Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, ze najwieksi napalency konsole juz kupili, konsol na pólkach bedzie juz tylko wiecej wiec cena na bank spadnie. Z drugiej strony 100-200 zl, az takiej roznicy mi nie robi, ale na chwile obecna i tak nie ma zadnego tytulu ktory chcialbym ograc na PS4. Pojawi sie driveclub czy infamous wtedy na bank kupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak przeglądam temat, to wartałoby by ludzie wskazywali sklepy, gdzie konsola kosztuje normalne pieniądze, a nie np. 2000zł. Doskonale wiem po ile stoi w takim media czy saturnie, ale jestem pewny że są sklepy, gdzie znajdę konsole po 1700zł i wchodząc tutaj miałem nadzieje, że takie oferty znajdę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ale jestem pewny że są sklepy, gdzie znajdę konsole po 1700zł i wchodząc tutaj miałem nadzieje, że takie oferty znajdę :/

 

To moglbys sie podzielic taka informacja bo ona w tym momencie jest na wage zlota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podzieli się Aazrl i nie podzieli się nikt inny, bo takich ofert nie ma . kupno konsoli za 1700 zł jest możliwe na portalach a'la allegro i są to sztuki używane. sklepy , czy to molochy pokroju saturn, mediamarkt czy małe internetowe mają ceny wahające się od 1800 do 2000 za golasa. więc nie czarujmy się , chwilę to potrwa zanim 1700 będzie normą.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem kilka postów wcześniej - http://www.progamingshop.pl/sony-playstation-4-500gb-jet-black/d-96410/ - po pytaniu u sprzedawcy, na konsole najczęściej czeka się tydzień - cena jak widać, 1720zł. W przeciągu ostatniego tygodnia wielokrotnie widziałem informacje, że konsola jest u dystrybutora i można bezproblemowo zamawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej się grzecznie chciałem zapytac, bo nie znałem cen itd a byłem zainteresowany teraz widzę, że moderator okazał się mega nieuprzejmym człowiekiem i dał warna sam nie wiem po co i za co"prowokowanie" no dobra wybaczam mu jak cofnie ostrzeżenie :D

 

Po bardzo długim przeszukaniu neta znalazłem taką stronke mam nadzieje że się komus przyda ja swoja ps4 zamawiam za tydz jak przyjdzie wypłata;)

 

http://www.wiking.sklepna5.pl/towar/86/sony-500gb-playstation-4-2-pady-kamera.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś gdzie można kupić uchwyt/clips/podstawkę pod kamerę? Jak na razie znalazłem tylko te co pasują również pod kinecta za ok 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wczesniej się grzecznie chciałem zapytac, bo nie znałem cen itd a byłem zainteresowany teraz widzę, że moderator okazał się mega nieuprzejmym człowiekiem i dał warna sam nie wiem po co i za co"prowokowanie" no dobra wybaczam mu jak cofnie ostrzeżenie :biggrin:

 

Po bardzo długim przeszukaniu neta znalazłem taką stronke mam nadzieje że się komus przyda ja swoja ps4 zamawiam za tydz jak przyjdzie wypłata;)

http://www.wiking.sklepna5.pl/towar/86/sony-500gb-playstation-4-2-pady-kamera.html

Podejrzana ta cena... coś nie chce mi się w to wierzyć 1699 za konsole 2 pady i kamerkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz do nich pisałem wysyłka odbywa się za pobraniem jedyne co musisz zrobic jako nowy użytkownik strony to wpłacic 35zł jako przedpłata na wysyłkę, bo nie każdy odbiera produkty, więc wszystko możesz sprawdzic przy kurierze zanim dasz kase do rączki.

Edytowane przez Mateusz290

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chytry płaci dwa razy, głupi przynajmniej trzy :pardon:

 

Daj znać Mateusz290 ile razy ty musiałeś*

 

*oby raz :yes:

 

//edit

 

Ten cały Wiking Kołbaskowo istnieje w sieci od 5 dni, na fejsie ma dwa fan-page które też figurują tam nie dłużej, żadnej historii, żadnych informacji o firmie, nic. Do tego oferują sprzęt z dodatkami o wartości ~450-600zł za cenę sugerowaną przez SCE dla golasa, a która i tak jest obecnie w Polszy niedostępna nigdzie. Cytując Kakaroto: "wał i tyle"

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 zł to nie jest aż tak dużo bez przesady, jak ktos mieszka tu na forum w okolicach Szczecina i chciałb by tanio dostac moze jechac tam osobiscie i przy okazji zda relacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada: Mateusz wajchę przełóż (czyt: zmień płytę), jesteś gotowy zaryzykować swoje 30zł to śmiało, go ahead! Tylko zdaj później relację co i jak a nie kusisz linkiem jakbyś czekał na jelenia który wystawi się na strzał za Ciebie. Sorry Winetou ale wszystkich frajerów tu zaglądających dawno zjedliśmy na śniadanie i nikogo takiego tu nie znajdziesz. Powodzenia przy zakupie PS4, będzie Ci potrzebne. Peace!

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha oni podpierają się że za pobraniem wysyłają i NIBY nic nie ryzykujesz TYLKO zapominają powiadomić, że NAWET za pobraniem jak ktoś wysyła towar to nie gwarantuje to pewności gdyż:

 

Najpierw płacisz, następnie odbierasz paczkę a gdy np. znajdziesz tam przysłowiowego ziemniaka a nie konsolę to NIE ODZYSKUJESZ pieniędzy tylko piszesz "reklamację i masz sprawę w toku"... A nie dostajesz od razu gotówki do ręki...

 

Więc ja myślę, że ryzyko takie samo jak przy 100% wpłacie na konto :P

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przecież istnieje możliwosc sprawdzenia przesyłki przy kurierze czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jesli przesyłka się nie zgadza, to po prostu nie przyjmujesz paczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jesli przesyłka się nie zgadza, to po prostu nie przyjmujesz paczki

Chyba nie wiesz co mowisz, kurier bierze kase a Ty sie bujasz o zwrot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz ty jestes tak naiwny czy ten wiking to twoj sklep i go reklamujesz?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to można poprosic o naszą poczte polską z akceptacją sprawdzenia, a jesli sie nie zgodzą zrezygnowac.

Co nie zmienia też faktu, że jesli ktos taki na forum się znajdzie i mieszka blisko to może jechac i kupic sobie osobiscie.

Edytowane przez Mateusz290

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×