Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że jest doliczana, około 2.5 funta musisz doliczyć samej wysyłki.

Tak w ogóle, to wie ktoś jak to jest z tym Amazonem u nas. Hale normalnie stoją, to dlaczego jak zamawiam z UK czy DE to mi to stamtąd wysyłają... Jaki region te polskie hale obejmują, ktoś ma jakieś info? Wiem, że to temat nie o tym, ale jak ktoś ma pewne info to może nawet na PW napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie według ich taryfikatora płacisz 3.10 funta za paczkę + 0,5 funta za każdy kilogram w przypadku gier. Jeszcze do pierwszego kwartału tego roku zamówienia za 20 funtów i więcej miały darmową wysyłkę kurierem do Polski (szły z Niemiec). Teraz kiedy centra dystrybucyjne na europę środkowo-wschodnią są u nas i tak trzeba płacić standardową stawkę. Fuck logic :)

Edit. Czas oczekiwania to od wysyłki średnio 2-3 dni robocze

Edytowane przez bananek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, niestety trzeba sie przyzwyczaic, ze nasz kraj jest chory. Centra zostaly z niemiec przeniesione ale nic to dla nas nie zmienia oprocz tego,ze stworzyli dodatkowe miejsca pracy. Przesylki ida od nas, my placimy za wysylke ale niemiec nadal ma za darmo. Jaki kraj taki amazon:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak zamawiam grę przez niemiecki Amazon, to jak to idzie w takim razie? Bo centrów w Niemcach chyba już nie ma, czy są jeszcze?

Polska i Amazon to zresztą od zawsze była parodia do kwadratu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz zamkneli w niemczech, ostatnio jeszcze cos dzialalo. Jak zamawiasz z niemieckiego amazonu to wysylka z PL:) wcale by mnie tez nie zdziwilo jakby wysylka byla z pl, pojechalo do niemiec i wrocilo do pl:):) tak wlasnie polacy potrafia granty zalatwiac, ze majac amazon w polsce niemiec ma za darmo wysylki a polak placi. Mistrzostwo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

centra dalej są w DE - te polskie miały działać jako straszak na tych co zaczęli się buntować w niemieckim amazonie na warunki pracy -> nie podoba się? to spadajcie a magazyny pójdą na wschód.... ostatnio coś cicho u nich ze strajkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ilości komentarzy sugerowałbym  tylko odbiór osobisty albo za pobraniem. Płacić z góry nie radzę. Dodatkowo mam nadzieję, że obejrzałeś jakieś zdjęcia przed zakupem?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnej promocji na PSS napisane jest "Część 1". Wiadomo, kiedy będzie dostępna część 2 i co się zmieni (ceny i/lub gry)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie pytania powinien być ban z miejsca

Za takie odpowiedzi również :) 

 

Grzecznie się pytam czy samodzielna zmiana dysku na większy nie wiąże się z utratą gwarancji. Wiec w czym masz problem kolego ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samodzielna wymiana dysku nie wiąże się z utratą gwarancji, no chyba że ktoś ją robił łomem ;)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w chwili obecnej wyrwe najtaniej NBA 2k15. Nigdzie ponizej 230 zł z przesyłką nie znalazłem. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/sony-playstation-4-gry-i-inne-CID99-ID8kzhb.html#f18e66db7f

Warto brać ? Czy zmiana dysku wiąże się z utratą gwarancji ?

ale tylko za pobraniem zadnej wplaty i w dodatku olx,ostatnio jak patrzylem to co sie pojawi na allegro to ten sam zestaw pojawi sie na olx ale 500zl taniej niz na allegro ale tylko przelew 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w chwili obecnej wyrwe najtaniej NBA 2k15. Nigdzie ponizej 230 zł z przesyłką nie znalazłem. Dzięki za pomoc

 

http://muve.pl/playstation-4/sportowe/nba-2k15-ps4/72783- cena 199 zł, jednak do połowy stycznia mają inwentaryzację.

 

 

W MM Marki jest zestaw PS4 + 2 pad + FIFA 15 za 1899zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się szlajał po Lecrercu i mógł zerknąć czy mają jeszcze te promo 1300 za golasa?

 

btw.

Lecrerc robi wysyłkę do innych miast ?

 

@down

 

Nie, konsolę to ja synkowi kupuję , sam będę grał na ps3 . bo ja lubie pysy3 ;)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak :D

 

Edit: Szkoda :(

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nono ten zestaw z dwoma padami i gra fajna cena. Ale zaczekam az wyjda wersje z 1TB :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed IV: Black Flag - 109zł (stacjonarne sklepy RTV Euro AGD), w PSS niby 99zł, ale wolę pudełko.

Watch_Dogs - 129zł (darmowa wysyłka w Media Expert, nie wiem jak w elektromarketach). Ewelina włączyła tą cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC Black Flag... nie pamiętam kiedy ostatnio mnie tak gra wynudziła.

Seria wychodzi mi już bokiem, a w Ubisofcie mają chyba ctrl+c & ctrl+v sparowane z enterem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi powiedzieć czy napewno za 111,60 zł mam NFS:Rivals z wszystkimi dodatkami? Przeczytałem, piszę w opisie ze zawiera wersję pełną, ale wolę się upewnić.

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/need-for-speed-rivals-edycja-kompletna/cid=EP0006-CUSA00168_00-NFSRIVALSGOTY000

Edytowane przez vinn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś widział gdzieś Ps4 made in Japan? była kiedyś w formie golasa, sam widziałem w MM, 


widział ktoś ostatnio?


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×