Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

A propos Saturna w Szczecinie - na stoisku konsolowym stoi w gablocie już PS4 z kamerką i dwoma padami i można się pobawić. Akurat załączony był playroom.

T wlasnie napisalem chodzilo mu raczej chyba o to ze jest wystarczajaca ilosc konsol i kto ustawi sie w kolejke to konsole odbierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam info prosto od znajomego pracującego w jednym z Saturnów. Mają dostać ok 100szt (Konsole będą środa-czwartek, więc wtedy śmiało można pytać czy ma sens w piątek jechać - dotyczy tych bez preordera). Przypuszczam, że na każdy większy sklep z sieci Saturn, MM przygotowane jest po 100szt. konsol. Druga dostawa planowana jest w połowie grudnia, ale nie mają jej jeszcze potwierdzonej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś miał pre-order ps4 w muve to sprawdzcie skrzynki, niezależnie od tego czy anulowaliście czy nie, wysyłają kody zniżkowe na gry.

Ceny po obniżce to:

AC 4:208 zł

NBA 2k14 217 zł

Just Dance 149 zł

Injustice: Chyba ok 175 :P

Wysyłka za free, więc warto ;) Ja wziąłem NBA mam nadzieję że do piątku będzie.

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy mają preordera z RTV EURO AGD. Czy u was też w statusie zamówienia na ich stronie jest "Weryfikacja płatności" ? Za konsolę oprócz dawno wpłaconej setki zapłaciłem w pierwszy dzień, kiedy się dało, tj. 15.11.

Mimo tego,iż Euro zaksięgowało moją wpłatę , to powiedzieli ,że na zmiane statusu trzeba czekać aż do wysyłki przedmiotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja żałuję tylko tego że nigdzie nie będzie nocnej premiery :( 

Akurat o północy karmimy z żoną bliźniaki :) i mógłbym po tym wyskoczyć po konsolkę, zrobiłbym aktualizację i przez noc by się pobierały upgrady z PS3 do PS4 (BF4, NBA, CoD, AC IV)

i rano można by zasiąść na gotowe i przetestować :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego,iż Euro zaksięgowało moją wpłatę , to powiedzieli ,że na zmiane statusu trzeba czekać aż do wysyłki przedmiotu

Ja złożyłem preordera w czerwcu, zapłaciłem całość (bez wpłacania uprzednio 100zł) dopiero w ostatni piątek i dzisiaj zmienił się status na "Przygotowane do wydania kurierowi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taką prośbę mógłbyś kolego wrzucić zrzut ekranu odnośnie twojego statusu zamówienia… tak naprawdę nie chce mi się wierzyć, gdyż sam swoje zamówienie jako pierwszy złożyłem, opłaciłem dostałem wiadomość miesiąc temu, że mogę na zestaw z 2 padami i killzone i kamerą wymienić, otrzymam prezent czyli 3 miesięczne ps+ za 1zł… a dzisiaj specialnie napisałem do sklepu kiedy wstępnie planują rozsyłać konsole to mi powiedziano, że jeszcze nie otrzymali, mam być spokojny i dopiero dotrze do mnie na premierę… A tobie ten sam sklep już wysłał 4 dni przed premierą… dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, widzę że dużo osób stąd ma "szwagra" czy innego ziomka w różnych sieciach, więc może ktoś puści farbę;) Chodzi o Saturna w Krakowie w galerii Bronowice która ma wielkie otwarcie 30 w sobote. W necie jest info, że będą specjaline promocje tylko w tym jednym saturnie z okazji otwarcia - nie wiecie czy jakieś PS4 będzie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowane do wydania kurierowi nie oznacza wysylki, wysylka kurierem nastepuje przed dzien premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, widzę że dużo osób stąd ma "szwagra" czy innego ziomka w różnych sieciach, więc może ktoś puści farbę ;) Chodzi o Saturna w Krakowie w galerii Bronowice która ma wielkie otwarcie 30 w sobote. W necie jest info, że będą specjaline promocje tylko w tym jednym saturnie z okazji otwarcia - nie wiecie czy jakieś PS4 będzie ? :)

 

