Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem niesamowity,

 

Jesteś niesamowity bo nie potrafisz rozróżnić paszportu od dowodu osobistego

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej , wszyscy jesteście niesamowici, ale piszmy na temat ;)

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś niesamowity bo nie potrafisz rozróżnić paszportu od dowodu osobistego

Jakbys byl troche bardziej rozgarniety to moze bys zaiskrzyl, ze byla mowa o obywatelstwie. A podmiot dowodu w tamtym zdaniu, to tylko jedna z jego czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro pojawiła się aukcja zestawu z KIllzonem za 1999. Oferta słaba, jednak mam pytanie jak wygląda sprawa gwarancji na konsole z tego sklepu Playstation na allegro. Wiadomo jest rok od Sony, ale co z tym dodatkowym rokiem który jest w sklepach stacjonarnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczecin CH.Ster posiadał dwie sztuki Ps4 w EuroRTVAGD...cena standardowa 1999zł + gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21. marca ma być na UK Amazon, można już zamawiać nawet już bundle z Infamousem najnowszym- gra wychodzi za 35 Funtów zamiast standardowych 50...

    £384 http://www.amazon.co.uk/Sony-PS4-PlayStation-4/dp/B00BE4HOIM/ref=sr_tr_sr_1?ie=UTF8&qid=1391201071&sr=8-1&keywords=ps4  

wysyłka free bo amazon sprzedawać będzie

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

GameStop.de daje 259.99 € za konsole, ale warunek 3 gry plus  ps3 slim :P Taka tam oferta dla skner... :)

Edytowane przez wili23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn Magnolia we Wrocu. PS4+KZ-1999zl.  Leży całkiem sporo na palecie, zainteresowanie praktycznie żadne....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj 02.02.2014 o godz. 17.00 w Media Markt Rybnik zestaw konsola+pad+nowy Killzone za 1999zł. Wystawiono o. 50szt, nie wiem jak w magazynach. Ludzi zainteresowanych brak.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GameStop.de daje 259.99 € za konsole, ale warunek 3 gry plus  ps3 slim :P Taka tam oferta dla skner... :)

 

Czytając twojego posta myślałem, że trzeba kupić ps4+ps3+3gry czym byłbym zainteresowany ;p a tu chodzi o wymianę ;p U naszych zachodnich sąsiadów nie ma konsol być może dlatego, że i u nas nie było no i cena trochę powyżej 1600zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj 02.02.2014 o godz. 17.00 w Media Markt Rybnik zestaw konsola+pad+nowy Killzone za 1999zł. Wystawiono o. 50szt, nie wiem jak w magazynach. Ludzi zainteresowanych brak.

To co tam 2 pady w packu są + gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj 02.02.2014 o godz. 17.00 w Media Markt Rybnik zestaw konsola+pad+nowy Killzone za 1999zł. Wystawiono o. 50szt, nie wiem jak w magazynach. Ludzi zainteresowanych brak.

Nooo, jezeli jest dodatkowy pad to faktycznie się opłaca. Ale wydaje mi się, że chodzi o podstawowego pada, który jest dołączany do każdej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn Katowice, duża paleta dostępnych konsol. Cena 2049, w pakiecie KZ. Innych pakietów brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam źle się wyraziłem. Nie po prostu konsola + nowy Killzone. To by było za dobrze z dwoma padami. Innych zestawów brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czeskimaster

 

Towar wysylany bezpośrednio z hurtowni w Azji.

 

Serio?

 

- Przedpłata na konto ING / WBK.

- Wystawiamy rachunek (elektroniczny na e-mail bądź tradycyjny - listownie).
- Ostatnia rzecz to oczekiwanie na kuriera.

 

Coś tu śmierdzi :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi się nie chce strzępić języka/klawiatury nt tej oferty z tablicy. Już było. Wałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://tablica.pl/oferta/sony-playstation-4-ps4-nowa-faktura-gwarancja-gry-okazja-CID99-ID4QoDB.html#c068e5334a

 

 

Nikogo nie chcę reklamować,po prostu zaciekawiła mnie oferta przeglądając tablice :)

Gość jest na Tablicy od stycznia 2014. Podobno legalnie działająca firma, heh... sprzedaje konto steam i sto gier juz jako osoba prywatna. Hmmm podejrzane to bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma się co zastanawiać. Ściema i tyle.. To tak jak wymieniony parę stron wcześniej sklep wiking. Na przyszłość. Jeżeli widzisz podejrzanie niską cenę na tablicy, bez odbioru osobistego to jest to WAŁEK. Ta strona nie bierze odpowiedzialności, bo zastrzega że do transakcji powinno dochodzić tylko przez odbiór osobisty. A ludzie to jak drugie Allegro traktują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta strona nie bierze odpowiedzialności, bo zastrzega że do transakcji powinno dochodzić tylko przez odbiór osobisty. A ludzie to jak drugie Allegro traktują...

Bo ludzie są debilami. Nie rozumiem jak można kupować cokolwiek wysylkowo przez serwis, w którym nie ma absolutnie żadnej weryfikacji użytkownika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego płatność z góry. ..

Kupować tam można, tylko z odbiorem osobistym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×