Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tym neonet? Przeglądam na stronie i nie ma informacji o takiej cenie. Na portalu gdzie została zeskanowana gazeta również nie ma informacji, jakoby Battlefront kosztował 199zł.

To była oferta specjalna na otwarcie nowego sklepu we Wrocławiu i tylko w tym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam odwiedzić okoliczne biedronki w poniedziałek 23 listopada, a może nawet i warto spróbować w niedziele.

 

A co ma być ciekawego , konsola czy gry i jak konsola to jaka wersja 500GB czy 1TB ?

 

EDIT :

 

Znalazłem , http://www.biedronka.pl/pl/product,id,14051,name,ps4-ultimate-player-1-tb  ostatnie promo lepiej się opłacało.

Edytowane przez tresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się ktoś natknął na Śląsku w Saturnach/MM/Euro na Battlefronta to z góry dziękuję za info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza na rynek EU 1216 wersja A:500gb i B:1TB. Oznaczenia znajdują się na pudle

 

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle wiecie, że w Uncharted na ps4 jest kod na ps+ na 3 miesiące w środku? :)

Ludzie sprzedawali nowe gry w folii po ofercie Biedronkowej od 99 do 150 zł w większości, inni troszkę drożej. Zapewne nie wiedzieli, że w środku jest kod na ps+ na 3 miesiące.

Ostatnio rozpakowałem swoją sztukę Uncharted i miłe się zaskoczyłem :) W środku kod na 3 miesiące na ps+ + gra + kod na betę Uncharted 4.

 

Wiele ludzi nie wie co sprzedawało :) Uncharted dla mnie praktycznie wyszedł za darmo ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w wersjach z konsolą ;]

jak wezmiesz z polki ze sklepu to nie bedzie kodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie rozumiem czym to się różni :) Gra taka sama, napisy polskie, dubbing jest, wszystko jest :) W dodatku dodają 3 miesięcznego ps+. Wielu sprzedających nie wiedziało tego bo nigdy nie otwierało płyty. Sam nie wiedziałem, że to tam jest :)

PS+ na 3 miechy kosztuje 79 zł. Ludzie sprzedawali gry w 90% od 100 do 150 zł. Więc można powiedzieć, że skorzystali na tym wszyscy :)

Biedronka, która sprzedawała zestaw za 1699 zł > kupujący ten zestaw, którzy sprzedawali gry od 100, 150 zł i wyżej > nabywający gry, którzy skorzystali również z upominku w postaci ps+ :)

 

Praktycznie można sprzedać Uncharted jako używkę za dużo dużo więcej niż ją ludzie kupili, po czym szukać znowu na portalach ofert z napisem "nie do sprzedaży detalicznej", po czym znowu mieć za darmo i nową grę i kod ps+ na 3 miechy :)

 

PS. Dziś widziałem ofertę nową w folii Uncharted na Allegro lub olx za 135 zł ;) Oczywiście wersja Biedronkowa. Naprawdę ludzie nie wiedza, że ps+ jest w środku. Oczywiście szybko poszła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewne pytanie. Wpadłem w pewne zakłopotanie. Po ile teraz wychodzi Ps+ na 3 miesiące ? Mam możliwość kupna zdrapki na Ps+ na 3 miesiące za 59zł, ale ktoś pisał że cena to 79zł. Skąd bierzecie te ceny ? U mnie w sklepie cena za trzy miesiące to 59zł.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, gdzie kupujecie Battlefronta?

Media Expert i Neonet po 219 zl. Games4u po 229 ale z kodem przedpremierowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Katowice Tesco scc ma. Jutro idę tam do kina to napiszę jak co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na alle zrobiłem tranzakcję życia. Kupiłem na Ps4 kod z Black Opsem 3 za 180 zł bo jak są takie cyfrówki to zawsze na pół z bratem łykamy. Wpisuję kod i się okazuje że to jestedycja delux z sezon passem itd. Ależ było moje zdziwienie. Za 90 dych mam pełnego Opsa3 ze wszystkimi dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie będę w Katowicach w scc. Żona mi się pochorowala.. jakby ktoś miał info na temat battlefront w Tesco to niech da znać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany znajdę lepszy bundle niż ten co będzie jutro w biedronce , bo nie wiem czy kampić pod sklepem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na alle zrobiłem tranzakcję życia. Kupiłem na Ps4 kod z Black Opsem 3 za 180 zł bo jak są takie cyfrówki to zawsze na pół z bratem łykamy. Wpisuję kod i się okazuje że to jestedycja delux z sezon passem itd. Ależ było moje zdziwienie. Za 90 dych mam pełnego Opsa3 ze wszystkimi dodatkami.

Trochę bym uważał z tymi kontami bo kilkukrotnie lepsze okazje można znaleźć na ruskich stronach (gdzie sprzedawca może kupować) ale zdarza sie ze kończy sie to banem na konsole ;)

Oczywiście nie musi od razu tak byc, możliwe ze Ci sie udało i wtedy gratuluje :p

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie konto tylko normalny kod który wpisujesz w PSN. Przecież napisałem ,że kod( nie login i hasło). Kod pochodzi z CDP.pl

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie konto tylko normalny kod który wpisujesz w PSN. Przecież napisałem ,że kod( nie login i hasło). Kod pochodzi z CDP.pl

Cdp.pl sprzedaje kody czy to jakaś wygrana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×