Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Co do PS4 i gwarancji - jest dalej na 12 miesięcy?

Kupilbym Ps4 ale boje się że pierwsze modele mogą być feralne i po 12-18miesiąciach konsola pójdzie do śmieci, a tego chcialbym uniknac.

CZytałem że 'niezgodnosc towaru z umową' trwa 2 lata i jest w miare bezproblemowa, chyba że np. zalejemy sprzęt. To prawda?

Są jakieś opcje przedłużenia gwarancji, ubezpieczenia sprzętu, aby być o niego spokojnym dłuższy okres czasu niz rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos z was orientuje sie moze jak wyglada sytuacja w amerykamskich sklepach jesli chodzi o dostepnosc PS4 ? 

Roznie, niektorzy twierdza ze w piatek nie bylo problemu z nabyciem konsoli inni ze konsola szybko sie wyprzedala bo wiele sklepow sprzedawalo w nocy z 14.11 na 15.11 i w zasadzie w sobote nie bylo szans zeby kupic.

Swoja ps4 nabede na nocnej premierze w Sony Center w Berlinie. Podobno bedzie wystarczajaca liczba konsol dla osob ktore nie zlozyly preorderow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, orientuję się ktoś z was czy jest sens zamawiać konsolę "PS4 + Killzone: S.F. + 2 Controller + Kamera" z amazona.de ? Chodzi mi dokładnie o czas dostarczenia, czytałem, że konsole zamówione teraz mogą dojść na początku stycznia ?

 

W tym momencie jak zamówisz to dostaniesz zapewne dopiero w styczniu ten zestaw, ale na 100% do końca stycznia.

Najpierw idą zamówienia zrobione do 30 września i na niemieckie adresy, ale pewnie resztę też puszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja ps4 nabede na nocnej premierze w Sony Center w Berlinie. Podobno bedzie wystarczajaca liczba konsol dla osob ktore nie zlozyly preorderow

Cena w Sony Center mocno różni się od cen w Saturnie, czy Media Markt? Pytam bo w Polsce masz sytuację, gdzie przykładowo Beyond: Dwie Dusze kupisz w MM za 189 złotych, gdy w Sony Center stoi za 269 złotych.

 

Ja swojego pre-ordera nie mam i cierpliwie czekam na to, co wydarzy się w pierwszych dniach po 29 listopada. Jeśli faktycznie wszystkie konsole w marketach zostaną wyprzedane i będzie ich mało, to gorzko zapłaczę łzami zazdrości wobec tych, którzy złożyli pre-ordery :) Mam jednak cichą nadzieję, że PS4 uda się dorwać w jakimś Tesco, Realu, Media Markt, czy Empiku i aż takiego szaleństwa nie będzie. Who knows...

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przypadkiem w sobotę w Saturnie z pytaniem jak u nich z konsolami w dniu premiery:

1) pierwszy sprzedawca (z innego działu) powiedział, że podobno dopiero w połowie stycznia mają być normalnie na półkach, ale żeby rozmawiać z kolegą z działu sprzęt i gry video, "bo oni są stale na linii z Sony"...

2) drugi sprzedawca, ze wspomnianego działu, powiedział, że nie wyczerpali nawet wszystkich zamówień preorderowych, będą konsole w dniu premiery na półce, być może ok. 20 sztuk - co faktycznie jest mniejszą liczbą niż mieli mieć - ale druga dostawa spokojnie w połowie grudnia. Na moje pytanie o ten cały hajp i pogłoski o braku towaru w dniu premiery pokręcił nosem, uśmiechnął się i powiedział, że tak, swego czasu były takie informacje i plotki, ale to nieaktualne.

 

Oczywiście nie mam zamiaru snuć teorii i domysłów, relacjonuję po prostu to co usłyszałem. Fakt faktem jestem coraz bardziej przekonany, że jeśli ktoś planuje zakup konsoli w dniu premiery to na pewno w jakimś sklepie dostanie.

