla nie plusowiczów zalicza obsuwę :D

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już rozpiska na kwiecień??

W piątek podobno ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten darmowy epizod odblokuje trofea w profilu do tej gry? Jeśli tak, to bym pobrał - grę już przeszedłem na PC, ale zawsze to kilka trofek więcej. Nie zamierzam kupić całego sezonu, ale pierwszy bym sobie odświeżył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenowo wychodzi na to samo: 195 : 5 (12m+3m=15m:3m=5 subskrypcji po 3 miesiące)=39 zł :)

zawsze można kupić kod z rocznym abonamentem na allegro np. tu http://allegro.pl/36...3099777744.html za 170 zl i wtedy wychodzi + ok 11 zł na miesiąc ( taniej niż 5 zdrapek 3 miesięcznych po 39).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr Kakaowe Oko, prawde pisal ze info w piatek co do plusa? bo juz sie pogubilem, wszedzie zaczeli pisac ze w piatek rozpiska a mnie jakos info na blogu nawet w komentach ominelo:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze można kupić kod z rocznym abonamentem na allegro np. tu http://allegro.pl/36...3099777744.html za 170 zl i wtedy wychodzi + ok 11 zł na miesiąc ( taniej niż 5 zdrapek 3 miesięcznych po 39).

a mi wychodzi że byłeś kiepski z matmy i nie uczęszczałeś na korepetycje, promocja dotyczy tylko zakupu przez PSN; drożej niż 5 zdrapek; najlepiej wychodzi to 39, bo można kupić na mniejszy termin i w miarę tanio - wiesz co będziesz robił za pół roku jak okaże się że zakup x720 będzie korzystniejszy niż ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cenowo wychodzi na to samo: 195 : 5 (12m+3m=15m:3m=5 subskrypcji po 3 miesiące)=39 zł :)
a mi wychodzi że byłeś kiepski z matmy i nie uczęszczałeś na korepetycje, promocja dotyczy tylko zakupu przez PSN; drożej niż 5 zdrapek; najlepiej wychodzi to 39, bo można kupić na mniejszy termin i w miarę tanio - wiesz co będziesz robił za pół roku jak okaże się że zakup x720 będzie korzystniejszy niż ps4?

a to nie wiedziałem że mus być kupione przez psn.

Ps. nic nie będę robił bo po pierwsze nie jestem gimbusem , a po drugie nikt nie będzie wiedział za pół roku czy xbox będzie lepszy od ps4 czy nie (no chyba że oceniasz konsole po wyglądzie to może będziesz wiedział).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak nikt nie wie czy nastepny xbox bedzie sie nazywal 720 .

W kazdym badz razie i tak nigdy sie i na niego nie przesiade i Ps+ mam jeszcze dokladnie na rok

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak nikt nie wie czy nastepny xbox bedzie sie nazywal 720 .

W kazdym badz razie i tak nigdy sie i na niego nie przesiade i Ps+ mam jeszcze dokladnie na rok

Witam

Nie jestem FanBoyem i PS3 mam od niedawna, ale jakoś X-klocek i polityka Microszkapy to nie dla mnie :P I ja na pewno zostanę przy PS3 oraz PLUSIE (jak dla mnie czyli osoby która nie miała PS3 wcześniej to POZYCJA IDEALNA!!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko z ustawień ps+.

Włączyłem funkcję automatycznego pobierania aktualizacji i czemu pobiera mi rzeczy które już pobrałem (np. YouTube, DC Universe Online itd)??

Pobierało mi nawet po odznaczeniu opcji pobierania gier i filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to patche, do tej aplikacji YT na ps3 jakiś czas temu wyszła jakaś nakładka, bo mi też pobierało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale to wygląda tak samo (nazwa i ikonka) jak te co pobierałem samemu.

Edytowane przez OstryRed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam 2 YT - jedno pobrane 3 miechy temu z eng store'a i z pl store'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm no nie chcę zgadywać bo za bardzo nie wiem co tam Ci się dzieje, ale jak pobrało raz i teraz jest spokój to może nie ma czym się martwić, plik, jeśli go widać w menu gdzieś tam, możesz usunąć albo kliknij na niego tak jakbyś chciał wgrać i zobacz co się stanie ;)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się stało że tak opcja nie ma wglądu co pobrane było i pobiera wszystko od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×