Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

co do the order to trochę dziwna sytuacja, że nie ma tanich ofert :D  oferta na mediaexpert też była jednodniowa i już jej nie ma...
mam nadzieję, że empik się opamięta i sprzeda za 199 :P zawsze można kupić z PSS co może wyjść nawet taniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na dobrą cenę ordera w Empiku :E Nie tym razem Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę odchodząc od tematu, zauważyliście że już nie można za punkty payback kupować zniżki 10% w empiku? Czasem to całkiem fajnie działało bo 500 pkt kosztowało (równowartość kuponu na 5 zł) a nową grę szło za 20-25 zł mniej wyczaić..

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej gazetce media expert zestaw konsola +the order za 1699zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej aukcji z doładowaniem 100 zł: http://allegro.pl/prepaid-100-zl-play-station-network-69-zl-ps4-i5083380989.html

Podejrzanie tanio, konto z jednym komentarzem, 5 osób kupiło ale jeszcze nie pojawiły się ich komentarze.

Te konto wcześniej miało 0 komentarzy, trafiłem na te aukcję wcześniej, gośc kupił za 1zł przedmiot bodaj do CS'a i dostał 1 komentarz. Nie ryzykuj, tym bardziej że w bardziej wiarygodnych sklepach masz chyba za 86zł + dodasz kod rabatowy na 10zł i wyjdzie Ci 7zł więcej za pewny towar.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję właśnie po 86 zł, linka dałem bo wydaje mi się, że to kant i może kilka osób mniej się nabierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy orientujecie się czy wersja gry Driveclub na PSStore a dokładnie "Aktualizacja DRIVECLUB™ – edycja PlayStation®Plus" za 104zł (z Plusem) to jest pełna wersja gry?

Cena wydaje się atrakcyjna, dodatkowo jak się kupi wspomniany kod za 86zł.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ta aukcja juz usunięta. Za to się pojawiły roczne ps+ za 100. Pewnie też zaraz znikną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowi dawno nie kupowalem gry ;) JAk to jest ... bo w preoderze MKX dostajemy DLC GORO. DO kiedy mozna skladac preodery zeby miec tego goro. Jesli zamowie dzien przed premiera tj. 13.04 to tez bede mial ?? Czy ktos widzial taniej niz 269zyla MKX Special Edition ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli tracę nadzieję na dostanie The Order w rozsądnej cenie.

 

cyfrak z PSS to chyba tym razem jedyne sensowne wyjście - sama gra 206 PLN z kuponami allegro ale można jeszcze zbić cenę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra przy dobrych wiatrach na 10 godzin bez multi... Cyfrak zdecydowanie odpada. Bezpudełkowo zakupiłem póki co jedynie Driveclub (nie licząc mniejszych popierdółek za grosze), bo wracam do niego często. W najgorszym razie kupię za 250 i sprzedam za te 190-200. Ech i och.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety żyjemy w III świecie

Na zachodzie mozna sobie ta gre wypożyczyć na 2-3 dni za ułamek wartości

Idealna produkcja do tego

Jeśli wezmę przed premierą to w piątek ewentualnie w sobotę dam na sprzedaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra przy dobrych wiatrach na 10 godzin bez multi... Cyfrak zdecydowanie odpada. Bezpudełkowo zakupiłem póki co jedynie Driveclub (nie licząc mniejszych popierdółek za grosze), bo wracam do niego często. W najgorszym razie kupię za 250 i sprzedam za te 190-200. Ech i och.

nie żebym zachęcał ale sprzedanie konta z grą na PS4 to nie jest żadna filozofia a gra kupiona w ten sposób może być sporo tańsza.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro za 120 zeta cyfrowa (jednorazowy kod) wersja PL, jak na premierę to dobra cena i wydaje mi się najbardziej logiczna opcja ... wiadome ile to będzie ważyć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logiczną wersją to byłaby zrzutka dwóch znajomków na cyfrówkę, a przy tych allegrowych aukcjach może się okazać że to opcja desperacka. Nigdy nie masz pewności jaki nołnejm tym handluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Logiczną wersją to byłaby zrzutka dwóch znajomków na cyfrówkę

 

A dodatkowo zawsze można sprzedać całe konto,przy dobrych wiatrach każda ze stron  traci 15 może 20 zł :)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logiczną wersją to byłaby zrzutka dwóch znajomków na cyfrówkę, a przy tych allegrowych aukcjach może się okazać że to opcja desperacka. Nigdy nie masz pewności jaki nołnejm tym handluje.

kupiłem tak 7 tytułów, nie zdarzyło mi sie żeby ktoś mnie oszukał, i nie wywaliłem jeszcze żadnej starej gry, chociaż wiem że to nieuniknione ... jak powiedziałem, 120 zeta za grę premierową to uczciwa cena. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak powiedziałem, 120 zeta za grę premierową to uczciwa cena. 

 

Ale trzeba brać pod uwagę to że jak już kupisz,to przeważnie jest tzn slot martwiak.Albo go w ogóle nie sprzedasz.

 

A równie dobrze zrzucisz się z jakimś znajomym na grę np. po te 120 zł,jak Ty przejdziesz grę to dezaktywujesz  konto a potem on u siebie  aktywuje jako podstawowe.

Jak już obaj ogracie tytuł wystawiacie na alledrogo slota i sprzedajecie,przynajmniej część pieniędzy odzyskasz.

A w przypadku kupowania takich slotów co napisałeś,możesz o odzyskaniu przynajmniej części pieniędzy pomarzyć :)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba brać pod uwagę to że jak już kupisz,to przeważnie jest tzn slot martwiak.Albo go w ogóle nie sprzedasz.

 

A równie dobrze zrzucisz się z jakimś znajomym na grę np. po te 120 zł,jak Ty przejdziesz grę to dezaktywowaujesz konto a potem on u siebie  aktywuje jako podstawowe.

Potem jak już obaj ogracie tytuł wystawiacie na alledrogo slota i sprzedajecie,przynajmniej część pieniędzy odzyskasz.

A w przypadku kupowania takich slotów co napisałeś,możesz o odzyskaniu przynajmniej części pieniędzy pomarzyć :)

W sumie podzielam Twoją opinię co do nieopłacalności zakupu "martwiaka" w tym akurat przypadku. Gra nie ma multi / coopa. Po ograniu będzie do wywalenia. Co do zakupu całego konta osobiście nie mam najlepszych wspomnień. Dwa razy długo "bujałem się" z takim kontem ostatecznie sprzedałem je za połowę wartości. Na pudełko jest zawsze popyt. Kupujesz, ogrywasz i tracisz z 40-50zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×