W czwartek mają być ujawnione promocje z okazji otwarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam :) Jak wygląda przesyłka z amazonu jeśli złożyłem preordera 9 listopada? Niby na stronie amazonu pisze że dostawa przed swiętami a w Order Summary pisze mi The following item will arrive after 25 Dec 2013. a więc jak to z tą dostawą? bo już nie ogarniam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

status "przygotowanie do wydania kurierowi" oznacza, że wysyłka następuje w przeciągu kilku godzin a sklep posiada towar... także paczka na 100 procent została by wysłana dzisiaj... ja natomiast mam status "Kompletowanie zamówienia" czyli sklep jeszcze nie otrzymał konsol od producenta... co by się zgadzało z oficjalnym stanowiskiem sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka dni temu w MM podpytać jak to wygląda u mnie. A więc otrzymuja 3 zestawy po 23 szt - goły, z gazetki i full opcja z 2 padami kamerką i grą. Preordery są przydzielone w ilości 18 szt i zarezerwowane na golasy, nie można ich zmienić na inny zestaw chyba że się straci przedpłatę. Troszkę nie chce mi się w to wierzyć, ale konsultant był bardzo oganięty w temacie konsol i może to prawda. W pewnej chwili sam się pochwalił że sobie jeden zestaw odkłada dla siebie, próbowałem zagadac aby odłożył jeszcze jeden dla mnie ale szybko mi wytłumaczył że tak nie można. Kolejna dostawa do sklepu ma być 13.12.2013r.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem maila od gram.pl. Napisali, że dostali dodatkowe sztuki konsol i zamówienie będzie dostarczone na premierę, dodatkowo można wybrać zestaw do wyboru konsola+killzone i konsola+2pady+kz... 

Ciekawe czy Sony zaplanowało sobie tą akcje.... czy faktycznie nie byli gotowi na "taką" ilość zamówień w PL.

 

Ja już kupiłem w EURO konsole+kz kasę wpłaciłem w zeszłym tyg. mam nadzieję, że dostanę konsole w piątek mimo, iż status dalej "weryfikacja płatności'....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo za złożenie zamówienia przedpremierowego na konsole Playstation 4 sklepie gram.pl. Pragniemy poinformować, że w związku z dodatkową ilością konsol dostępnych na naszym magazynie, Państwa zamówienie będzie mogło zostać zrealizowane na dzień polskiej premiery konsoli, tj. 29.11.2013. 

 

 

Gram..pl sie odezwalo ze maja dodatkowe konsole, wiec na pewno zostalismy zrobieni w konia ze braknie konsoli. Zamowienie zlozylem kilka dni temu z czystej ciekowosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo robię zakupów w sklepie RTV EURO AGD i nigdy nie miałem statusu: Przygotowane do wydania kurierowi

Status zamówienia zmieni się pewnie w czwartek na wysłane do sklepu.

Coś ostatnio mocno pilnują terminów premier i nic wcześniej nie wysyłają. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemnicze dostawy, dodatkowe sztuki "... ja wiedziałem że tak będzie, aha, aha, ja wiedziałem."

 

Jestem po telefonie do Electro w sprawie mojego bundla z KZ, 2 padem i kamerą który miał być u nich dopiero po 14 grudnia.

Mam się po jutrze przypomnieć i jest szansa że we czwartek wyślą mi konsolę.

Zobaczymy na ile to się potwierdzi, ale właśnie mi się włączył mega hype :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyjaśni się za dwa dni :) ja otrzymałem maila z C.H Silesia Center ze konsole dostane w drugim rzucie :) ale mam cichą nadzieje ze 29 listopada zapuka do mnie kurier :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swieze info od electro.pl, wysylaja 28.11 - te z aukcji na allegro ( gdzie bylo zaznaczone wysylka 29.11).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, ktorzy zaopatruja sie w Niemczech:

http://www.mediamarkt.de/mcs/product/PS4-Electronic-Arts-Bundle,48353,464535,1011787.html?langId=-3

Wg mnie idealny zestaw dla golasa.

 

Jeśli 265zł za każdą grę to idealny zestaw to niestety nie widziałeś idealnych zestawów :P

To już u nas można wyrwać samego BF4 za 240zł, a cena będzie leciała szybko w dół.

Nawet na Amazon DE gra tyle nie kosztuje, MM sobie jakieś żarty robi chyba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszedłem na sklep przez www i już są gry na PS4 do kupienia po 304zł :P aplikacja na iPhone też już zaktualizowana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 265zł za każdą grę to idealny zestaw to niestety nie widziałeś idealnych zestawów :P

To już u nas można wyrwać samego BF4 za 240zł, a cena będzie leciała szybko w dół.

Nawet na Amazon DE gra tyle nie kosztuje, MM sobie jakieś żarty robi chyba :P

Tu masz do amzona:

http://www.amazon.de/Battlefield-Edition-inkl-Rising-Erweiterungspack/dp/B00F8ZEAX0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1385463372&sr=8-1&keywords=battlefield+4

tu do MM

http://www.mediamarkt.de/mcs/product/Battlefield-4-%28inkl.-China-Rising-Erweiterung%29,48353,464526,732771.html?langId=-3

Takze gdzie masz, ze jest taniej na amazon.de?

Takie ceny to norma za nowe gry w Niemczech, to jedynie w Polsce szok, ze tyle moze kosztowac gra. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o UK, pomyłka.

Na DE kupować gry to trzeba być masochistą ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×