 

Mam jeszcze pytanie odnośnie zakupów w stacjonarnym sklepie EURO Rtv albo Media Expert... - parę osób odradzało EURO, a jak jest z Media Expertem w kwestii zwrotów/reklamacji itp.,  ktoś z Was ma jakieś doświadczenia? Będę wdzięczny za jakieś info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2) drugi sprzedawca, ze wspomnianego działu, powiedział, że nie wyczerpali nawet wszystkich zamówień preorderowych, będą konsole w dniu premiery na półce, być może ok. 20 sztuk - co faktycznie jest mniejszą liczbą niż mieli mieć - ale druga dostawa spokojnie w połowie grudnia. Na moje pytanie o ten cały hajp i pogłoski o braku towaru w dniu premiery pokręcił nosem, uśmiechnął się i powiedział, że tak, swego czasu były takie informacje i plotki, ale to nieaktualne.

a wiesz może na ile oni wycenili tą konsolę, bo jeżeli ma być dostępna ale w cenie 2k za golasa, to dziękuję, poczekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://serwisy.gazetaprawna.pl/nowe-technologie/artykuly/746162,premiera-playstation-4-i-xbox-one.html

I kilka cytatów:

„Premiera konsoli PS4 cieszy się olbrzymim zainteresowaniem kupujących. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, podjęliśmy wszelkie niezbędne kroki, by zapewnić dostępność konsoli PS4 w marketach Media Markt i Saturn. Daje to nam gwarancję realizacji w dniu premiery zamówień przedpremierowych modelu PS4 w zestawie z padem DUALSHOCK 4” – mówi nam Stefan Białek z Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.,

 

„Mamy świadomość ogromnego zainteresowania PS4 w Polsce. W chwili obecnej nasi partnerzy handlowi otrzymują informacje dotyczące ilości dostępnych zestawów PS4. W przypadku zainteresowania zakupem zestawu PS4, sugerujemy kontakt z partnerem handlowym, u którego dokonano zamówienia przedpremierowego na PS4" – czytamy w komunikacie Sony.

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, by dysponować w dniu premiery dostępnością urządzenia w wolnej sprzedaży - dla klientów, którzy nie złożyli zamówienia przedpremierowego. W związku z ograniczoną dostępnością dodatkowego zestawu może się jednak zdarzyć, że nie wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość jego zakupienia” – podkreśla Stefan Białek.

 

Chyba w przyszłym tyg. przejadę się do swojego Media Marktu i spytam o szczegóły ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

