Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Może kogoś zainteresuje, w Saturnie promo na PS4 z LBP3 za 1599 złociszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś widział gdzieś Ps4 made in Japan? była kiedyś w formie golasa, sam widziałem w MM, 

widział ktoś ostatnio?

Nie zwracalbym na to uwagi. Jesli potrzebujesz to dla siebie samego to musisz szukac, jesli szukasz "lepszej" wersji to bylo juz poruszane wiele razy, ze roznic brak. Bardziej bym sie skupil na nowszej wersji z poprawionym padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracalbym na to uwagi. Jesli potrzebujesz to dla siebie samego to musisz szukac, jesli szukasz "lepszej" wersji to bylo juz poruszane wiele razy, ze roznic brak. Bardziej bym sie skupil na nowszej wersji z poprawionym padem.

Które modele konsol ps4 są z poprawionym padem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@prusaq no poki co sa dwa modele. Nowszy i starszy ;) Nowszy to  CUH-1116A. Jak ma dwie jedynki z przodu to nowszy, jak 10 to starszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@prusaq no poki co sa dwa modele. Nowszy i starszy ;) Nowszy to  CUH-1116A. Jak ma dwie jedynki z przodu to nowszy, jak 10 to starszy.[/size]

Ja mam konsole 1116A i pad jest 121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konsole 1116A i pad jest 121

 

Ja to samo ps4 kupowana w grudniu 1116A i pad też 121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie znalazłem informacje że wadliwe sztuki to te w których kod kreskowy zaczyna się od 211 a dobre 111, zgadzacie się z tym? Chcę kupić drugiego pada i zastanawiam się gdzie będzie najtaniej. Czy tańsze sztuki na allegro to mogą być podróbki? Pomijam refurbished bo nie chce mieć pada po kimś ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, zobaczcie przeceny w "euro rtv agd". Można taniej dostać m.in. Sleeping Dogs: D.E., Shadow Warrior, Obcy: Isolation i chyba jeszcze kilka innych. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie znalazłem informacje że wadliwe sztuki to te w których kod kreskowy zaczyna się od 211 a dobre 111, zgadzacie się z tym? Chcę kupić drugiego pada i zastanawiam się gdzie będzie najtaniej. Czy tańsze sztuki na allegro to mogą być podróbki? Pomijam refurbished bo nie chce mieć pada po kimś ;)

 

Co masz na myśli mówiąc wadliwe? Co się w nich psuje? Mam dwa pady, jeden 211, drugi 111 i jeżeli masz na myśli wykonanie analogów to w obydwóch przypadkach jest tak samo beznadziejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, zobaczcie przeceny w "euro rtv agd". Można taniej dostać m.in. Sleeping Dogs: D.E., Shadow Warrior, Obcy: Isolation i chyba jeszcze kilka innych. Pozdrawiam.

 

Obcy w wersji angielskiej, także słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli mówiąc wadliwe? Co się w nich psuje? Mam dwa pady, jeden 211, drugi 111 i jeżeli masz na myśli wykonanie analogów to w obydwóch przypadkach jest tak samo beznadziejne.

U mnie w 3 padach analogi były ok, minimalnie starte :P ale nigdy się za bardzo nie zniszczyły

111 od dzisiaj rano zacina mi się L2,

211 wysłany do naprawy bo zacinał się ekran dotykowy i R1

121 na razie ok

 

Panowie i Panie, zobaczcie przeceny w "euro rtv agd". Można taniej dostać m.in. Sleeping Dogs: D.E., Shadow Warrior, Obcy: Isolation i chyba jeszcze kilka innych. Pozdrawiam.

Żadne to promocje, za lords of the fallen dałem na premierę mniej niż tu w promocji :biggrin: zresztą ceny wysokie nawet w promocji Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz: "Żadne to promocje, za lords of the fallen dałem na premierę mniej niż tu w promocji  :biggrin: zresztą ceny wysokie nawet w promocji "

 

Wiesz co, ja bym nie był tego pewien, że angielska. Wczoraj byłem w sklepie, mogłem zobaczyć, ale interesował mnie inny tytuł. Najlepiej jak masz możliwość, lub znajomego, podskoczyć do sklepu i będzie 100% pewności. po drugie, napisałem "i chyba jeszcze kilka innych". Ja też Lords Of The Fallen kupiłem w premierę za 179 pln. 

Edytowane przez trick76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w poprzednich latach były jakieś noworoczne wyprzedaże na psstore? Bo jestem ciekaw czy będzie niedługo coś tanio do wyhaczenia czy trzeba szukać pudełek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w poprzednich latach były jakieś noworoczne wyprzedaże na psstore? Bo jestem ciekaw czy będzie niedługo coś tanio do wyhaczenia czy trzeba szukać pudełek.

Przecież masz teraz styczniową wyprzedaż, a od 7 stycznia powinna być 2-ga część. 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/styczniowa-oferta/cid=STORE-MSF75508-DEALSDECPS

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najbardziej opłaca się teraz kupić Playstation+ na 90 dni, ew. na cały rok? Na allegro nie ma zniżek w postaci 20zł, także trochę słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu powinno się coś ruszyć z kodami. Taką odpowiedź dostałem..., chyba z fabryki kluczy, nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×