92389436308118948920.gif

Jest to wycinek najnowszej gazetki sklepu Avans. Czy powyższe zdjęcie nie jest przypadkiem jednoznaczne , z tym ,że konsola we wspomnianym sklepie będzie normalnie na premiere dostępna na półce? Mi się wydaje ,że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1800 zł i to wersja z kamerą? ...jakie nie wydaje mi się. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że po zobaczeniu tego wycinka z Avansa nie jest istotne to, że PS4 będzie normalnie na premierę dostępna na półce (IMO będzie bez problemu). Istotniejsze jest to, że za 1799 zł do zestawu dorzucają też PlayStation 4 Eye!? Mało prawdopodobne. Zapewne takie zdjęcie kazali sobie wydrukować, nie mając pojęcia, że zestaw za 1799 zł nie zawiera kamerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro dają ps4 do gazetki to raczej oczywiste, że przynajmniej trochę produktu mieć muszą. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to z niczym nie jest jednoznaczne. Bardzo czesto sklepy umieszczaja produkty ktorych na sklepie nie ma wcale, albo sa doslownie 3 sztuki na cala siec, ale to wystarczy aby przyciagnac klienta do sklepu, ktory zawsze moze skusic sie na cos innego… 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, osoby które złożyły zamówienie w RTV EURO AGD przez internet z odbiorem w sklepie (wtedy są traktowani jako klienci którzy dokonali zakupu w sklepie stacjonarnym i nie mogą zwrocic towaru bez podania przyczyny w terminie 10dni) mogą zmienić adres dostawy na domowy, wysylka np kurierem. Wtedy przysługuje zwrot w terminie 10 dni. 
Ja osobi,ście zostaje przy odbiorze w sklepie ze względu że będę w sklepie sprawdzał konsolę i ze względu że Serwis Sony mam u siebie w mieście. Inaczej bym wybrał wysyłkę do domu z gwarancja zwrotu do 10 dni. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie zakupu ps4 w Euro. Słyszałem wiele negatywnych opinii, a właśnie tam mam zamówioną konsolę na nieszczęście. Tzn już kupowałem tam parę sprzętów, ale nie miałem problemów pewnie dlatego, że żaden z nich się nie zepsuł i nie musiałem walczyć o wymianę itp. I właśnie tutaj pytam kogoś ogarniętego jak to wszystko wygląda. Po przeczytaniu regulaminu i różnych komentarzy wiem, że te 10 dni na zwrot bez przyczyny obowiązuje tylko przy zamówieniu konsolki do domu. Ja mam ją do odbioru. Jeśli nie sprawdzę jej w sklepie do czego mam prawo to jeśli otworzę ją w domu i okaże się, że jest zepsuta to co? Nie wymienią mi jej na nową nawet tego samego dnia i będę musiał oddawać ją do serwisu? A jeśli sprawdzę ją w sklepie i niby wszystko będzie ok,podpisze wszystkie papierki itp a w domu okaże się, że się przegrzewa po 20 min to rozumiem, że jest nawet większy problem i nie ma szans na wymianę? Też ktoś wcześniej pisał o podbijaniu gwarancji. Nie rozumiem co miał na myśli i czemu mam jej nie podbijać? Moglibyście to wytlumaczyć? Jestem dość młody i może w zakupach spore doświadczenie mam,tak w problemach ze zwrotami produktów itp to nie za bardzo, ale chce po prostu być jak najlepiej poinformowany :D Dzięki z góry za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jeśli podbijesz gwarancje to automatycznie sklep umywa ręce do wymiany konsoli, wtedy ma Ciebie w czterech literach i zostaje Ci gwarancja, a z nią naprawa przez serwis. Jeśli nie chcesz ryzykować, możesz zadzwonić na infolinie i zmienić dostawę konsoli na adres domowy, wtedy jest to traktowane jako zakup przez internet i masz 10 dni na zwrot konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie zakupu ps4 w Euro. Słyszałem wiele negatywnych opinii, a właśnie tam mam zamówioną konsolę na nieszczęście. Tzn już kupowałem tam parę sprzętów, ale nie miałem problemów pewnie dlatego, że żaden z nich się nie zepsuł i nie musiałem walczyć o wymianę itp. I właśnie tutaj pytam kogoś ogarniętego jak to wszystko wygląda. Po przeczytaniu regulaminu i różnych komentarzy wiem, że te 10 dni na zwrot bez przyczyny obowiązuje tylko przy zamówieniu konsolki do domu. Ja mam ją do odbioru. Jeśli nie sprawdzę jej w sklepie do czego mam prawo to jeśli otworzę ją w domu i okaże się, że jest zepsuta to co? Nie wymienią mi jej na nową nawet tego samego dnia i będę musiał oddawać ją do serwisu? A jeśli sprawdzę ją w sklepie i niby wszystko będzie ok,podpisze wszystkie papierki itp a w domu okaże się, że się przegrzewa po 20 min to rozumiem, że jest nawet większy problem i nie ma szans na wymianę? Też ktoś wcześniej pisał o podbijaniu gwarancji. Nie rozumiem co miał na myśli i czemu mam jej nie podbijać? Moglibyście to wytlumaczyć? Jestem dość młody i może w zakupach spore doświadczenie mam,tak w problemach ze zwrotami produktów itp to nie za bardzo, ale chce po prostu być jak najlepiej poinformowany :biggrin: Dzięki z góry za odpowiedź :)

Gwarancja jest door to door i nawet jak ci padnie sprzęt to nie idziesz do sklepu bo to strata czasu tylko dzwonisz na numer przyjeżdża kurier zabiera sprzęt i po naprawie/wymianie na nowy przywozi spowrotem - wszystko za darmo. Jak żonie popsuło się urządzenie wielofunkcyjne agd to nie było problemu z reklamacją, po niedługim czasie dostaliśmy wiadomość że możemy wybrać sobie inny sprzęt w tej samej cenie lub droższy z dopłatą, tak samo reklamowałem fajny ekspres do kawy akurat z firmy i też nie było problemu, pewnie zależy na jakiego przyjmującego reklamacje się trafi. A jak piszę na konsolę jest gwarancja door to door to nawet do sklepu iść nie trzeba i z nikim użerać się nie musisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w niedziele w Media Markt w Poznaniu, ponieważ postanowiłem sam się dowiedzieć czego mogę się spodziewać 29 listopada. Rozmawiałem z pracownikiem na dziale z grami i zapewnił mnie że osoby które zrobiły preordera otrzymają konsole (kolejność nie ma znaczenia). Powiedział że Sony dało im odpowiedz że wszystkie preordery zostaną zrealizowane. Spytałem także o cenę, ponieważ jak każdy wie MM jej nie ujawnił. Ma ona wynosić ok 1800 zł. Spytałem tez o bundly, lecz powiedział mi ze niestety nic mi w tej sprawie nie powie

Edytowane przez valentine_83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Odwiedziłem wczoraj MM w Toruniu w poszukiwaniu preorderów bądź też informacji o dostępności na premierze. Dowiedziałem się od gościa, że preordery są już dawno wykupione oraz oświadczenia od sony w którym napisali, że nie są w stanie zrealizować preorderów po 20 września. Na pytanie odnośnie dostępności na premiere odpowiedział, że najprawdopodobniej nie będzie wolnych konsol do kupienia dla ludu. 

 

W sklepie sieci AVANS znalazłem jeszcze 2 wolne preordery. Miał ktoś z Was jakiś problem z tą siecią sklepów? Złożył ktoś może preorder w AVANSIE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do mnie dzwonili ze sferis.pl, moje zamówienie na preorder zostało anulowane, bo Sony nie dostarczył im odpowiedniej liczby konsol.

 

To są jakieś jaja !!! To po co przyjmowali zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wpłaciłeś zadatek (nie zaliczkę), to muszą oddać Ci jego dwukrotność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w Sony Center mocno różni się od cen w Saturnie, czy Media Markt? Pytam bo w Polsce masz sytuację, gdzie przykładowo Beyond: Dwie Dusze kupisz w MM za 189 złotych, gdy w Sony Center stoi za 269 złotych.

 

Zapewne maja tam ceny sugerowane. Cena sugerowana za sama konsole wynosi 399€. Wniosek nasowa sie sam. Nie potrafie sobie wyobrazic innego scenariusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem dziś rano potwierdzenie że będę miał 2 konsole na premierę :) jedną do salonu drugą do sypialni :P

 

Żartuję oczywiście z tymi dwiema konsolami w domu ale to prawda że będę miał dwie sztuki na premierę i będę sprzedawał "golasa" na allegro w jakiejś "chorej" cenie :) Nie hejtujcie mnie za to proszę, mam 3 dzieci i trochę zarobku na pieluchy się przyda :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam nadzieje, że to forum jest bardziej zorientowane w sytuacji PS4 w Polsce ;)

Dziś dostałem maila od Sony-Centre Gliwice:

Zasady:

1. Informujemy klientów, którzy zakupili Pre-ordery przed 4 września, że w dniu premiery będą mieli możliwość zakupu konsoli PS4. Nie wiemy na chwilę obecną czy i jakie zestawy będą w sprzedaży.

2. Informujemy klientów, którzy zakupili Pre-ordery po 4 września, że w dniu premiery nie będzie dla nich konsol. Zakup możliwy będzie w dniach 30.11 a 12.12. Nie wiemy na chwilę obecną czy i jakie zestawy będą w sprzedaży.

 

W załączniku raport sprzedaży pre-orderów, który pozwoli wam na zebranie danych o klientach z Optimy.

Załoga Altusa obdzwoni klientów.

 

Mój pre-order złożyłem 22.09.13.... szlag by to ;)

 

Podobno jest plotka jakoby w Łodzi w MM były bundlepacki Konsola+KZ+ACIV za 1 999 zł. Są to bundlepacki robione przez MM (czyli wszystko oddzielnie a nie firmowo)- słyszał ktoś o tym?

Jak mi się uda to wieczorem dam fotke z gazetki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam konsole zamówioną w pre z killzonem i tak jeżeli mi się zepsuje to mam dzwonić na infolinie sony tak? nie iść z nią do euro rtv agd? pytam bo nigdy nie oddawałem nic na gwarancję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×